Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rehabilitacja

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny może Wy się orientujecie,gdzie można starać się o rehabilitację bezpłatną dla dziecka.U nas w miejscowości nie ma i dojezdzam,ale tylko 10 zabiegów w roku,a to jest za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki problem ma dziecko i ile lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na skierowanie to max 10zabiegów. Próbuj prywatnie, nawet nie pisałaś jaki problem ma dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez mamy tylko 10 zabiegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stać mnie na rehabilitację. Córka ma zdiagnozowanie calosciowe zaburzenia rozwojowe.Szukam przyczyny już 2 lata i nic.19 lutego będzie diagnozowania w kierunku chorób metabolicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o Poznań lub okolice. Może ktoś coś wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie konkretnie zaburzenia i jakich terapii potrzebuje? Są różne ośrodki prowadzone przez fundacje które zapewniają dzieciom rehabilitację (często basen, hipoterapii itd). I gdzie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym przedszkola specjalne, zwłaszcza prywatne, zapewniają duże, kompleksowe wsparcie. Jeśli mała jest w wieku przedszkolnym, należy jej się też wwr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla świętego spokoju zapisałam się prywatnie do www.cnr-med.pl gdzie przy okazji jak syn był w trakcie rehabilitacji to ja korzystałam z oferty zabiegów pielęgnacyjnych, genialny pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterik
sprawdź gabinety G&R w Krakowie - mają tam świetnych rehabilitantów. Z tego co kojarzę to rehabilitują też dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z poradni rehabilitacyjnej Modus www.crmodus.pl we Wrocławiu na Dąbrowskiego. Dobra opieka, nowocześnie, miło no i najważniejsze, ze skutecznie. Po wypadku już wróciłam do siebie dzięki ich zabiegom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zillo
zaczęłam rehabilitację w gabinecie G&R i na razie jestem zadowolona. Rehabilitant widać, że ma doświadczenie. Po peirwszych zabiegach czuję się lepiej, ale wiadomo, że to dopeiro początek zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam przeprowadzane zabiegi rehabilitacyjne we wrocławskim www.beni-medical.pl . Mogłam liczyć na solidny masaż , leczenie prądami i laseroterapię. To właśnie dzięki nim udało mi się powrócić do normalnego stanu zdrowia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 zabiegów na NFZ biorę od 3 różnych lekarzy.My jeździmy na rehabilitację do Piasków. Też mamy całościowe zaburzenia diagnozy szukamy 14 lat.Poradnia metaboliczne, neurolog, alergolog, ortopeda, reumatoidalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całościowe zaburzenia rozwoju to kierunek autyzm, zespół Aspergera i trzeba iść z dzieckiem do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt wąskie stwierdzenie post powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollid
ja chodziłam na zabiegi do gabinetu w Krakowie do G&R. W Krakowie to chyba najlepsze gabinety, mają dobry sprzęt i dobrych rehabilitantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkroffi
ja trafiłam do gabinetu G&R z poelcenia i byłam zadowolona z zabiegów. Zadzwoniłam i na drugi dzień zaczęłam zabiegi. Rehabilitant fajnie prowadził zajecia, zabiegi przynosiły mi ulgę w bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale durne reklamy już wiadomo gdzie nie iść! Na skierowaniu jest 10 zabiegów. Ale po ich wykorzystaniu lekarz może wypisać kolejne 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula

A czemu nie iść ? to lepiej iść do jakiegoś gabinetu x nieznanego co go nawet nie stać na reklamę .....jeżu jacy wy jesteście zacofani ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumba

Jeśli chcesz iść do profesjonalnych rehabilitantów prywatnie, a wtedy jest szybko i bez kolejek, to sprawdź sobie sieć klinik pod adresem rehabilitacje.org i wybrać dogodną dla siebie miejscówkę. Rehabilitują tam również dzieci oraz kobiety w ciąży. Można zarejestrować się przez internet.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×