Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MSB

Dobry cichy termometr bezdotykowy

Polecane posty

Gość MSB

Witam, szukam termometru bezdotykowego, który nie będzie świrował z pomiarami. Ważnym dla mnie kryterium jest poziom hałasu, producenci serio wpadli na genialny pomysł aby przy gorączce wył alarm, bo rodzic jest idiotą i nie wie co oznacza 38 stopni :/ Niestety w internecie jest taki misz masz, że nie jestem w stanie wyłowić tego odpowiedniego, szczególnie że producenci ten cholerny alarm wypisują jako atut więc większość go ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSB
Doradźcie coś bo na dziś potrzebuje ew. na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat, bo też dostaję szału z piszczącym termometrem. Jak cudem uda mi się uśpić chore dziecko, to nie mogę mu mierzyć temperatury, żeby go nie obudzić. Idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSB
Na pewno jest, bo słyszałam o takich, tylko nie znam konkretnego modelu. Siostra ma taki, który dobrze mierzy ale musi zasłaniać ręką głośnik żeby nie obudzić dzieciaków a i tak nie zawsze to działa. W niektórych można wyłączyć to piszczenie ale nie wiem czy akurat te modele dobrze mierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój termometr rozkręciłem (śrubokręt i 4 śrubki), delikatnie otworzyłem, potem delikatnie złapałem kombinerkami za buzzer i .. jak byś kleszcza wyrywała - mały obrót w prawo i lut pęka. Buzzer wyrzucasz, a termometr powinien dalej działać. Gwarancji nie daję - na własną odpowiedzialność, ale też szału dostawałem i pozbyłem się po prostu modułu dźwiękowego. Niestety pomimo dalszych poszukiwań wyrwanie głośniczka z elektroniki to jedyny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NonContact mam już dość długo bo drugi rok leci i mogę się o nim wypowiedzieć w samych superlatywach. Dobrze trafiłam z tym modelem a pamiętam że jak szukałam i czytałam na forach dla matek o termometrach bezdotykowych to co człowiek to inna opinia każda kobieta polecała zupełnie inny model...zrobiło mi to mętlik w głowie, ale wybrałam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa
Dnia 15.10.2018 o 16:08, Gość gość napisał:

NonContact mam już dość długo bo drugi rok leci i mogę się o nim wypowiedzieć w samych superlatywach. Dobrze trafiłam z tym modelem a pamiętam że jak szukałam i czytałam na forach dla matek o termometrach bezdotykowych to co człowiek to inna opinia każda kobieta polecała zupełnie inny model...zrobiło mi to mętlik w głowie, ale wybrałam dobrze.

Tia, też podpowiem nonContact. Co niemieckie to jednak niemieckie....podobnie z proszkami, też jak używam tych niemieckich to mam wrażenie że dużo lepiej dopierają, nie niszcząc przy tym koloru. Termometr mierzy błyskiem, wyniki są okej, prawdziwe a nie wymyślane sobie w zależności od pogody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja

Nie mamy problemów z termometrem BabyTemp. Można w parę chwil zmierzyć temperaturę ciała ale tak samo wody, powietrza czy mleczka dla dziecka. Głównie co prawda karmię piersią więc pokarm od razu leci ciepły, ale zdarzy się że najpierw odciągnę dam do lodówki i dopiero po dniu czy dwóch mąż wyciągnie żeby nakarmić szkraba i wtedy przy ogrzewaniu termometr bardzo się przydaje żeby temperatura była optymalna do spożycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

BabyTemp mogę polecać, używamy go już blisko rok i generalnie cały czas mierzy tak samo szybko i tak samo dokładnie. Częściej niż do sprawdzania gorączki to używam go żeby sprawdzić temperaturę powietrza w mieszkaniu, alb jak synkowi robię kąpiel to zdarzy mi się wodę sprawdzić jak nie jestem do końca pewna czy na pewno nie jest zbyt gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 19.02.2019 o 15:10, Gość ala napisał:

BabyTemp mogę polecać, używamy go już blisko rok i generalnie cały czas mierzy tak samo szybko i tak samo dokładnie. Częściej niż do sprawdzania gorączki to używam go żeby sprawdzić temperaturę powietrza w mieszkaniu, alb jak synkowi robię kąpiel to zdarzy mi się wodę sprawdzić jak nie jestem do końca pewna czy na pewno nie jest zbyt gorąca.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Bardzo solidny termometr. Nie rozładuje się, zawsze gotowy do działania. Do tego Geratherm Classic XL ma również w opakowaniu lupkę, która ułatwia odczytywanie wyniku zmierzonej temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta
Dnia 6.06.2019 o 13:41, Gość adam napisał:

Bardzo solidny termometr. Nie rozładuje się, zawsze gotowy do działania. Do tego Geratherm Classic XL ma również w opakowaniu lupkę, która ułatwia odczytywanie wyniku zmierzonej temperatury.

Fajny termometr, klasyczna szklana forma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adra

Z tego, co wiem to sporo osób obecnie szuka szklanych termometrów, więc jak jesteście takimi opcjami zainteresowani to zerknijcie sobie na Geratherm Classic, bardzo praktyczny, wygodny w obsłudze termometr, myślę, że będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio ktoś się nabiera na te wasze słabe reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×