Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cel osiągnięty

Prawda jest taka że kobietom facet był potrzebny tylko dla kasy

Polecane posty

Gość palma i wygoda
no to naród wyginie i gitara, w Japonii mają negatywny przyrost naturalny i w wielu krajach Europy też, w tym w Polsce, to samo, tylko kolorowi dymają na potęge i produkują klany po 10 dzieci i zaleją Europe, do tego doprowadziły feministki że jest powolna samozagłada narodu, cel ( chyba ) osiągnięty, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie, do tego doprowadziliście wy faceci. To wy jesteście winni. Przez wieki dla was kobieta było tylko dziurą do dymania , kucharka, sprzątaczką i maszynką do rodzenia. Macie tego efekty. Teraz kobieta może robić co chce. Na co jej facio w domu? Do czego? Do dymania? Dziś nie trzeba kolesia na stałe w domu :-). A cóż mnie obchodzą Arabowie? Kiedy oni zaleją Europę ja będę już dawno wąchała kwiatki od spodu. Pomijając kwestie religijne, to jak traktują kobiety to oni ( tak słyszałam) przynajmniej potrafią porządnie zając się swoimi kobietami w sypialni. Tak im wręcz religia nakazuje. U nas chłopek roztropek ma być obsługiwany- śniadanko, obiadzik, kolacyjka, nadstawienie doopska. Oczywiście to w większości przypadków to jemu ma być dobrze, baba " ma się cieszyć że ma chłopa"bo wy jesteście takim książętami którym powinno się bić pokłony. Ma być uśmiechnięta, zadowolona ,choćby się waliło i paliło. Nie mam najlepszego mniemania o Arabach ale jedno trzeba im przyznać... jak już te baby mają to dbają o to by niczego im nie brakowało. Tam żaden nie powie babie "nierobie idź do roboty", "za dużo wydajesz na potrzeby rodzinne". Z drugiej strony, nawet tam jak rodzina bardziej postępowa to kobieta może iść do pracy żeby sobie zarobić na waciki. I tam żaden jej nie wytknie że za dużo wydaje na fatałaszki. Bo wie że taka jest natura kobiet. Wie że to nie jest próżność, taka jest struktura kobiet. A tu w Polsce: wartości rodzinne, siedź babo w domu, obsługuj, siedź z pyskiem w ciup, módl się do obrazka żeby pan i władca był zadowolony a jednocześnie najlepiej żebyś babo wydawała dziennie mniej niż 20 zeta. Wartości rodzinne których 95% facetów w tym kraju nie przestrzegają ale drą ryja, krytykują i pouczają jak inni mają żyć. Sobie się przyjrzyjcie polscy faceci. Dokładnie. Cywilizacje powstawały i upadały. I tak w kółko. Taki jest los ludzkości. Pojmij to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko fajnie cały feminizm i równouprawnienie jest dobre ale nie w Polsce. Jak może być niezależna kobieta która zarabia mniej niż 2000 zł? A jak wiadomo większość tyle zarabia, a najgłośniej krzyczą feministki które są na górze mają kasę, mieszają w głowie biednej Mariolce by przestała sprzątać mieszkanie i sypiać z mężem, wmawiają jej że jest poniżana. W końcu w normalnym związku tworzą się konflikty i się rozpada, na koniec Mariolka wraca do rodziców bo sama się nie utrzyma, do tego przespała się z tuzinem facetów bo ktoś jej wmówił że może być wyzwolona, rodzina uważa ją za darmozjada, otoczenie za puszczalską i ma przerypane. Ale powinna się cieszyć bo jest wolna i niezależna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe że Arabom tak nie pyskujecie jak Januszowi. Doopa też nie boli na i wypinacie sie na każde skinienie Pana i Władcy. Takie z was feministki. Tylko po polaczku można jeździć jak po kobyle, Ahmed da raz i drugi w mordę i dziub się zamyka a doopa cudownie przestaje boleć :). Takte wyzwolone jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak BTW to w islamie kobieta dopiero musi usługiwać psmu i władcy. I to w podskokach. Ale co wy Karyny możecie o tym wiedzieć jak wiedzę czerpiecie z tureckich seriali z TVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.05 Święta prawda! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:05, 21:12 Ale przynajmniej zostaną zerznięte porządnie... tyle chociaż mają. Jest żar, gra słów. Kobieta czuje się wyjątkowo- tak moja koleżanka powiedziała. Nie wiem z czego to wynika, diety, genetyki. Faktem jest że polscy panowie mogą.... 4 minutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Bo baby trzeba trzymać krótko albo palma im odbija, araby o tym wiedzą od stuleci i się tego trzymają, a polakom wmówili że babie należy się wolność i swoboda i z matek i żon zrobili kur/wy które zarabiają w burdelach, taka to nowoczesność, po prostu baby zostały oszukane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj miałaś kilku cieniasów i do reszty porównujesz? chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety taka prawda. Biznes women termin ten rozpoczął nową erę wolności kobiet a zamyka rozdział kobiety w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem takie są kobiety zryte i z patologiami pozbawione dzieci, cpuny i pijackiego pokolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cel osiągnięty 2018.02.09 a teraz same zarabiają, są wygodne i leniwe i im facet nie potrzebny, czyli samozagłada ustroju rodziny oraz genetyczne wymarcie narodu Baby są wygodne i leniwe bo same zarabiają. Inteligencja polskiego Janusza na rencie. But z lewej nogi nie wymyśliłby nic głupszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz... nie wiem czy zauważyłeś.. kobieta ma prawa wyborcze, może się kształcić i ma prawo chodzić do pracy a także ma prawo dysponować własnymi pieniędzmi. Poczytaj Konstytucję. Wiem, wiem, takich jak ty to bardzo boli :-) Tak, wielu kobietom facet nie jest potrzebny. Do tego również mają prawo. W d***e mam naród. W d***e mam to czy ten naród przetrwa. Ludzie płodzą dzieci z osobami różnych nacji. Dlatego przetrwanie danej populacji jako narodu nie ma absolutnie żadnego znaczenia DURNIU. Dodam że c**a Polki to nie własność narodowa. Może dawać dupki komu chce. Takie jej prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posrane z wolności
gość dziś szkoda że twoja matka "dała doopy", bo nie trzeba by teraz z debilką prowadzić rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Szkoda że twoja matka się nie wyskrobała. Nikt by nie musiał na tym forum czytać twoich kociopołów imbecylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska nigdy nie będzie wielka bo mężczyźni są porządni a kobiety to szmaty. To nigdy ze sobą nie pasuje. Mężczyźni walczą o dobro kobiet a one potem oddają się tym, co je poniżają, biją itd. muzułmanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tak,tak "prawdziwy polaku".. zawsze wszystkiemu winna baba. Puknij się w ten swój debilny czerep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto wychowuje dzieci? kto wybiera mężczyzn do związków? Kobiety. Wszystkiemu temu winne są kobiety. Magdalena Środa czy jak jej tam co chwaliła się aborcją to kto mężczyzna? A może mężczyzn wybierają wam jeszcze rodzice? Gdybyśmy żyli w Arabii saudyjskiej czy Turcji to rozumiem zwalić winę na mężczyzn ale nie w europie. Kto zaprosił muzułmanów do gwałcenia europejek? Kobieta niemka. Kto walczy z tymi co chcą chronić europejki? Feministki a feministki reprezentują wszystkie kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Magdaleną Środą coś ci się pomieszało a nawet gdyby to co że niby co baba ma obowiązek rodzić? KAŻDA KOBIETA jako niezależna jednostka ma prawo do zabiegu ! Swojej siostrze albo innej krewnej nakazuj rodzić ! G****o ci do tego !! Pilnuj swojego fiuta. Swoje prawdy w kościele praw albo idź na księdza... chociaż.... cóż, oni tez się łajdacza na potęgę,udają świętych więc żaden autorytet. Co z tego że kobieta decyduje z kim się związać jak po pewnym czasie facet się zmienia albo tuż po ślubie? Jestem pewna że jesteś młodocianym dzieciuchem bez doświadczenia życiowego albo jakąś niemotą życiową która nigdy nie była w długotrwałym związku. Dorosły mężczyzna nie wypisuje takich bzdur. A Europejczycy to durna pało nie gwałcą kobiet? Europejczycy to tacy rycerscy, dobrzy i święci? Gwałt nie ma narodowości kretynie ! Nie tak dawno sadysta -Polak więził własną żonę w piwnicy, traktował gorzej niż psa, głodził, tłukł, gwałcił i dawał w używanie za kasę kolegom. Polak, nie Arab, muzułmanin. Facet-kanalia nie ma narodowości i wyznania. W każdym państwie ten gatunek występuje. co do zapraszania przez Niemkę do Europy.... pamiętaj że Polacy to też migranci- z kresów, do innych Państw. Zobacz sobie ile jest Polonii w poszczególnych państwach. Młodzi Polacy opuszczają Polskę żeby ułożyć sobie życie w innym miejscu. Poza tym durna pało wyobraź sobie że ci bomba spada na łeb? Nie chciałbyś uciekać? Wiałbyś aż by się kurzyło. I jeszcze jedno, zmienia się klimat, topnieją lodowce- wyspiarze będą musieli uciekać, w niektórych obszarach zrobiło się jeszcze bardziej gorąco- ludzie nie maja szansy na uprawę roli, a w związku z tym coraz więcej ludzi z różnych obszarów będzie zjeżdżać do Europy. Pogódź się z tym. Chronić Europejki? Raczej wprowadzić ponownie zasadę: kościół, kuchnia , dzieci. Żadna szanująca się kobieta nie pozwoli się sprowadzić bez własnej zgody do tej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj haha, bo moja mnie chciała, a twoja hooj wie co myślała jak cie robiła, pewnie była nachlana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby winne od początku
gość dziś TAK baba jest winna od czasów zniszczenia raju, kto kur/wa zerwał jabłko z zakazanego drzewa i ugryzł? J/ebane k/urwy, to wszystko przez was od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie chcesz rodzić to nie dawaj peezdy jakiemuś kootasowi, to ty nie wiesz skąd dzieci się biorą? do przedszkola wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierć puszczalskim szmatom
gość dziś araby przejmą władze i was szmaty naprostują, a za dawanie peezdy przed ślubem utną wam łeb i tak powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×