Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Walentynka5555750

Co kupić na walentynki?

Polecane posty

Gość Walentynka5555750

Niedługo walentynki... Ja mam 20 lat, on 2 lata więcej. Mój chłopak interesuje się lataniem, żeglarstwem etc. Jesteśmy razem drugi rok. Myślałam nad kupieniem mu jakiegoś modelu do sklejenia (ale czy to nie jest dziwny prezent?) albo sygnet z jakimś grawerem... no i o poduszce z naszym wspólnym zdjęciem... ale co lepiej? Oczywiscie oprocz prezentu idziemy na kolacje etc. ale chcialam zeby mial pamiatke po tym. Moze macie jakies lepsze propozycje? Cena nie gra roli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walentynka5555750
Normalnie kurde, dzięki za odpowiedzi... Zawsze moge na was liczyc... Tepe suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinalinka
Mój mąż jest zapalonym gadżeciarzem i dlatego kupiłam mu pad do gier w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Na walentynki mój mąż dostała ode mnie t-shirt z napisem "FBI female body inspector". Kupiłam ja przez internet na stronie https://koszulkowy.pl/32-i-love-walentynki. Mieliśmy dużo śmiechu i zabawy. Mąż bardzo zadowolony. Prezent był naprawdę nie drogi, dostawa do domu w dosłownie jeden dzień. Jestem bardzo zadowolona z jakości samej koszulki jak również wykonanego druku. Nawet po kilku praniach napis jest jak nowy. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekatrin
Szukasz prezentu dla ukochanej? Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą odzieży marki Stradivarius, Mango, Bershka, Pimkie, Boohoo... Ciuszki nowe, nieużywane. Wysyłka w ciągu 24 godzin od wpłaty. Gwarantuję uczciwość oraz, w przypadku niezadowolenia, możliwość zwrotu na mój koszt. https://allegro.pl/uzytkownik/Ekatrin?order=m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś podręcznik do nauki języków obcych? Na pewno pomoże a znajomośc języków to bardzo ważna sprawa, sprawdź na www.CKwiedza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×