Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OLX prawo

Polecane posty

Gość gość

Hej Mam pytanie. Otóż tak. Sprzedałam telefon z USA z simlockiem. Telefon dostałam od Brata a, że menu było po angielsku i był simlock to stwierdziłam, że sprzedam go taniej. Telefon sprzedałam. Po kilku tygodniach otrzymałam wiadomość od mojego kupca, że on również sprzedał telefon i, że osoba, której sprzedał sprawdziła gdzieś, że telefon jest na czarnej liście w Stanach i, że nie podoba jej się ta sytuacja. I, że sprawa pójdzie na policję gdy nie załatwię tego "polubowanie". Pytanie moje: Czy rzeczywiście coś może zrobić? Przecież to on sprzedał telefon i osoba po nim dowiedziała się o takiej informacji, co w tej sytuacji mogę zrobić? Cytuję wiadomość SMS od Pana "Dzień dobry. Jest poważna sprawa gdyż odsprzedałem telefon kupiony od Pana i tak osoba nie jest zadowolona z faktu że telefon figuruje w internecie jako kradziony. Proszę więc o jakiekolwiek potwierdzenie tego co Pan powiedział że telefon był Pana brata który go kupił w Stanach. Na razie sprawa jest do rozegrania polubownie. W innym wypadku zostaje skierowana na policję" Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gdzie w tym internecie figuruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×