Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Mam trzy kobiety na oku, nie wiem którą wybrać:(

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście że nie jesteś żadnym katolikiem! Katedra prostu klasycznym polskim katolem który dopieprza się do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:35 - Pieszczoty bimbałek, to nie to samo, co odbycie stosunku. Bimbałkami zawsze będę mógł się nacieszyć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdzisia 82lata jestem w twoim typie wybierz mnie, mężatka, życiowo doświadczona babcia która wiele jeszcze może i chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza ta, co od razu nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, wybierz taką, którą znasz najdłużej i coś już o niej wiesz konkretniejszego. To o tyle dobre, że nie będziesz musiał poznawać każdej od początku, bo mógłbyś się jeszcze potem pogubić z faktami, pomieszać je, itp., ekhm... Kontakt zawsze można podtrzymać, ba, nawet musowo wypada to robić, jeśli myślisz o niej naprawdę poważnie. Resztę traktuj, jak dobre znajome, fajne koleżanki. Kurcze, Autorze, Ty tutaj piszesz o nadmiarze wyboru, a wielu się skarży, że nawet jednej lub jednego nie mogą znaleźć. Taka to Ci sprawiedliwość, ech... Co mam jeszcze doradzić? Skup się na jednej, tej, do której Ci najbliżej (nie tylko kilometrowo). Myślę, że, jak tak się na spokojnie zastanowisz, samo do Ciebie dotrze, do której z nich będziesz bardziej przychylniejszy. Wybór i tak należy do Ciebie. Zrobisz, jak uważasz. Tylko nie zastanawiaj się za długo, bo możesz - koniec końców - zostać z niczym. I wtedy będziesz pisał tematy na Kafeterii w innym tonie, hehehe. Pozdrawiam i życzę udanego, jedynego i szczęśliwego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnej z nich nie poswięciłeś minimum uwagi i zadnej z nich nie znasz. Wyjdź do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wyjdź do ludzi??? Przecież to troll co całe dnie siedzi w pokoiku u mamusi i rzyga jadem w necie na ateistów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, ja też myślę, że żadnej z tych kobiet tak naprawdę nie poświęciłeś swojej uwagi i żadnej nawet nie starałeś się poznać. Prawda jest taka, że kryterium wyboru to CHARAKTER każdej z tych kobiet, bo uroda- cóż, przemija albo w krótkim czasie się "opatrzy". Jeśli naprawdę jesteś poważnym facetem- umów się i chociaż raz spotkaj z KAŻDĄ Z NICH- odległość w dzisiejszych czasach nie jest żadnym problemem i zawsze można spotkać się "wpół drogi". A potem niestety konkretne decyzje co do "bycia razem" bo związku na odległość nie da się długo "pociągnąć". Życzę Autorowi odpowiedzialności, bo popisywania z kobietą przez 3 lata bez potrzeby spotkania nie będę komentowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:01 - Co w tym złego, że z nią już piszę 3, albo 4 lata? Miałem kryzysową sytuację w życiu, a ona okazała taką solidną otuchę, wtedy mnie trochę nawiodło na jej punkcie i czuję, że trochę się w niej zakochuję... A co do "potrzeby spotkania", jest taka crowleyowska sentencja: "czysta wola, POZBAWIONA ŻĄDZY REZULTATU, jest z wszechmiar doskonała"... To takie moje motto życiowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że nie potrafisz wybrać jednej kobiety świadczy tylko o tym, że jesteś niedojrzałym "Piotrusiem" w sklepie z zabawkami. Dojrzały facet zawsze jest pewny swojego wyboru. A z tą "laską", z którą piszesz od 3 lat to się spotkaj. Zapewniam Cię, że się ucieszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:21 - Z nią tak było, że wysłałem jej swoje zdjęcie. Ona mi odpisała, że wyglądam "niewinnie i sympatycznie". Czyli wydało mi się, że oceniła mnie, jako słabeusza. A Kotoński uczy, że dla kobiety, atrakcyjny jest tylko silny, brutalny samiec... Ale coraz bardziej mi się wydaje, że nie ma co słuchać Kotońskiego... Więc, oceniając jej słowa, przez pryzmat nauk Kotońskiego, zacząłem się zastanawiać, czy ona ze mnie szydzi, czy jest ze mną szczera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:21 - Kotoński ponadto naucza, że jak kobieta widzi bandytę, to od razu ma mokro i taki bandyta zawsze p****** żonę uczciwego obywatela, bez kiwnięcia palcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Æðelgast dziś - określenie "sympatyczny i niewinny" nie jest żadnym szyderstwem, tym bardziej, ze ta kobieta pisze z Tobą przez długi czas. A to, co piszesz 12.56 to są filozofie "wyssane z palca" i ideologie, jakie dorabiają sobie niepewni siebie i z niską samooceną faceci. Zamiast powoływać się na teorie Kotońskiego czy kogo tam- zacznij facet używać WŁASNEJ GŁOWY do myślenia, spotkaj się z tymi wszystkimi "laskami" i wybierz tę, z którą najlepiej się dogadasz :) zwykłej MĘSKIEJ DOJRZAŁOŚCI w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:19 - Pan Marek Kotoński mówi, że to jest mechanizm ewolucyjny, bo przez 2 mln lat tylko taki samiec zapewniał kobiecie i i jej dziecku przetrwanie... Kotoński mówi też, że właśnie dlatego kobiety również mają zainstalowany program zdrady, bo kiedy taka kobieta, jak mówi Kotoński, "dała dupki słabszemu", a silny zginął. Wtedy ten słabszy zaopiekował się potomstwem i silniejszego i swoim, bo nie wiedział, które jest które... Kotoński mówi też, że właśnie dlatego kobiety nie chcą testów DNA... Tutaj możesz się zapoznać z nauczaniem Kotońskiego: https://vimeo.com/radiosamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Æðelgast dziś - dziecko, odłóż na półkę książki swojego "duchowego guru"- tego Kotońskiego i zacznij myśleć WŁASNĄ GŁOWĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:41 - Ale warto czasem posłuchać, kiedy mówi o inżynierii społecznej. O tym, że lewactwo jest psem na smyczy żydów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - miłośnik spiskowej teorii ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Trzecia mnie prawie nie zna i też mieszka na drugim końcu kraju" X Nie zna cie , a ty sie zastanawiasz ktora wybrac . A moze one cie nie chca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:22 - Prawie nie zna. Ale miałem sny prorocze jej dotyczące, które się sprawdziły. Pierwsza mnie chciała 4 lata temu, a druga mnie teraz chce, bo mówi mi wprost. Ile mam się powtarzać? Kurwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:33 prawie nie zna , a twoje sny sie sprawdzily ? Ciekawe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem mistykiem i rozpatruję możliwość, że może być wolą Bożą, żebym zabrał się za tę trzecią, choć wydaje się to opcja najmniej realna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz tą z największym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabukuj sobie lepiej wizyte u dobrego psychiatry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie targ i " wybierz sobie " . Kobiety tez maja prawo glosu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ cytować jakiegoś głupka i nie rób z siebie idioty większego niż jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:08 - Przecież moje pole manewru nie stoi w sprzeczności z ich polem manewru. Po prostu zastanawiam, która opcja wiąże się z największym prawdopodobieństwem sukcesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serce ci powie a nie jakiś dureń i filozofia kosmiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:43 - Właśnie sęk w tym, że te trzy dziewczynki mają w sobie taką szczególną aurę i wywołują mi błogość w sercu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poligamia jest zabroniona więc - żaden wybór nie będzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×