Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 to jak 50

Polki po 30 wyglądają bardzo staro, to chyba prez stres

Polecane posty

Gość zestresowana11
gość dziś Ja mocno się postarzałam w ciągu ostatnich trzech lat. Opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem, śmierć ojca , przeprowadzka której nie chciałam, znienawidzona praca i problemy małżeńskie. Mąż uważa że powinnam wszystko ogarniać bo przecież praca umysłowa nie męczy. Wszystko zrzuca na moją głowę. Go nie interesuje jak ogarnąć czasowo dom, terapie, rehabilitacje i pracę. Jestem zmęczona i zniechęcona. Nic mi się już nie chce. Mam wrażenie że straciłam kontrolę nad swoim życiem. To cholernie odbija się na wyglądzie. Jeszcze niedawno regularnie chodziłam do kosmetyczki, wieczorami robiłam w domu drobne zabiegi pielęgnacyjne (peelingi, maseczki itp.). Teraz nie mam siły i ochoty. W d***e mam to jak wyglądam. Ale potwierdzam że stres postarza. Bardzo. qwerty Potwierdza, stres jest zabójczy. Dopóki szło to szło, jakoś wyglądałam. Dopóki w przeciągu kilku lat nie przeżyłam czyjejś śmierci, potem zostałam zostawiona przez partnera, potem nagle spadły na mnie kłopoty w pracy, potem lawina - kłopoty ze zdrowiem - postarzałam się ze 30 lat. Ale powoli się zbieram. Byłego już przebolałam, w pracy na szczęście się unormowało, nawet się niejako przebranżowiłam, zdrowie - chciałabym aby było lepiej, ale nie jest już tak źle. A najlepsze, że jakiś czas temu kogoś poznałam, wydaje mi się, że ja też nie jestem mu obojętna (ale to dopiero początki), ale jak ma złość cholernie się boję teraz w związku, że znowu cos nie wyjdzie. Kolejnego rozejścia nie zniosę. Na razie próbuję na spokojnie zobaczyć jak się wydarzenia potoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze ze poznalas bo prawda kafeteryjna glosi ze po 30stce sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana11
gość dziś To dobrze ze poznalas bo prawda kafeteryjna glosi ze po 30stce sie nie da. XXXX Sama się dziwię, a lat mam już 40, co jak na standardy kafe to tylko balkonik o dom starców. Ale to początki, sama nie wiem, boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.27 ch/u/y cie to obchodzi fajfusie niedomyty >>>> to mi wygląda na NIEEEEEEEEEE!!! więc palma odbija z braku prącia, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten niedobry facet
gość dziś przykro mi że masz tego tyle na raz, ale daje ci duży plus że dajesz z tym rade, a o wygląd się nie martw tylko o zdrowie abyś dała rade z tym wszystkim. mam nadzieje że coś się powoli zacznie zmieniać w pozytywną strone dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten niedobry facet
gość dziś To dobrze ze poznalas bo prawda kafeteryjna glosi ze po 30stce sie nie da. Zgłoś Nikt nie mówi że się nie da, tylko wymaga to innego typu podejścia, którego niestety wiele kobiet nie akceptuje jako odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana11
ten niedobry facet dziś gość dziś To dobrze ze poznalas bo prawda kafeteryjna glosi ze po 30stce sie nie da. Zgłoś Nikt nie mówi że się nie da, tylko wymaga to innego typu podejścia, którego niestety wiele kobiet nie akceptuje jako odpowiednie xxxx Szczerze to wcale nie już szukałam. Jakoś tak wyszło. Ale jak mówię to dopiero początki a ja jestem pełna obaw. Coż, zobaczymy, jak wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare baby mają branie bo mój dziadek często powtarzał że na starej picy młody sie ćwicy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:04 Nikogo nie obchodzi co mówił twój dziadek alkoholik stulejarzu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×