Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szatan nie istnieje

Polecane posty

Gość gość

Szatan wcale nie istnieje.Jest to odwieczny wymysł kościoła w celu wychowywania ludzi.Ludzie mają sie bać,że jak zgrzeszą to pójdą do piekła.Kościół wmawia ludziom,że jak grzeszą to znaczy że słuchają szatana.Jestem innej ideologii.Zło i dobro są od Boga,bo Bóg stworzył przeciwieństwa.Bóg stworzył niebo i ziemie,deszcz i słońce,biały i czarny kolor,zło i dobro.Stworzył to po to aby ludzie mieli wybór.Zło potrafi też uczyć ludzi ,,rozumu'' bo jak doznają porażki to otworzą oczy na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę Ci czystej, szczerej i pięknej miłości w życiu. Oby nikt z nas nie znalazł się w takim położeniu jak ci nieszczęśnicy ze względu na swoje "przygody" z innymi zwiedzonymi: Demons of Sex - fr. Peter Glas, exorcist https://www.youtube.com/watch?v=ON3fMLk6ZaU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze prawde przysiegam na

szatan wygrał mnie do piekła o ile to nie jest jezus . zabiera mnie takim złem ze po jednej sekundzie tortur które zadaje ludziom których wygrał popadłbys w trwały obłęd ja jestem juz kilka lat w trwałym obłedzie i wołam jezusa ale za późno. O ile to nie jest gniew boży i jego ogien. to niszczyciel niszczy wieczna smiercia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×