Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pies

Polecane posty

Gość gość

Czy Wy sprzątanie po swoim psie bo ja nie bo twierdzę, że to natura.Staram się go wyprowadzać w miejsca mało uczeszczane przez ludzi. Czasami latem posprzątam jeżeli się to zdarzy ,gdzie chodzi dużo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź nasraj na chodnik bo to natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesteś kretynka jak nie sprzątasz. Oby Twoje dziecko wsadziło raczki w taka naturę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zacznij sprzątać. Natura to jest jak się sprząta po sobie i swoich zwierzętach. Chciałaś psa to bądź odpowiedzialnym właścicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam psa i do szału doprowadzają mnie g****a na trawniku przed blokiem, ale uważam, że jak chodzisz gdzieś gdzie ludzie nie chodzą ani dzieci się nie bawią to bez przesady, np las, łąki, ale z trawników koło domów powinno się sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zrobiłam zdjęcie paniusi, która nie sprząta po swoim burku i zadzwoniłam po straż miejską. Podałam im adres paniusi i zdjęcie. Paniusia dostała mandat. Ale to jej niczego nie nauczyło więc dostała kolejny. I będę to robić do skutku, póki nie zacznie sprzątać po swoim pchlarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To idź nasraj na chodnik bo to natura. Hahahahahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tal, sprzątam po psie. To chyba normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam sprzątam. Na chodniku nigdy nie zrobił. Na trawniku nie sprzątam bo dla mnie to naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mamusie sprzątają po swoich bobaskach wysadzanych nagminnie pod drzewem czy na morskich wydmach ? Ale jak pies zrobi na odludziu to wielkie hallo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po trawnikach też chodzą ludzie, bawią się dzieci, przynajmniej u mnie, jakbym cię złapała to bym to g****o wzięła i rzuciła w ciebie, skoro to taka natura. Kocham zwierzęta, sama je posiadam, wychowałam się z psem, ale miłość miłością, a g****o na bucie to g****o na bucie i nic tego nie zmieni, nawet sama matka natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trawnik to nie odludzie, moje dzieci nie srają na trawniku więc nie muszę po nich sprzątać, a jak są takie co to robią i nie sprzątają, to może zamiast się do nich zniżać, to podnieść poziom do tych co sprzątają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×