Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bouquet01

POMOCY DOM SAMOTNEJ MATKI

Polecane posty

Gość bouquet01

Chciałam zapytać jakie trzeba spełniać warunki aby przyjęli mnie do takiego domu samotnej matki w polsce ? Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie? Była jest albo ktoś z rodziny ? Niedługo rodze a moje małżeństwo jest katastrofą ostatnie miesiace ciaży bardzo cierpie i potrzebuje pomocy a w zwiazku jestem całkiem zależna od męża. Nie chce abyście bardzo komentowały tej sytuacji poprostu nie wiem za co sie zabrać a wiem że jak urodze już nic nie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi autorko :-( ale chwali się, że chcesz coś zmienić :-) poszukaj na necie takiego domu koło ciebie, ewentualnie zapytaj w opiece, zadzwoń a najlepiej idź tam sama, będziesz mogła przedstawić swoją sytuację i zdobędziesz info z pierwszej ręki :-) nie łam się, do odważnych świat należy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze zapytaj o ewentualną pomoc prawną, bo przydałby się rozwód, jakieś dowody przewinień męża, alimenty na dziecko i ewentualnie ciebie, dowiedz się co i jak, żeby mąż nie miał szans na odebranie ci dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktuj się z Fundacją Centrum Praw Kobiet - na ich stronie masz adresy i telefony w rożnych miastach w Polsce. Będzie dobrze, na pewno Ci pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do domu samotnej matki trafisz najprędzej przez policję. Chyba, że sama opłacisz tam swój pobyt (ok. 2tys). To też jest tylko rozwiązanie na 3miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze sie zadtanow czy sytuacja jedt tak tragiczna, ze myslusz o domu samotnej matki. Czytalam opine ha temat kilku z nich i tam panuha straszne zasady, zwlasxcza w tych prowadzonych przez sostry zakonne. Oczywiscie jestem pewna, ze istnueja takie, gdzie szanuje sie kobiete i nie traktuje jak wieznia, ale niestety nie pomoge i nie wskaze takiego. I tak jak ktos napisal wyzej to rozwiazanie tylko na 3 miesiace. Nie masz jakiejs rodziny lub kogos kto moze Cie wesprzec? Jak stoisz finansowo? Moze lepiej poszukac innej mamy i wynajac z nia mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×