Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiulka100

Wpis został usunięty

Polecane posty

Gość gość
To on powinien walczyc a nie ty jezeli mu zalezy.Nie narzucaj sie bo to sensu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw go w spokoju. Jak bedzie mu zalezalo to on sie bedzie staral. Jestes mloda, probuj z innymi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniec o nim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Z jakiegos powodu on jest Twoim bylym. Jesli z nim sie zajdziesz, predzej czy pozniej on znowu bedzie Twoim bylym, z tego samego powodu co za 1szym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez się nie osmoeszaj, ten kples to zwykły kobieciarz a ty chcesz do kogoś takiego wracać? Taki prędzej czy później zdradzi, na 100%. Nie zaifasz mu. Zresztą jak raz napisalas do Cie splawil a teraz, nagle zapałał miłością do Ciebie?? Dobrze wiedział ze ta ciocia Ci to powtorzy, nawet jeśli chce wrócić to na jakiś czas, pewnie akurat nie ma innych opcji na seks to sobie przypomniał o Tobie. Naiwna jestes. Jeszcze sporo musisz się nauczyć o facetach, nie masz pojęcia jak oni kłamią, udają zakochanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on cię po prostu wychowuje, czytaj, uzależnia od siebie. W tym tempie, za pół roku będzie mógł tobą podłogę ścierać, tak się zeszmacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem tkwi w tym że nie wiadomo komu mówi prawdę , bo ja mam wrażenie że nic do mnie nie czuje ,lecz mojej rodzinie opowiada co innego przez co jesteśmy ze sobą skloceni dość często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z 18:04. On cie wychowuje / uzaleznia. Wie ze ci na nim zalezy, i tak chce to trzymac (dodatkowa opcja, a i koledzy zazdroszcza ze tak lecisz na niego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę napisałam do niego i bardzo milo nam się pisało , sam przyznał lecz we wtorek mówił że my nie potrafimy się ze sobą dogadać. Poprosiłam o spotkanie w piątek lecz ma plany , podobno jutro dostanie grafik pracy na przyszły tydzień ( miał dac znać i ciekawe czy się odezwie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, dalej mu się narzucaj, pisz, to może jak akurat nie będzie mial innych opcji to łaskawie się z Toba spotka i Cie bzy.knie. Naiwna jesteś. On Cie uzależnia od siebie, trzyma Cie w rezerwie jako opcje na seks bo wie ze na niego czekasz i ze Ci zależy. Otwórz oczy dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że my w ogóle ze sobą nie piszemy ,Nie spotykamy się ani nie widzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warto być głupi drugi raz hmm ciekawe pytanie. Tylko kobieta nad czymś takim się może zastanawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiulka100 dziś W niedzielę napisałam do niego i bardzo milo nam się pisało , sam przyznał lecz we wtorek mówił że my nie potrafimy się ze sobą dogadać. Tylko że my w ogóle ze sobą nie piszemy ,Nie spotykamy się ani nie widzimy xxxx Zdecyduj się na którąś wersję. Poza tym nieistotne, że się nie spotykacie, wystarczy, że on wie, że o nim myślisz. I teraz wystarczy sporadyczny kontakt, by Cię uzależnić emocjonalnie. Tym bardziej, że nie jest dla Ciebie dostępny na przysłowiowy pstryk palca. tak właśnie to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oraz ciez mowilas ze Milo wam sie pisało i ze prosilas o spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny kontakt jaki mieliśmy ze sobą to niedawno a tak to bez pisania i spotkania się ( chyba źle to wyżej ujelam), niedawno poprosiłam o spotkanie i jeszcze nie wiadomo czy dojdzie do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, dalej się Pros jego o spotkanie a on ma Cie za opcje do r...a, nie widać tu miłości, i zgadzam się z poprzednikami, on chce Cie od siebie uzależnić zeby mieć Cie w rezerwie, jak nie znajdzie innej to przydzie do Ciebie na seks. Naiwna jestes i honoru nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiulka=Asiutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy racje. Niektore z nas to przerabialy na wlasnej skorze. Nie warto. Jesli jest jakakolwiek szansa, to musisz go olac i pozwolic mu pobiegac za soba przez pare miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli sie nie spotkaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś widocznie chłopakowi jednak przeszkadza w autorce, może dziewczyna ma zryty charakter a może za mały biust? Różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×