Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolciiiiaaaa

Jaki odkurzacz polecacie ?

Polecane posty

Gość Mimka

Co za model? Koleżanka sprzedaje 966 bo zmieniają na nowy do większego mieszkania i myślę czy nie odkupić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmon

Nie znam 966 ja mam 886 ale roomba ogólnie ma przewagę nad innymi i w mocy i w precyzji więc bierz jak dobra cena, na pewno nie pożałujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezka

a który z tych nowszych modeli roomba irobot warto kupić? chcę coś właśnie kupić, taki mam zamysł ale średnio się znam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki typ odkurzacza

Zastanawiałem się czy do domu wybrać zwykły odkurzacz, czy może odkurzacz centralny? We właściwym wyborze pomógł mi ten artykułhttp://www.medyk-barcice.pl/dobry-odkurzacz-centralny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra

U mnie zdecydowanie roomba, jest genialna. O jej plusach mogę mówić godzinami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka

My zdecydujemy się na roombe. jeszcze nie wybraliśmy modelu. Któryś konkretnie polecacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriam

Mam odkurzacz pionowy, bezprzewodowy z podświetlaną szczotką, super się sprawdza nawet przy sprzątaniu kanapy czy samochodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriam

Model Ergorapido Allergy z electroluxa 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka
Dnia 15.07.2019 o 12:40, Gość inezka napisał:

a który z tych nowszych modeli roomba irobot warto kupić? chcę coś właśnie kupić, taki mam zamysł ale średnio się znam. 

Ja mam roombe i7, mogę zaprogramować pracę na każdy dzień tygodnia, tak abym miała zawsze czysto wracając z różnych zmian do domu. W apce można jej też wskazać konkretne pomieszczenie do odkurzenia. Bo że jest bardzo dokładny to chyba nie muszę wspominać? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackoo

z nowszych modeli to i7 lub e5 warto kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia

Zdecydowanie irobot. Sama teraz mam zamiar kupić, siostra ma i wychwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Popatrz sobie na stronie Teesa, mało znana marka a mają według mnie bardzo dobre produkty w niskich cenach. Ostatnio widzialam że Rozenek zaczęła je reklamować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
Dnia 21.07.2019 o 11:58, Gość Halinka napisał:

My zdecydujemy się na roombe. jeszcze nie wybraliśmy modelu. Któryś konkretnie polecacie? 

Ja nie chciałam szaleć i postawiłam na model 604. Nie ma jakiś bajerów, ale sprząta wszystko bardzo dobrze.Sierść mojego Mruczka skutecznie wyciąga z dywanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinka

miałam pionowy odkurzacz - nie polecam. ciężkie to i nieporęczne, teraz mam roombę 980. wziełam na raty no i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

ja też zdecydowanie roombe polecę. Małe urządzenie, wszędzie sie miesci a jakość odkurzania bez porównania z innymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa

a jak taka roomba radzi sobie z dywanami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżasta hehe
Dnia 24.08.2019 o 13:41, Gość sarenkaa napisał:

a jak taka roomba radzi sobie z dywanami?

no tak, a czemu miałaby sobie nie radzić? to dobry odkurzacz, wszystko wysprząta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralinka

u szwagierki jeżdzi jakiś 600 ....604 albo 605 nie pamietam ale bardzo się nim jarają wiec niebawem pewnie i ja sie skusze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaaaa j
Dnia 30.07.2019 o 22:47, Gość Olka napisał:

Popatrz sobie na stronie Teesa, mało znana marka a mają według mnie bardzo dobre produkty w niskich cenach. Ostatnio widzialam że Rozenek zaczęła je reklamować 

oni mają robota odkurzającego za 300 zł wątpię żeby ktoś takiego sortu reklamował taki kiepski produkt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta
Dnia 24.08.2019 o 13:41, Gość sarenkaa napisał:

a jak taka roomba radzi sobie z dywanami?

Ja mam iRobota 980 i jestem zachwycona. Dokładnie zbiera kurz i wszystkie okruszki z podłóg. Na dywanach automatycznie zwiększa swoją moc ssącą i bez problemu wyciąga z nich włosy i sierść psów. Jak ktoś lubi mieć czysto to robot będzię dobrą inwestycja :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bono

to i ja powiele odpowiedz wielu, irobot chyba lider w automatycznych odkurzaczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka
Dnia 28.08.2019 o 13:53, Gość Pralinka napisał:

u szwagierki jeżdzi jakiś 600 ....604 albo 605 nie pamietam ale bardzo się nim jarają wiec niebawem pewnie i ja sie skusze 

Ja się skusiłam na model 605, nie ma moze jakiś bajerów, ale jest przystępny cenowo i wszystko dokładnie sprząta. Taki pomocnik w domu to wielka wygoda, nie zastanawiaj się tylko kupuj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijotri

polecam się porozglądać za automatycznym, bo teraz workowe to lipa się robi... zwróć uwagę na roomby od irobot, mają dobrą jakość wykonania i są trwałe, więc zapłaci się raz na dłuugi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Ja niedawno kupiłam odkurzacz Electfolux Pure PD91-4MG i jestem zadowolona. Ma dobrą moc ssącą dzięki czemu bez problemu zbiera brud z każdej powierzchni. Na dywanach też radę daję i zbiera dokładnie sierść zwierzaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaKami

ja mam roombę i7+ z tego względu, że przy dwóch kotach i dziecku sama już nie dawałam rady ogarnąć odkurzania, nie tyle że nie miałam czasu, ale dla mnie to była syzyfowa praca, a tak to roomba sobie jeździ i wszystko zbiera i sama wyrzuca do tego sojego pojemnika w bazie, więc cód miód wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoletta

Z doświadczenia, mam robota e5 roomba. I bardzo Ci go mogę polecić. Czyści doskonale wszelki brud i kurz, dzięki filtrom nic nie lata po pomieszczeniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markowiecka
Dnia 25.09.2019 o 11:37, Gość Nikoletta napisał:

Z doświadczenia, mam robota e5 roomba. I bardzo Ci go mogę polecić. Czyści doskonale wszelki brud i kurz, dzięki filtrom nic nie lata po pomieszczeniach. 

a jak wygląda kwestia hałasu? mam w domu noworodka i zastanawiam się, czy to nie będzie przeszkadzać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×