Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobalt2

Zuzanna Amelia æ

Polecane posty

Zuzanna Amelia æ po co się męczysz. Chcesz pisać o filmach pisz na ffl w dziale kultura. Pisz ciekawie a czytelnicy na pewno się znajdą bez trolli. Dopiero się zaczyna. Zapraszam ale to koleżeńskie forum dla ludzi kulturalnych. http://www.kymen.pl/f/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dla ludzi kulturalnych ;) Nie wiesz kogo zapraszasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffl to forum rejestrowa każdy może przyjść i zacząć pisać. Od niego zależy jak będzie się zachowywał. A to co tu się dzieje nie jest ważne, ani adekwatne. Tu 90% postów pisze jeden osobnik zwany gość. Dzięki i pozdrawiam. Forum dopiero się zaczyna ale pisz ciekawie a przyciągniesz ludzi http://www.kymen.pl/f/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ktorzy tu pisza sa uzaleznieni od tego co tu sie dzieje :D Spokojne madre rozmowy ich nie interesuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie w dużej mierze masz rację. Ale wielu o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze wiedza, ale nie maja nic ciekawego do powiedzenia ;) to miejsce sprzyja wszelkim hejtom, są anonimowi jako gosc i moga wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę;) Nikt stąd nie przejdzie na kulturalne, normalne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Zuzka zapraszam cię bardzo :) również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealny przykład Cooli :D Zarejestrowała się u Ciebie a nadal pisze tutaj i prowokuje do tego, zeby ja ponizali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo będzie z Zuzanna;) Bez swoich troli nie istnieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna AmeIia æ
Pocałujcie mnie w d**e. Bede tu pisac bo tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Mile zaproszenie. Obejrzalam Twoje forum. Zycze szczescia i szybkiego rozwoju. Moze tam kiedys zajrze. Na razie bede trzymac kciuki aby Ci sie wiodlo. Czesc Colliber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza jak chcesz, ale wcale pisanie tam nie oznacza, że tu nie możesz pisać dalej. Tylko widzę jak się użerasz i denerwujesz. Jak się zdecydujesz to przyjdź. Tu nawet trudno przeczytać co piszesz, bo ciągle posty trolli przeszkadzają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona lubi gadac sama ze soba :D na tematy ktore sama sobie narzuca. Ludzie jej nie lubia bo zalazla im za skore. A ten spam to leci z automatu. Jest na nia zaprogramowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna AmeIia æ
Taki jeden Adam z okolic Bydgoszczy wysączył browara z koleszkami! Pośmieciuk808 2018.01.29 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Żul Piotr spod Poznania jedzie na deskorolce w stronę Włocławka. Obśmieciók983 2018.01.29 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Profesor Leszek z okolic Grudziądza właśnie wypił browara z kolegami Pośmieciuk762 2018.01.29 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Pan Zbysiu z okolic Płocka właśnie zatankował browca pod sklepem. Dośmiećczak534 2018.01.29 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Stary Wojtek spod Olsztyna wypił browara pod monopolem Przyśmiećczuk191 2018.01.29 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Stary Miecio z Gdańska przed chwilą wypił wódkię pod monopolem... Obśmieciarz084 2018.01.29 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Taka jedna Janina z okolic Gdyni jedzie do Częstochowy. Dośmieciók7 2018.01.29 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Profesor Danuta spod Sosnowca wyruszyła w stronę Chorzowa! Naśmieciuk097 2018.01.29 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Profesor Sławomir z Kalisza pojechał na wrotkach do Łodzi!!! Dośmieciński037 2018.01.29 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Pani Bożena spod Lublina wyruszyła do Olsztyna Zaśmiećczók396 2018.01.29 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Profesor Leon z okolic Poznania pojechał na hulajnodze w stronę Kielc Śmieciók431 2018.01.29 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Pewien Zbysiu z Włocławka wypił browca z koleszkami... Obśmiećczók850 2018.01.29 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Taki jeden Adam z okolic Bydgoszczy wysączył browara z koleszkami! Pośmieciuk808 2018.01.29 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Jak tak można oczko.giflapka.gifpechowiec.gif Zaśmieciński541 dziś 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Nie chcę się narzucać ale co do jasnej ciasnej to ma sobą reprezentować? Wiesław_Sokołowski_1985 dziś 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Jak tak można oczko.giflapka.gifpechowiec.gif Zaśmieciński541 dziś 0 odpowiedzi Dodaj do ulubionych Nie chcę się narzucać ale co do jasnej ciasnej to ma sobą reprezentować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Zuzia nie poznaję ciebie:( Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Colliber - Czego nie poznajesz ? Przeciez to nie ja bluzgam i wklejam spam. Dorobilam sie psychofanki , ktora nawet zahaslowala opcje mojego kateryjnego imienia. No coz. Tez bym wolala miec inteligentna fanke z polotem. Ale wiesz jak to jest. Fanek sie nie wybiera , a darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada. Milego weekendu. Bede zagladac , bo pogoda zapowiada sie nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Rozumiem cię doskonale Ja tu w sumie już nie jestem od paru dni, zajrzyj tam gdzie cię zapraszam oraz kolega wyżej. Nie ma obawy że ktoś coś głupiego powie na nasz temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Colliber - To nie zadna nowosc , ze na tym forum ludzie pisza tak jak pisza. Na tamto forum zajrzalam. Nawet sobie zanotowalam. Pomysle. W weekend mam zamiar upiec chleb. Pieklas kiedys chleb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Colliber - Ty tez jestes adminem na tamtym forum ? Zapowiada sie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nie jestem , ale poznałam już parę fajnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Colliber - To Ty namowilas kolege zeby mnie zaprosil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Zuzia nikogo nie namawiałam Kobalt jest dobrym jak sądzę obserwatorem . Sam mnie również zaprosił i nie żałuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Colliber - Tez mysle , ze musi byc dobrym obserwatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Zuzka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Kobalt2 - Z okazji Dnia Chlopaka chcialam Ci zyczyc.... nie wiem czego. Moze tego co sam sobie zyczysz ? Zeby Twoje sciezki zawsze doprowadzily Cie tam gdzie chcesz dojsc i zeby na Twoich drogach zawsze wyrastaly pachnace kwiaty , ktorych zapach oslodzi Ci wedrowke przez zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nie ma nie ma......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaobserwowalam, że tej zuzanny nie interesuje rozmowa. Ona tu prowadzi własny dziennik. Wchodzi i ogranicza się do relacji z pogody jaką w danym dniu miała. Poza tym pisze bez polskich znaków. Nie da się tego czytać. Wieje pustką i nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona bez hejtu nie będzie pisać, loza tym nie ma nic do powiedzenia wiec rozmowa nie wchodzi w gre. Tu pisze w próżnie bo nikt tego nie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×