Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1 miesiac bez swojej wyplaty jestem zalamana

Polecane posty

Gość gość

mam z tego powodu deperesje. idzie wisona a ja nawet nie mam za co sobie kupic butow czy kurtki.Nie w yobrazam sobie na dluzsza mete zyc na garnuszku meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu drugą dziurkę to nie będzie marudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź nową pracę, i znów będziesz miała własną wypłatę :) Ale dzisiaj o pracę nie jest łatwo. Trudno coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak do tego doszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowalam do konca grudnia.Firma zwinela z koncem roku w naszym miescie filie. i tak zakonczyla sie moja praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj o prace nie jest łatwo? 5 lat temu, owszem. Ale 3mce temu znalazłam prace po mcu szukania. Okazała się taka sobie i nowa znalazłam po tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, wsparcie finansowe w małzeństwie, kiedy jedno straci prace to ani żadna ujma dla bezrobotnego, ani łaska ze strony małżonka. To chyba normalne? Mojej koleżanki facet to chyba jeden z nielicznych, ktory poprzednia dziewczyna utrzymywał i wspierał, kiedy nie mogła znaleźć nic sensownego, bez żadnych wyrzutów. Nawet mieszkanie jej remontował (nie mieli ślubu, a mieszkanie było jej) i mimo, Że sie rozeszli, to nigdy nie myślał o tym i nie żałował, ze włożył pieniadze w jej dom, a juz na pewno nie wpadłby na pomysl, zeby próbować te pieniadze odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Twój mąż to dusigrosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest sknera.nie żałuje mi ale sam milionow nie zarabia. ma na reke 3000zł. oplat cos ok 1100zł ze wszystkim.dzis dostal wyplate przelal mi kase na moje konto- (mamy osobno). 2000zł z czego zrobie opłaty i mówi kup sobie cos. a 1000zł mu zostanie to w wekeend robimy tyg. zakupy za ktore on płaci.. taniej tak wychodzi niz codziennie latanie po sklepach. na codzien tylko pieczywo i cos co zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 000 ładna suma. Ile zarabiałaś dotąd? Ile macie odłożone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowalam na 3/4 etatu- 1500zł ze wzgledu ze maz pracuje po za miejscem zamieszkania i dojezdza i ktos musi zajac sie dzieckiem po szkole. lekcje odrobic zaprowadzic na zajecia dodatkowe. mam cos ok 1000zł odlozone tylko tyle. bo ciagle kasa szla na remont i wyposazenie mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem skoro macie dziecko. A nie masz w co się ubrać? Na wiosnę? Ja nosze ubrania po pare lat, ale tez często kupuje klasyczne i np. buty trwałe, skórzane, nie muszę wtedy tak często kupować. Mieszkasz w małej miejscowości ze takie problemy z ta praca? Albo na ścianie wschodniej? Wiesz, zwykle wysyp ofert to marzec kwiecień. Już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jakies tam ubrania ale trzeba cos nowego kupic. dziecko rosnie wiec tu idzie najwiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze cos sie nie dlugo z praca ruszy. ze znajde cos. ja jestem chora na punkcie odkladania kasy. a teraz za bardzo nie bedzie z czego dopoki nie bede pracowac. W ciagu roku odlozylismy na kuchnie pod wymiar. wczesniej samochod bo nam jest potrzebny.i tak ciagle cos. jak narazie nic w domu juz nie potrzeba bo wszystko mamy zrobione. ewentulanie za rok moze 2 lata zmienic meble w pokoju dziecka bo to juz bedzie nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ruszy. Teraz jest małe bezrobocie. Dług tam pracowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata ale nawet nie zalapalam sie na zasilek z up. bo musi byc najnizsza krajowa. a ja na poczatku na zleceniu a caly 2017 zna umowie o prace ale brutto mialam 1500zł. mniej niz najnizsza krajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spójrz na to w ten sposób ze i tak nie było warto. Sama byś tej pracy nie rzuciła. A tak pewnie znajdziesz lepsza Mi tez zasiłek nie przysluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rzucilabym bo fajna praca na miejscu. od 9-15. do tego 10 minut piechota do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to niepełny etat, tylko pensja okropnie niska. Ja miałam 3-4 000, ale na papierze 800. A odeszłam bo mnie szef wnerwił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niska bo niska ale mialam na wszystko czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 500+ nie zgarniasz w takim razie? Ja bym brała najwyżej pożyczkę w jakimś vivus.pl czy innym bez odsetek i potem przekazała mężowi ile potrzebowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie bardzo :))) i to tez wnerwialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki nosisz rozmiar ? Buty? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dzis kolejny dzien. ale widze swiatleku w tunelu. dzis rano wskoczylo ogloszenie ze potrzebuja do posprzatania mieszkania, okna te sprawy. odrazu zadzownilam bylam juz pogadalam.Jest to starsze malzenstwo szukaja kogos kto bedzie sprzatal.Juz sami nie maja za bardzo sil.dogadalismy sie ze bede przychodzic 2 razy w tyg.w wtorki i piatki.tyg. dostane 150zł. czyli miesiecznie wpadnie mi 600zl. dzis akurat jechali do lekarza wiec ide dopiero we wtorek.co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz jest od tego zeby utrzymywac dom i rodzine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to super , każdy grosz się liczy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś współczuję męża idi0ty, jeśli się w coś takiego dał wkopać a ty leniu palcem nie ruszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba provo. Ja nie pracuję już dwa lata i mam na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd masz na wszystko, jesteś utrzymanką męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×