Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

krępujące zachowanie

Polecane posty

Gość gość
A co by się stało gdyby popieprzeni faceci wykazali troszeczkę taktu i pisali taktowniej , stać was na to? młotki męskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskusja niby prosta, otóż są faceci dla których węch jest ważnym elementem w seksie. Wydaje się, że jest to trochę "niedzisiejszy atawizm" bo obwąchują się zwierzęta a ludzie? Ale wiemy, że tak bywa. Skoro u wielu ssaków sygnały węchowe to norma, to może obwąchiwanie miejsc intymnych to wcale nie żadne zboczenia a po prostu normalne zachowanie, które z przyczyn "higienicznych" wyparliśmy z naszego zachowania seksualnego. Zresztą lubimy ładne zapachy perfum, kwiatów itp. Problem w tym, że zapach miejsc intymnych po całym dniu uważamy, że musi być nieładny. A może skoro jest zapach dla faceta silnie podniecający to wręcz przeciwnie zamiast się bronić powinno się im ten zapach dawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja naprawdę lubię dorwać się do owłosionego rowa mojego chłopaka,wolę jak jest czysty akurat tam ale siurka i jajka lubię takiego całodziennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przeszkadza ci, że nim siusiał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18:11Akurat tobie się nie dziwie ze uwielbiasz facetów organy płciowe ,jesteś tez facetem tylko z odmiennym zaopatrywaniem na sex Pisze najdelikatniej jak tylko mogę na takie określenia.Mnie podobnie jako facet mogę pieścić kobietę w każdym miejscu jej ciała i dla mnie to sama rozkosz ,lecz jest to różnica olbrzymia między tobą a mną . Gdyż natura nas ukształtowała by się uzupełniać z płcią przeciwna ,gdyż w przyrodzie najważniejszy jest stworzenie potomka a ze człowiek ma rozum to sex ma być i przyjemnością lecz tylko z odmienna płcią nawet natura zadbała by nasze genitalia były do tego przystosowane ,inaczej tonazywa się zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to po...je)b. Człowiek nawet nie wie jakich zbokow na chodniku mija idąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to Tobie brak pewności siebie, aby wykonać działanie? Na pewność siebie polecam coś stąd: www.feromony.pl/pp/dostepne-produkty Na to dobre perfumy, seksowny look i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię wąchać pupę mojej kobiety. Faktem jest, że po pewnym czasie od mycia jest najbardziej podniecająca. Nie chodzi tutaj o zapach kału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy człowiek ma swój zapach nawet gdyumyjesz się z 5 razy nadzien ,tego zapachu ciała nie zmyjesz. Zdażyło mi się zmyć bakterie te dobre na penisie ,myłem go 3 razy dziennie środkami intymnymi do ciała facetów .Po pewnym czasie stał się tak czerwony i obolały iż o seksie nie było mowy .Poszedlem do lekarza ,lekarki ,No i zalecenie nie myj penisa przez tydzień by ponownie dobre chroniące bakterie nas od infekcji opanowały ponownie penisa ,ta sama sytuacja jest z pochwa ,nie wolno przesadzać z higiena .Myc się trzeba lecz rozumnie ,od tego okresu nie używam żadnych do mycia ciała intymnego w płynie żelu ,kupuje mydło tak zwane szare bez żadnych dodatków zapachowych ,pamietam jak moja mama kupowała takie mydło do prania bielizny z rygla czyli duży kawał kroiła na drobne listki wrzucała do kotła gotowała w nim a następnie kroiła do pralki Frani i w tym mydle wszystkie nasze pościele i rzeczy osobiste były prane . Gdy porównuje dzisiejsze pranie do tamtych z dzieciństwa to my dzisiaj z pralek wyciągamy szare nie do prane rzeczy . Polecam naprawdę dla dziewczyn kobiet mydło szare do mycia ciała żadne alergie wam nie groza ,zwłaszcza na trądzik gdyż to mydło wyciąga z porów tuste lojotkowe bakterie . Morzecie sięgnąć porady u dobrego dermatologa i usłyszycie to samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię zapach penisa mojego chłopaka. Myje go żelem do higieny intymnej ziaja ale gdy jest podniecony wydziela dużo śluzu, który ma bardzo fajny zapach. Jajeczka również. Nie próbowałam jeszcze tylko wąchać mu tyłka bo boję się, co sobie pomyśli. On moją pipkę i pupę wącha i liże - mówi, że gdy jestem podniecona pachnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:57- tez poczytalbym z toba ksiazki.. jestes wlasnie tym wspomnianym typem kobiety ktory na bank pachnie zajeiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja porozmawiałbym z nią, wypił drinka i chętnie powąchał jej majtki w kroku. Niestety my ludzie bardzo deprecjonujemy zmysł węchu a przecież wiemy, że jest to bardzo czuły zmysł i włókna węchowe jako jedyne spośród narządów zmysłów docierają bezpośrednio do mózgu a powąchanie majteczek w kroku daj***ardzo dużo cennych dodatkowych informacji o kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc16:15 wąchanie bielizny kobiet nie dajezadnych informacji o kobiecie ,jest to wymysł facetów zboczonych na tym punkcie .Poczytaj sobie fachowe pisma i nie pisz farmazonów. Informacje o kobiecie daje nam wzrok nasz i rozmowa z kobieta ,owszem każdy wydziela pot łagodny ostry ,gdy obcujemy jakiś czas z kobieta jej zapach rozpoznajemy jako przyjemny a na dodatek gdy jest uczucie to potęguje zmysłu jako przyjemny ,działa to w obie strony. Wąchanie majteczek dowiedz się jak się to nazywa takie zboczenie ,nie podam nazwy by cie zachęcić do czytania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż też mnie wącha każdą moją dziurkę dlatego się nie myję cały tydzień dla niego mi to nie przeszkadza że mnie wącha. On nosi i wacha moją bieliznę  przesiąkniętą moim zapachem (wydzieliną, śluzem) nie tylko po domu i na codzień również do pracy ją zakłada razem pracujemy. Ja też wącham swojego męża i też mu nie każę się myć cały tydzień bo lubię takie naturalne zapachy. Obydwoje nas to podnieca

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość 2020 napisał:

Mój mąż też mnie wącha każdą moją dziurkę dlatego się nie myję cały tydzień dla niego mi to nie przeszkadza że mnie wącha. On nosi i wacha moją bieliznę  przesiąkniętą moim zapachem (wydzieliną, śluzem) nie tylko po domu i na codzień również do pracy ją zakłada razem pracujemy. Ja też wącham swojego męża i też mu nie każę się myć cały tydzień bo lubię takie naturalne zapachy. Obydwoje nas to podnieca

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×