Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 to jak 50

Polki po 30 wyglądają bardzo staro, to chyba prez stres

Polecane posty

Gość 30 to jak 50

albo tą ciągłą gonitwe, palenie i picie co weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie chyba w dziwnym srodowisku obracasz, moje kolezanki wygladaja mlodziutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo sanchez
chlają, kopcą, ćpają i dają doopy po kiblach w disco od wieku 18-30 a potem szukają jelenia gdy są już mocno zjechane, więc jak mają wyglądać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak wam się tyllo wydaje, popatrzcie w lustro na siebie bez makijażu, macie na twarzy 10+ lat więcej niż w dowodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna wygląda staro, druga młodo. Zależy od danej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez makijazu to mi daja 10 lat mniej niz w dowodzie, ale to akurat przypadlosc rodzinna. Jak sie ktos nie szlaja po nocach, dobrze je, mieszka w miejscu ze zdrowym powietrzem i ma prace umyslowa, to naprawde moze wygladac swiezo nawet po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko dzwigać poroże,co geronimo?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nikt nie napisze, ze przez dzieci, nocne wstawanie, gotowanie i pranie mezowi, prace, zakupy itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:56 więksozść chłopusiów z kafe powie, że to przecież relaks, któy robi się sam kiedy kobieta leży pipusią do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wyjątki bywają, ale to rzadkie okazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś głupoty, bardziej postarza chlanie co weekend i kopcenie petów, a teraz masa młodych kobiet pali, co za syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole pogadać z taką co wypije piwo i zapali papierosa niż taka co wyciera sobie podeszwy od butów ze śniegu zanim wejdzie do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:30 To ja jakaś dziwna jestem. Nigdy nie chlałam, nie paliłam ani nie ćpałam. Nie palę ani nie piję nawet towarzysko. D**y w kiblach disco ( i innych miejscach disco) nie dawałam. Jak ty to określasz mocno zjechana nie jestem. Dziwna jestem co? Jelenia nie szukałam i nie szukam. Co ty na to mizoginie? Gdzie ty spotykasz te łajdaczące się po dyskotekach? W jakim pipidowie? Ale w sumie wątpię by nawet laski z pipidowa celowały w facetach z pipidowa. Dziś większość szuka gości z miast. Nie wiem gdzie ty widzisz takie laski i dlaczego wszystkie kobiety oceniasz jednakowo. Frustracja seksualna? Przedwczesny wytrysk czy impotencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to ja biore tą od wycieraczek, a ty bierz tą drugą patologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to jesteś wyjątkowa, ale i tak popaprana psychicznie, pewnie dawno kootasa nie miała i palma odbija, ty srasz wogóle i pierdzisz księżniczko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:58 Ty zapewne zabawiasz sie z krową w oborze debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja o twojej niedoroohanej pipie a ty o krowie, masz ty skojarzenia niewyżyta frustratko seksualna, bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zastanawiam się ty niedoróbko mężczyzny czy jesteś jednym z wielbicieli niejakiego Mareczka , twórcy radia samca- kolesia nie cierpiącego kobiet. Tak coś mi się zdaje. Was nie można traktować poważnie. Macie coś z deklem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Polacy po 30 za to wyglądają fantastycznie, jak młodzi bogowie. Popatrzcie czasem w lustro narcystyczne paszkwile a potem się wymądrzajcie. geronimo sanchez wczoraj chlają, kopcą, ćpają i dają doopy po kiblach w disco od wieku 18-30 a potem szukają jelenia gdy są już mocno zjechane, więc jak mają wyglądać, Jak się łazi po melinach to tylko takie się zna. Widocznie te z wyższej półki i atrakcyjne nie są dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te mizoginistyczne eunuchy przechodzą sami siebie. Jak kobieta lubi seks to puszczalska k****, jak nie lubi to niedor******* On nawet ****ać nie potrafi tylko trzeba mu dawać d**y. Jesteś żałosny kastracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wziąć pod uwagę kobiety po 30 produkujące się na yt, to przyznaję ci racje, wyglądają staro i nieciekawie. Podobnie jak sfilmowane przypadkowo w jakiś ulicznych reportażach , albo sondach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie z instagramem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gidi
niestety cięzko się nie stresować w dzisiejszych czasach, praca niepewna, mało kto nie ma problemów finansowych, sama nie mogę znaleźć jakiejś sensownej prayc i tak żyję od zlecenia do zlecenia, zawsze kosztuje mnie to kupę stresu, są dni że daję radę tylko jak nervomix wezmę, nie chcę zeby dziecko wiziało ze się tak martwię ciągle, na pewno taki stres nie odmladza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stres głównym powodem szybkiego starzenia się kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo one to od 20 to już mkną ku ścianie, ale to wszystko przez chlanie wódy, zażywanie dragów i jazdę na karuzeli fiutów do upadłego. A te które dają analnie to można poznać po takiej boleści na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa stare to i staro wygladaja,nie ma w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.15 ty wogóle masz faceta? bo coś mi na to nie wygląda, a niby taka idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ch/u/y cie to obchodzi fajfusie niedomyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mocno się postarzałam w ciągu ostatnich trzech lat. Opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem, śmierć ojca , przeprowadzka której nie chciałam, znienawidzona praca i problemy małżeńskie. Mąż uważa że powinnam wszystko ogarniać bo przecież praca umysłowa nie męczy. Wszystko zrzuca na moją głowę. Go nie interesuje jak ogarnąć czasowo dom, terapie, rehabilitacje i pracę. Jestem zmęczona i zniechęcona. Nic mi się już nie chce. Mam wrażenie że straciłam kontrolę nad swoim życiem. To cholernie odbija się na wyglądzie. Jeszcze niedawno regularnie chodziłam do kosmetyczki, wieczorami robiłam w domu drobne zabiegi pielęgnacyjne (peelingi, maseczki itp.). Teraz nie mam siły i ochoty. W d***e mam to jak wyglądam. Ale potwierdzam że stres postarza. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×