Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anitka123456789

Odchudzanie a dieta

Polecane posty

Gość Anitka123456789

Witam Serdecznie, z waga walcze od dłuższego czasu, niestety pomimo cwiczeń oraz diety(ułożonej przez dietetyka) nie radzę sobie z wagą. Macie może drogie Panie jakiś sposób na zbicie wagi? Jakieś leki lub medycyna naturalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłem 10 kilo na diecie ale w ogóle mi się to nie podobało. Pierwsze 4 kilo to była latwizna wystarczyło nie jeść ze 3 dni ogólnie zeszlo pewnie dużo wody i ze 2 kilo tłuszczu. Czyli całkiem nieźle i dosyć łatwo. Piłem wodę i nic nie jadłem od piątku do niedzieli. Póżniej niestety to juz koszmar :D Teraz przytylem 3 kilo znowu ale moz z polowe da rade łątwo zgubic. Niestety gubienie wagi jest najlatwiejsze gdy mamy jakies chore wciagajace hooby ja znalalzem jakas durna wciagajaca gre na kompa i tak spedzilem weekend. A w tygodniu tak nromalnie w miare jadlem troche to zajmje ale wole takie diety cud na raz bo nie wytrzymam diety na wiele tygodni lub miesiecy.Warto miec nalogi ktore oderwa cie na wiele godzin od codziennosci i pozwola nie jesc na weekend. Najlepiej sobie poniedzialek wybrac urlop by w miare wrocic do normy po takiej wykanczajacej diecie.Ale efekty sa w miare stabilne i latwe.JEdyne co zabija diete po to stres i depresja z tym ciezko wygrac. Wtedy zwykle człowiek podjada i brakuje mu motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto po prostu zwrocic uwage na to, co sie je i ile. U mnie tez glownym problemem byla regularnosc zywienia. Odkad pilnuje moich 5 posilkow dziennie i wybieram naturalne produkty jak np http://kremowe.hochland.pl/ to waga idzie w dol mimo, ze nie stosuje jakiejs szalonej diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Slimunox.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki Slimunox oczywiście działają, ale przede wszystkim muszą być stosowane na odpowiednich zasadach. Zmieniajcie styl życia, wprowadzajcie aktywność fizyczną, ograniczajcie kiepskie jedzenie. Zapewniam was, że dzięki temu po prostu będziecie się o niebo lepiej czuć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Foreverslimu w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaka
Najlepszy trener który pomógł mi osiągnąć cel! 40 kg w 1,5 msc robi wrażenie! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal biorę Slimunox do końc zostało mi jeszcze jedno opakowanie.Jestem zadowolona z efektów.Ludzie którzy nie widzieli mnie jakiś czas twierdzą żę naprawdę schudłam,zresztą ja też czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie straciłam 13 kg na Foreverslimie. Dużo pracy wykonałam, jestem 2 miesiące po kuracji, można powiedzieć, że odwróciłam sobie życie do góry nogami, ale największe znaczenie ma dla mnie to, że jestem już całkiem inną osobą. Inne podejście do diety, inne podejście do ruchu... I tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagi999

Żadne Slimunoxy czy foreveslime nie pomogą ci schudnąć! Tylko ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona Chum

Mi nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Zawadzka

Dobre Diety 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotix

Ja zasmakowałam się w sokach Nuja – bardzo pożywne i smaczne. I dzięki nim jak jestem głodna nie mam problemu, bo mam taką buteleczkę zawsze pod ręką! taka dieta jest bardzo samczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

połączenie diety ruchu i odpoczynku(regenaracja ważna) dowiedziłam się tego jak schudłam 23 kilo z fit2be.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka

W szczególności trzeba powstrzymać się od nadmiernego spożycia owoców oraz soków owocowych w czasie odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olejke

Owoców ? może cukru za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Przeszłam na dietę i tej chwili odchudzam się stosując jazdę na rowerze (poprzedzoną 10 minutowym treningiem). Jeżdżę około 1 godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz

No i super Madziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

Ja schudłam 3kg jak na na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mina

Ładnie Jolu 3 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulatka

Jeśli chcesz schudnać sporo to polecam ten sposób: dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madonna

Wystarczy ćwiczyć 12-15 minut, trzy razy w tygodniu, w domu albo w klubie fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Madonna napisał:

Wystarczy ćwiczyć 12-15 minut, trzy razy w tygodniu, w domu albo w klubie fitness.

nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×