Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zona mnie zaskoczyła... jak to rozumieć

Polecane posty

Gość gość

jesteśmy małżeństwem 7 lat, wszysko układa się dobrze, sex ok, klótnie jak to w związku, nieraz sa ostre. natomiast nie w tym moje zdziwienie, kochamy się regularnie 4-5 razy w tygodniu, przy czym nie ma w tym jakiejś rutyny. ostatnio ku mojemu zdziwieniu, po małej imprezie u znajomych gdzie wypiliśmy trochę, wrócilismy do domu i w moją młodą coś wstaiło. zawsze szanowała się sex mial forme dawania sobie przyjemnosci i szacunku. moja młoda wezła do kuchni gdzie robiłem nam kawe i powiedziała ,, dość tego pieprzenia o motylkach- masz mnie zerznąć jak starą k*****, twoja sperma ma po mnie ociekać... roochaj mnie jak szmate z pigalaka, zacznij od doopy a pozniej wal mnie tak zebym się oszczała, po czym zdjeła na zywca majtki, podeszła do mnie podłożyła mi je pod nos i powiedziała ,,zobacz jak pachnie twoja napalona k*****. nie mówie ze mnie sie t nie spodobało, tylko kwestia tego ze nie bardzo wiem czy ona chce tak na codzień czy to kwestia wypitego w tym dniu alkocholu, a głupio mi ją o to zapytac. co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia alkoholu, ja też po alkoholu jestem odwazniejsza ale chyba jeszcze za mało piję, bo takie teksty przez gardło nie przeszłyby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz cały bajer polega na tym ze sam byłem zaskoczony, zrobiłem oczy jak cholera, ale spełniłem jej marzenia, nie wdawajmy sie w szczeguly. tylko bajer polega na tym ze nie chce jej wprost pytac czy chce na ostro na codzien czy to była jakas chwila. nie chce by ja to uraziło by zablokowała mi sie jakos. po tej sytuacji kochalismy sie juz kilka razy ale nie dawała znaków ze chce jakos szczegulnie ostro czy inaczej niz zawsze, a musze dodac ze podobało mi się to co zrobiła. myslisz ze warto zapytac wprost czy raczej dyskretne podjazdy stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste jak drut ktos na tej imprezie wpadl jej w oko i jak ja rznales to wyobrazala sobie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa. to był wasz pierwszy seks po alkoholu? myślisz, że ktoś w to uwierzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i się zaczęło, głupie teksty, głupawe dopierdzielanie, a temat uwazam za powazny. prostujac sytuacje, nie pierwszy sex po alkocholu, natomiast pierwsza taka sytuacja, notabene na imprezie u znajomych byli tylko ci z którymi znamy się od lat, ufamy sobie, jestesmy jak rodzina a zona o zadnym z moich kolegów nie myslalaby w kategoriach ewentualnego sexu. zatem reasumujac dobre rady zawsze w cenie a dzieciakom które lubia pisac bzdury aby tylko popisac sobie, dziekuję za poswiecony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona juz mie nie zaskakuje ona lubi dominowac i takie teksty to prawie przy karzdym bzykaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego tez podjalem temat. Moja jest ulegla i stad tez nie rozumiem calej tej sytuacji do konca. Zupelnie nie wiem czy chciala sprobowac czy alkochol zrobil swoje czy chce na codzien. Nie mam bladego pojecia jak podejsc do tematu by jej nie urazic nie zniechecic itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wszystkim jest maly chaczyk. Gdy sie tak zabawialismy tego wieczoru wszystko co z nia robilem wyszlo odemnie ja dostalem tylko wskazowke ze ma byc na ostro. Puscily mi wszystkoe chamulce. Nie chce byc wulgarny ale rzeczywiscie walilem ja jak ostatnia szmate. Nawet nie wiedzialem ze tak potrafie. Rano obudzilismy sie i tradycyjnie sie przytulalismy czyle, namietnie. Mloda nawet nie wspomniala o tym co zaszlo. Chaczyk? Podobalo sie i chce wiecej czy moze ma ma jakies poczucie winy, jakis wstydnw sobie? Tego wlasnie nie wiem. Mieliscie takie sytuacje? Jak mam to ugruzc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Greya czytala? :-) Zrob tak zas, to sie dowiesz czy chce. Albo zwyczajnie zapytaj. Koniec jezyka za przewidnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo, więcej alkoholu a przeżycia na pewno będziecie mieli super, a najlepiej zaproś jeszcze kilku kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAras
Ja pierdolę ale z ciebie ciotka ma kobiete która potrafi wyrazić czego chce i jeszcze marudzisiaj chłopie obudział się. Masz super kobietę jak jesteś pizza i nie wiesz co jej powiedzieć to powiedz że Ci się podobało i chcesz czasami to powtarzać. Skoro ona tak chciała to czym chcesz ją urazić. Od tego są rozmowy w związku żeby rozmawiać ze swoją kobieta a nie pytać się jak ciotka ludzi na ulicy czy nie uraże żony pytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinieneś się cieszyć chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej powiedzieć wprost ze podobał się Tobie tamten seks i fajnie byłoby powtórzyć jeśli miałaby na to ochotę? Może ona też krępuje się zacząć rozmowę; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny bajarz-onanista. Do nauki ortografii się weź, trepie, bo oczy bolą, jak człowiek czyta te twoje wypociny :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Wiesz cały bajer polega na tym ze sam byłem zaskoczony, zrobiłem oczy jak cholera, ale spełniłem jej marzenia, nie wdawajmy sie w szczeguly. Nie, No właśnie wydaj się w szczegóły. Skoro tak dobrze było to napisz co robiliście !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dno grafoman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×