Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Mam trzy kobiety na oku, nie wiem którą wybrać:(

Polecane posty

Gość gość
co na to żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:53 - Nie rozumiem, co chcesz powiedzieć, bo monogamia to wybór, poligamia to brak wyboru. Z resztą, Pismo nigdzie nie neguje poligamii, a w paru punktach przechodzi nad nią na porządku dziennym. A ja respektuję tylko prawo boskie, świeckim to mogę se nawet 4 litery podetrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poligamia to też wybór w końcu nie każdą chętną wpuszczasz do łóżka:D prawa boskie już dopełnione wiec po cóż twoje rozważania? jako uczciwy człowiek powinieneś spotkać się z nimi i wprost powiedzieć by nie robiły sobie nadziei:D :D ale przecież wciąż zabawa trwa tylko po drodze paskudnie grzeszyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótka spowiedź z molestowania i znów będziesz uczciwy i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:05 - Czemu grzeszyłem? Poza tym Kaji (tej drugiej) już opowiadałem o Karolince (tej trzeciej)... Powiedziałem Kaji, że działa na mnie tak, jak niegdyś KArolinka. Czyli, że czuję takie ciepło i mrowienie w klatce piersiowej i to tak promieniuje na ręce i głowę. A Kaja wtedy się pozozumiewawczo uśmiechnęła i powiedziała: "słodziak jesteś, chętnie bym się do ciebie przytuliła"...:) Sama widzisz, że wgl nie grzeszę, bo same dobre emocje światu daję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj światu dobrą energię i żyj w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie trzy cię oleją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ona wolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:24 właśnie. jak go oleją, to co wtedy miałby zrobić? lepiej go nie strasz bo zacznie pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz trzy tonie masz żadnej proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok próbuj :D może to ta miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes bond to masz szanse na wszystkie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Æðelgast
21:14 - Widziałem kiedyś śmieszną scenę w jednym bondzie, z lat 60-tych, albo i 70-tych, z Moor'em w roli głównej. Bond siedział u jakiegoś maharadży w jego pałacu, w dżungli, na kolacji. Maharadża miał w planach zabić Bonda. A miał go u siebie... Co zrobił? Podał truciznę? Nie. Kazał jednemu ze swoich pomagierów go zasztyletować? Nie. Więc co zrobił? Ano wypuścił Bonda do dżungli i urządził polowanie na słoniach. Bond podczas pościgu się bujał na lianach, jak tarzan, wydając przy tym podobne dźwięki. A na koniec salwował się ucieczką, wsiadając do latającej motorówki. Większej głupizny chyba w życiu nie widziałem. Więc raczej nie chcę być, jak bond...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×