Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chicahermosa

Mój facet nie dba o siebie, roztył się, nie dba o swój wygląd co robić?

Polecane posty

Gość Chicahermosa

Mój facet od pewnego czasu po prostu mnie obrzydza,coraz częściej myślę, żeby znaleźć sobie kochanka. Roztył się jak świnia, kiedyś się cały depilował, bo ja tak sobie życzyłam, od pewnego czasu się nie depiluje, nie goli się, stwierdził, że nie jest gejem, żeby się golić, poza tym potrafi cały tydzień się nie myć, twierdzi że świnia się nie myje i żyje. Oczywiście śpimy w oddzielnych łóżkach, już mu zagroziłam rozstaniem, już nawet przyprowadziłam przystojnego kolegę z pracy i nic nie działa. Co ja mam zrobić? Może po prostu go rzucić w cholerę? Od razu mówię że ten wpis to nie żaden fake ani żart ani prowokacja, mój facet wymyślił sobie, że się pochoruje od zbyt częstego kontaktu skóry z wodą czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się przejdzie do psychologa sprawdzić, czy wsio okej. Tymczasem rzuć go i znajdź sobie innego, szkoda życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdz sobie innego, tak jak faceci to robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzuc w pissssduuu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihihi, no masz uroczego mena. współżyć z takim to samo szczęście :D brudasom mówię stanowcze nie, a leniom - kopa w zad na zawsze. żaden brudas nie będzie hańbił mojej pościeli NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ze ty jeszcze probujesz cos z nim zrobic, on nie ma 5lat ze trzeba mu wszystko mowic, wez z nim zerwij - moze zmadrzeje a jak nie to znajdziesz sobie kogos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy facet przestaje dbać o siebie to tylko się cieszyć bo to oznacza , że jest już twój, już mu nie zależy na wyglądzie bo nie zamierza nikogo więcej szukać, ma Ciebie i zależy mu tylko na tobie i nie zamierza iść na lewiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.23 bardzo mądra odpowiedź. Kiedyś myślałam tak jak autorka, bardzo zwracałam uwagę na wygląd. Miałam ochotę zostawić mojego męża dla przystojniaka. Teraz jestem szczęśliwa, spokojna. Wiek i zdrowie nie jest już takie jak kiedyś. Ja nie jestem już taka piękna jak kiedyś, a mój mąż nadal mnie bardzo kocha. Nikt mi nie marudzi, nikt mnie nie krytykuje mam święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilować się...nowa moda,która dla zdrowia chyba nic nie zrobi dobrego . Facet ma być czysty ,bielizna czysta ,ogolony jeśli tak lubicie i tyle. Depilować się ? Klasyk powiedział "nie róbcie z nas pederastów " (Seksmisja). Czysto ,schludnie i tyle ,facet to ma być facet a nie maskotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna wydepilowany może być tylko pod pachami w innych miejscach to jest niemeskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nie jest tak - chcesz oral? Ma być wydepilowany. ,Obrzydzają mnie włosy łonowe, sama się golę na 0 odkąd zaczęły mi rosnąć. Jak nie chce orala może mieć włosy, skoro czuje się niemęski... Chociaż dla mnie ogolony wydaje się bardziej męski - w całej okazałości i nawet sprzęt wygląda na większy jak jest ogolony :P Natomiast jeżeli chodzi o higienę, to absolutnie musi być przestrzegana. Mycie raz na tydzień? WTF? I jeszcze jakaś osoba wyżej każe się cieszyć, bo to znaczy, że facet innej nie szuka i dlatego o siebie nie dba. A to przepraszam dla własnej kobiety nie chce się o siebie dbać? Ja dla swojego męża zawsze chce ładnie wyglądać... co mi z faceta, który za przeproszeniem śmierdzi? Ani seksu, ani przytulenia... chyba, że lubicie syf i smród, to ok... Ja bym go zostawiła, jeśli nie chce zmienić swego postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja wina. Nie dbasz o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jaką cholerę facet ma się depilować? ja chcę mężczyznę a nie chłopaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:23. Co za absurd - to dla swojego partnera już się o siebie nie dba. Ma się cieszyć że facet myje się raz na tydzień- kiedyś z takim pracowałam ( w poniedziałek był jeszcze do zniesienia, ale piątek to koszmar - każdy miał odruch wymiotny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kolejne prowo tej kochanki co bzyka się po krzakach. Niech wreszcie dotrze do twojej pustej łepetyny że on nie zostawi dla ciebie żony i przestań wymyślać kolejne bzdurne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe dobre, gdyby to kobieta się roztyla i mylą się raz na tydzień to pewnie facet by ja rzucił a autorka to ma być wyrozumiala dla flejtucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Twoja wina. Nie dbasz o niego " Dobre... To co, ma tego utuczonego knura włożyć do wanienki i szorować zarośnięte jaja i srakę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×