Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

krępujące zachowanie

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż lubi wąchać moje miejsca intymne i tyłek. Podczas seksu po kąpieli nie byłoby to dziwne ale on to robi przed kąpielą gdy się przebieram po całym dniu w pracy. Wsadza nos w mój krok oraz w pośladki, potem ściąga mi majtki wsuwa nos w krok i w tyłek. Bardzo mnie to krępuje bo przecież mogę tam po całym dniu pachnieć nieładnie. Do tego stopnia mnie to peszy, że przed wyjściem z pracy staram się tam podmywać - mamy bidet w pracy ale to jakieś dla mnie wszystko dziwne jest. Kiedyś tego nie robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu to go podnieca. Niezły zbok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on tak mówi, że mój zapach po całym dniu jest podniecający. Że lubi go i nic na to nie może poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztomi
Musi cię kochać. Jak byłem młody tez zapach podpaski mi się podobał. Teraz już nie. Nie przejmuj się wyrośnie z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztomi
A jak nie wyrośnie to napisz. Przepiszę mu receptę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, że jak mnie wywącha to bardziej mu się chce seksu i jest lepszy to może nie powinnam się upierać. Oczywiście po wąchaniu daje mi się wykąpać, sam też się kąpie i potem jest seks. Ale często liże mnie już przed kąpielą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztomi
Kurcze to może Ty rozsiewasz jakieś feromony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on tak mówi - nie wiem czy tak jest czy się tylko tak tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztomi
Co ja ci dziewczyno powiem? Musisz przysłać mi podpaskę i ci powiem czy rozsiewasz czy nie;) A moze sprawdza czy konkurencji nie było. W jakim wieku jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 27 on 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztomi
No to już wiek macie słuszny. Można powiedzieć że już wszystko znacie, wiecie i wszystkiego próbowaliście:)Prawdziwe wilki morskie na zburzonym morzu. W trakcie zblizenia paluszek w pupcie pcha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdza czy inny nie uprawiał twojego ogródka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztomi
Dopytuje bo może mieć Zespół Kallmanna i powinien się leczyć. Zespół Kallmanna jest sklasyfikowany jako postać hipogonadyzmu hipogonadotropowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze,to tak jakbym czytala swojego posta. Moj robi identycznie to samo.nawet prosi czasem bym przez weekend sie nie myla dla niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest jeden z fetyszy , niestety dewiacja (zboczenie) nie wiem czy powinnaś sie cieszyć czy nie, ale wiem jedno co nam mówili na studiach, u takich facetów obwąchiwaczy, normą jest że np jak są u kogoś w gościach to MUSZA iść do ubikacji, a wówczas wyjmują z kosza brudne gacie domowników i.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzej niż pies obleśne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedno z zaburzen seksualnych autorko i będzie ciągnąć coraz większe konsekwencje za sobą, mianowicie rozwijać się, zmieniać w inne zaburzenia itd... współczuję generalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma to samo. Ciesz się, że póki co tylko wacha. Ale współczuję. Mi się to też nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapach kobiety był i jest dla nas facetów intrygujący a zwłaszcza gdy nie jest nasiaczony perfumami lecz pachnie tylko zwykłym mydłem i swoim zapachem ,to rozumiem ze można całować wszędzie kobietę dla nas to przyjemność . Ja mam do kobiet inne pytanie . Jeżeli kobieta się masturbuje nie musi się za bardzo chować gdyż kady facet dał by wiele za taki widok , inaczej jest z nami ,wy nam tego odmawianie i uważacie to za zboczenie a jeśli zobaczy dziewczyna jak facet się masturbuje podnosi taki krzyk jakby się paliło lub kogoś gwałcą .Facet masturbujacy się jest bardzo zle odbierany ,a są faceci którzy maja bardzo utrudniony dostęp do was kobiet z wielu przyczyn ,jest nie pociągający !kobiety unikają takich ,lub nie ma kontaktu z kobieta .Moze poradzicie takim facetom wy kobiety co ma zrobić by jajka nie bolały ,ma być wstrzemięźliwy i nie myśleć o takim brudnym seksie , wam więcej wolno nam nie .Gdy kobieta widzi takiego faceta Co robi sobie sam ,mówi ale zbok i z obrzydzeniem odwraca głowę a to jest normalna czynność by zaspokoić głód seksu .wiem co odpowiecie niech robi to tak by nikt nie widział potajemnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztomi
Napoleon też tak miał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:04- cały problem wrzuciłeś do jednej kapsułki,brawo! Jako facet odpowiem Ci jak to widzę,a wiedze mam sporą i kontakty z kobietami jeszcze wieksze, co wzieło sie z racji zawodu a raczej biznesu jaki prowadze do tej pory w centrum Polski:) otóż nikt inny jak pani do towarzystwa nie powie Ci prawdy-tak! Dziewczyny mówią wprost co sądzą o większości kobiet (migreny,zmęczenia,a to paznokieć sie złamał i tragedia itd) kobiety mają zupełnie odmienną nature od dziewczyn ktore za uslugi pobierają pieniądze,Nie nie dlatego ze one MUSZĄ to robić bo wcale nie muszą jak nie chcą! Ten zawod zmienia u kobiet postrzeganie na świat,i wiecie co? z mojego klubu ktory prowadze juz 24lata około 50dziewczyn wyszło za mąż i to nie za adwokatów,lekarzy czy innych eliciarzy,wyszli za mąż za przeciętnych mężczyzn,którzy niejednokrotnie poza urodą nie mieli nic. Wbrew mylnej opini wiekszosc dziewczyn nie leci ślepo na kase. Kiedy poznają faceta i przypadną sobie do gustu zaczynają tworzyć wspólną przyszłość i są szcześliwi w wiekszosci przypadkow.Rozmawiałem z dziewczynami o tym i sytuacja bierze sie z tego iż tak naprawde ten rodzaj kobiet wymaga jak najmniej,mylicie sie myslac ze aby miec dziewczyne ktora wiedzie zycie na wysokim poziomie z racji zarobkow musicie byc mega milionerami:)nic bardziej mylnego,wierzcie mi bo wiem co mówię. Te kobiety gdy wejdą juz w zwiazek szanują swojego męża jak zadna inna kobieta. Spowodowane jest to doswiadczeniem zyciowym gdyz ten zawod zmienia naprawde psychike i postrzeganie swiata jak juz wspomnialem,dziewczyny z tej klasy wbrew wyobrazeniom mają najciezszy zawod jaki istnieje,dlatego w pewnym okresie swojego zycia zaczynaja doceniac nawet najmniejsze drobinki zycia. Kobiety z poza tego srodowiska w znacznej mierze to nadąsane kwoki myslace ze sa gwiazdami polarnymi,mężow takich pań widuje w klubie tysiące,natomiast nigdy nie spotkalem sie by facet mający kobiete byłą prostytutke szukal pocieszenia w ramionach innej kobiety. Moja żona to własnie jedna z byłych pan do towarzystwa,jest najwspanialszą kobietą na swiecie,cudowną matką i panią domu. Tak więc przeciętne jak to nazywacie na forach „Damy” nie mają najmniejszych nawet ułamkowych szans u facetów ktorzy związali życie z kobietą nazwijmy ją lekkich obyczajów. Miałem jak i moi koledzy po fachu możliwosci bycia w zwiazkach z kobietami z poza środowiska,żaden z nas (a jest nas kilku ktorych znam) nie odważył sie pojść w tym kierunku:) poza tym tak poza juz tematem w łóżku nigdy nie spotkałem się ze strony swojej zony (jak i moi koledzy ) by bolala ją głowa,ucho,nos,czy nawer okres ktory powoduje wykluczenie na kilka dni,jesli ma okres to zna inne metody jak zaspokoic swojego faceta,tsk więc i w tym przypadku grzeczne „Damy” nie dorastają im do poziomu nawet podstawowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie co jest z tymi naszymi tylkami,kolejny moj facet ktorego ciagnie do wachania mojej doopy. Juz przywyklam ze i nastepny pewnie bedzie tez chcial:):):):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to zawsze liżę pupke ale o wąchaniu to nie pomyślałem .Musicie wiedzieć kobitki , że to Wasza najlepsza część ciała , są tam skryte dziurki przesłodkie i krągłośc***iękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pupa smakuje to fakt,nie wiem ale jak lize to czuje slodki smak,uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój też mnie wącha i liże i przed i po kąpieli natomiast nie widziałam aby wąchał brudne majtki z kosza na bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei wącham mojemu po całym dniu,jajka i rowa,najbardziej lubię te okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wąchamy się razem bardzo często w 69 - faktycznie mojemu jajka bardzo podniecająco pachną - coś w tym jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam pod jajcami jest zawsze najlepiej i pod napletem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×