Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artt177

Ciocia..

Polecane posty

Gość Artt177
To jest moje marzenie żeby jej zrobić dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
Mozliwe ze słyszała Jak tak to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
Na jeźdźca i od tyłu Na początku bym jej zrobił minetke i wylizal tyłek jak by była wypieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
Mam nadzieje że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
Jak ją pieścić żebym sprawił jej mega przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O swoją przyjemność ona zadba sama. Póki co w rozmowie powiedz jej, że jest bardzo ładną kobietą, jak temat się rozwinie, możesz jej powiedzieć, że jest seksowna. Będzie wiedziała o czym myślisz i jak będzie zainteresowana, da ci znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz 2002
Moja ciocia Ewelina mieszka sama bo rozwiodła się z mężem i ma 29 lat. Ja mam prawie 16 lat mieszkam z rodzicami i siostrą w innej dzielnicy ale często po szkole wpadam do cioci i zostaję do wieczora. Ciocia powiedziała mi żebyśmy chodzili bez ubrania jak będziemy sami w domu. Niedawno powiedziała mi żebym zaczął golić włosy koło penisa i na jajkach. Nie wiedziałem jak to zrobić, ciocia kazała mi usiąść na wannie a sama kucnęła między moimi kolanami namydliła mnie tam potem ogoliła maszynką i nasmarowała balsamem. Mówiła mi że tak samo robi ze swoją c*pką żeby jej nie zarosła futrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusz jak chodźcie nago lizales jej cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz 2002
Nie dotykałem jej ale czasem sobie wyobrażam jak to by było i bawię się wtedy penisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
Byłem dziś u cioci ale był jej mąż i syn więc nie miałem jak jej to powiedzieć. Miała na sobie ubraną białą koszulkę i obcisłe jeansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz jej wsadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
Od dawna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artt177
Jak zacząć grę wstępną jak u niej jest mąż w domu i syn. Krok po kroku co zacząć jak bede miał okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dociekliwy
Jeździłeś na tę wieś? czy jak gdzie się spotykaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezdzile do niej. Zawsze u niej sie spotykalismy. Jak chcesz pogadac to wbijaj na maila: lluis119@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoja ciocie masuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ciocie na wozku bardzo ladna chcialbym zeby mi possala wyjal bym przed nia swojego nabrzmialego Ciekawe co by zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tą ciocią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli Ciocia jest jeszcze dziewica chcialaby i widac w glebokich spojrzeniach, wie doskonale ze mam na nia ohote od dawna,Ciocia po 30lat polnaga wyszla z pokoju na sam widok podniecila mnie bardzo, za kazd razem moje znaki widziala i czula moje zaczepki,podobalo sie jej podgladane Panna dojrzala mlodemu sie podoba za kazdym razem slyszala:cos fajnego. po wyjsciu za maz myslala ze to ustanie,wyszlo odwrotnie pokazala ze ma ochote tylko nie wiadomo czy na sex czy zaczepki, gdyby sie okazalo ze dziewica Kobieta na ktorej oczy moje spogladaja zobaczy jak smakuje pragnieie ,wzrokiem lapiac glebokie spojrzenia napalic sie jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis bede u cioci tak jak pisalem jest na wozku ale bardzo ładna czy mogę ja jakos sprowokowac tak jak pisalem stanac przed nia ze sterczacym co proponujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zostajesz u niej na nic to może stań przed nią w samych majtkach i koszulce, albo w samych mahtkach ze sterczącym fiutem. Możesz wejść do łazienki jak się będzie myła przez ,,przypadek". Albo wiedząc że do ciebie jeszcze przyjdzie masturbować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanal bym przed nia ze sterczacym k*****m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj tez mi go trzepala do konca az trysnalem na jej twarz mowila ze dzis mnie ukarze fajny widok ona na wozku z twarzą z mojej spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiedz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzepala mi ja stałem ona na wozku i mi go ręką strzepala az niewytrzymalem spuscilem sie jej na twarz i koszulke powiedziala ze dzis mnie ukarze ciekawe jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jaka da mi dzis kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciocia dala mi wczoraj kare przyjechala gola xo mnie i kazala kleknac i lizac swoja cipke . Wylizalem ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo barddzo fajnie wylizalem jej cipke wymasowalem piersi jest cudowna mam ochote znow sie na nia spuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artt 177 dam ci rade. Jak będziesz u niej po myciu wyjć w samych majtkach z lekko sterczącym penisem i może koszulce. Tak żeby to widziała. Jak będzie się myć wejć do łazienki bo ,,chyba zapomniałeś ręcznik" i przy okazji popatrz się na jej cycki i powiedz że ładnie i seksownie wygląda. Zaaranżuj jakąś sytuacje żeby cię przyłapała na masturbacji. Np. gdy wiesz że przyjdzie do twojego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×