Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolciiiiaaaa

Jaki odkurzacz polecacie ?

Polecane posty

Gość karolciiiiaaaa

Jak w temacie, proszę o opinie jaki wybrać odkurzacz i dlaczego właśnie taki;-) Z góry dziękuję za odpowiedzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprawiłam sobie już jakiś czas temu to cudeńko https://www.al.to/p/305257-odkurzacz-philips-smart-pro-active-fc8810-01.html i muszę przyznać, że jestem zachwycona. Włączam, wychodzę do pracy, sklepu na spacer i wracam na gotowe Jak się rozładuje wraca sam do stacji i ładuje się na kolejne użycie. Poza tym świetnie wyciąga z dywanów kłaki mojego kota. Jedynie co mogę przestrzec to nie można mieć za dużo rzeczy na podłodze, ale nie jest to uciążliwe więc jeśli chodzi o zakup robotów odkurzających to zdecydowanie polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no super te odkurzacze ale może coś tańszego do 1000 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam elektrolux ultra silence i nie zamienilabym go na inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 1000 zł ze spokojem znajdziesz coś w ofercie Hoovera. Mają bardzo dobre odkurzacze, które mimo, że mają dużą moc i "wciągają" wszystko co napotkają na swojej drodze, to pracują naprawdę cicho. Sama mam jeden z modeli workowych i mogę odkurzać nawet wtedy, kiedy w pokoju śpi dziecko :) Na opakowaniu było specjalne oznaczenie "Silent Power System" które właśnie oznacza cichą pracę urządzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venia55
kupiliśmy robot sprzątający electrolux pure i9 ;) fajny jest, sam sprząta, steruje się nic przez aplikacje, pokonuje przeszkody, mozna go używać jak się jest poza domem i wracać do czystego mieszkania ;) dostaniesz go np w media expert ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaod112
Hej, ja długo myślałam nad nowym odkurzaczem i zaczęłam czytać na ten temat. Ogólnie warto dobrać go do swoich potrzeb, żeby nie kupić zbyt słabego lub czegoś ponad potrzeby. Sprawdź w necie jak czytać etykiety, jakie typy są najlepsze do mieszkań, pomyśl czy workowy, bezworkowy, wodny, a może pionowy? Sporo fajnych porad znalazłam pod tym linkiem: http://facetomania.pl/ranking/odkurzaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baminnka
ja ze swojej strony mogę polecić odkurzacz irobot roomba 696 Mamy go 3 miesiące i działa cudownie, sprząta dokładne, nawet na dywanie, teraz te wersje mają wifi. jak dla mnie to mega wygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam odkurzacz pionowy z akumulatorem Electrolux Pure F9:) kupiłam go na media expert i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam p9, połączenie pionowego odkurzacza i zwykłego, przez co bardzo wszechstronny i komfortowy. Do tego super się nim odkurza, zresztą to nie tylko moje odczucia :) bierz ten, nawet się nie zastanawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś z Philipsa? Np. model FC9330 świecił w dobrej cenie w sferisie. Dobrej jakości odkurzacz bezworkowy z filtrem anyalergicznym przez co zatrzymuje więcej kurzu. Filtr jest zmywalny. Do podstawowego użytku w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie widziałam ostatnio ten F9 od electrolux, poważnie zastanawiam się nad kupnem, podoba mi się opcja podświetlenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rembrandr
nie ma lepszego odkurzacza pionowego niż electrolux pure f9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniquee

automatycznego irobota roomba bo sprzątanie za Ciebie dokładniej niż zrobiłabyś to sama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeDee

zgodze się przede wszystkim taki roomba sprząta Ci Wiele razy, często a  kot ma czas sprzatać dzień w dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwnia

Opcja podświetlania w podkurzaczu pure f9 jest mega, niby gadżet, a człowiek lepiej widzi co wciąga i gdzie trzeba dokładniej odkurzyć, do tego brak kabla co jest super ułatwieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwnia

Opcja podświetlania w podkurzaczu pure f9 jest mega, niby gadżet, a człowiek lepiej widzi co wciąga i gdzie trzeba dokładniej odkurzyć, do tego brak kabla co jest super ułatwieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusłana

A jaki byście polecali odkurzacz przy dwóch małych alergikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

Rusłana, ja polecam irobota e5, przy moim alergika sprawdź sie, ma system podwójnej filtracji dzięki czemu powietrze w domu czystsze, idealne ssanie nawet na dywanie, a i ja oszczędzam czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Prowadzę dwie piekarnie. Zawsze we takich miejscach jest swego problem z odkurzaniem i utrzymaniem porządku. Trafiłem na stronę system-leszno.pl i moje problemy się skończyły. Kupiłem doskonałe odkurzacze w atrakcyjnej cenie. Jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zdecydowałam się na roboty odkurzające. Teraz nie muszę tracić czasu na odkurzanie. Roboty robią to za mnie gdy jestem w pracy. Zajrzyjcie na stronę www.eodkurzacz.pl Tam znajdziecie świetne roboty odkurzające, odkurzacze oraz sprzęt do odkurzaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Healthy

Rusłana Pure C9 sobie sprawdź z Electroluxa. On ma wzmocnione filtrowanie, więc powinien być idealny dla Ciebie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

ja uważam że nie ma lepszego odkurzacza niż Roomba. sprząta dokładnie, jeździ sama nawet jak nikogo nie ma w domu, mocno nie hałasuje. mega sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek
Dnia 9.06.2019 o 19:14, Gość Diana napisał:

ja uważam że nie ma lepszego odkurzacza niż Roomba. sprząta dokładnie, jeździ sama nawet jak nikogo nie ma w domu, mocno nie hałasuje. mega sprawa

mam od nie dawna, ale jak często zmienaisz szczotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala

Ja mam Pure C9 i niczego nie muszę wymieniać, bo jest bez worka. Dla mnie wystarcza, dobrze zbiera i nie kosztuje miliona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
Dnia 21.06.2019 o 02:34, Gość Olek napisał:

mam od nie dawna, ale jak często zmienaisz szczotki?

ja mam roomba E5 pół roku, normalna podłoga, panele 2 małe dywaniki i jeszcze nie zmieniałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×