Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Co sądzicie o ludziach, któzy w mieszkaniu trzymają ludzkie kości na widoku?

Polecane posty

Jak miałem 4 lata, ojciec zaprowadził mnie do jednego znajomego. Trzymał ludzką czaszkę na kredensie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większośc studentów medycyny je ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:49 - Wiem, że niektórzy miewali w latach dawniejszych. W większość nie uwierzę. Facet, o którym mówię nie był ani studentem, ani lekarzem. Pytałem o ludzi, którzy trzymają je na widoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mógł skądś wziąć części szkieletu z wydziału anatomii. Trochę bez szacunku do zmarłego, ale sam widok czaszki mnie nie szokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy może to kości i ch przodków a religia nakazuje im je traktować jak zywych. roznie może b yć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:58 - Pamiętam, że nie wiedziałem, co to wogóle jest. A mój głupi ojciec jeszcze mnie podniósł, żebym ją dotknął. Pamiętam pomimo, że miałem tylko 4 lata, po powrocie do domu poczułem silną potrzebę, żeby wymyć ręce... A coś mi świta, że gość mówił coś o wykopaliskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy stomatolog też ma czaszkę w salonie, nie rozumiem tego... ostatecznie to kiedyś był człowiek i nawet jeżeli oddal ciało ,,dla nauki,, to i tak to jest nie na miejscu. Czaszka, czy inne kosci, to nie ozdoby , niesmaczne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zwykły złodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że obecnie szczątki zmarłych moga posłużyć jako materiał genetyczny do klonowania lub czegokowliek innego. ważne jest to że mają jakąś wartość i w związku z tym nalezy założyć ze część z nich jest wykorzystywana bez zgody wyrażonej za zycia bądź rodziny w ten właśnie sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×