Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy zdarzyło wam się nie wytrzymać siku

Polecane posty

Gość gość

Dziś szłam do kościoła i mi się zachciało siku . Cała msze trzymalam. I drogę powrotną. Gdy otwieralam już drzwi mieszkania zaczęły mi same lecieć siki do majtek . Skrzyzowalam nogi na chwilę pomogło ale gdy dalam krok tak dziwnie @ zaczela pulsowac i czułam jak lecą szybko kropelki jedna za druga. Nim doszłam do toalety majtki i spodnie mokre sporo . Cały krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesem sie zdarza. Mialam podobnie wczoraj byłam że znajomymi nad wodą. Wypiliśmy po piwku i nie bylo toalet. Szukamy z koleżanka więc jakiś krzaków Ale wszędzie ludzie . Wrocilysmy więc na koc. Ale pęcherz wciąż przypominał o sobie. Idziemy jeszcze raz szukać miejscowki. Chodzilysmy z godzinę wszędzie pełno ludzi . Czuje że już nie mogę wytrzymać koleżanka mówi.ze też. no ale cóż idziemy dalej z nadzieją że gdzieś będzie mniej ludzi. Nagle popuscilam trochę w majtki od kostiumu i z kazdym krokiem czuje jak mi trochę leci. Idziemy cały czas a ja już czuje strozke ma nodze. Wygrałam szybko by koleżanka nie widziała. Ale za chwilę znów popuscilam I strozke po nodze . Mówię chodź tam bo zaraz się zsikam. Ona nie bo ludzie . Podbieglam szybko do drzew ida ludzie więc czekam aż przejdę koleżanka się oddalila. Ja na stojąco krzyżując nogi wysikalam się przez majtki. Po prostu nie dalam już rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba było wejść do wody nikt by nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz jak wysiadłam z autobusu, do domu szłam ze ściśniętymi nogami. Jak weszłam do domu to próbowałam ścisnąć. Z ręką w majtkach w podskokach do łazienki. Pare kropel popuściłam. Jak siadłam na klozecie to myślałam że normalnie wybuchnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracałam od koleżanki i było zimno i mokro ja po piwku. Z całych sił zaciskalam nogi . Kilka kropel popuscilam po drodze . Później rozwiązał mi się but i kucnelam to zawiazac. I siknelam sporo w majtki. Przestraszylam się tak że z reka na @ szłam już cała drogę do domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kiedyś taka przygodę . Też z koleżanka wracalysmy wieczorem szarowka. Obie chcislysmy siku . A długo trzymalysmy z godzinę jak nie lepiej. Kolezanka poszła pierwsza siku ja pilnowalam. Ale gdy ona zaczęła sikac i usłyszałam strumień moczu to i mi poleciało sporo w majtki mimo trzymania z całych sil . Na szczęście zatrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam tak że leciałam samolotem i przy starcie zasnęłam bo byłam zmęczona i obudizłam się po godzinie i bardzo chciało mi się siku moi rodzice i rok młodsza siostra spali to ja poszłam do stewardes spytać się czy mogę skorzystać z toalety a one mi nie pozwoliły prosiłam wiele razy ale one i tka mówiły że wytrzymam no to wróciłam na miejsce patrze ile zostało jeszcze czasu a tam jest dopiero 12 czyli zostały jeszcze 3 godziny lotu więc zacisnęłam moją 🍑i trzymałam po 2 kolejnych godzinach miałam już pełny pęcherz czułam że zaraz się posikam mam bardzo mały pęcherz i jak jadę gdzieś z rodzicami wręcz ich błagam żeby się zatrzymali po 1 godzinę już jechaliśmy autobusem do hotelu powiedziałam młodszej siostrze jak bardzo chce mi się siku a ona powiedziała że jak wsiadała do samolotu miała już pełny pęcherz czułam że zaraz się posikam jeszcze mieliśmy wychodzić po schodach na górę okazało się że rodzice nie wzięli karty razem z siostrą zostałyśmy obydwie zacisnełyśmy 🍑 ścisnełyśmy nogi i czekałyśmy na rodziców w końcu wrócili siostra spytała się czy ją puszcze wcześniej zgodziłam się byłam w drugim pokoju i zaczęłam nagle słyszeć dźwięki sikania czułam że się posikam siostra wyszła weszłam ją i siakłam jeszcze dłużej bo z 20 minut nigdy nei czułam takiej ulgi jak wtedy

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×