Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Mam trzy kobiety na oku, nie wiem którą wybrać:(

Polecane posty

Jedna koleżanka z pracy, z którą nie mam kontaktu od 4 lat, ale kiedy tam pracowałem, dawała mi sygnały wizualne i czasem zagadywała mnie. Znalazłem ją na Fb, ale nie wie, że znam jej personalia, więc boję się odzywać... Z drugą gadam regularnie na necie od chyba 3 lat. Polubiła mnie, a ja ją. Chciałaby się ze mną spotkać. Problem jest taki, że mieszka innej częsci kraju. Ja jestem uziemiony przez następne tygodnie, czy nawet miesiące, a ona w międzyczasie z kolesiami poznanymi w necie. Trzecia mnie prawie nie zna i też mieszka na drugim końcu kraju. ta pierwsza mieszka w tym samym mieście, co ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz czwartą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czwartej. Teraz rozgrywam drugą. Już się z nią na majówkę umówiłem. Ale do majówki daleka droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź inną wszystkie do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku dopiero luty do majówki to ona szesciu przeleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he, pewnie gościu wybierze tą, co mu będzie rogi przyprawiać, że będzie do samochodu wsiadał jak ten z reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz jakaś normalną która mieszka blisko a nie ze ty w lutym majówkę planujesz wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metodycznie bierz jedną za drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 dni ej no dlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:53 - No trochę długo, ale można trochę przybajerować. I przełożyć termin na wcześniejszy. Tylko, że jamkompletnie nie wiem co będę robił do końca w marcu i kwietniu. Ile wolnego będę wtedy miał i czy wydatków żadnych nie będzie niespodziewanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten palant tylko obiecuje każdej i tak nie wyjdzie z domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna z tych trzech ciebie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:02 - Pierwsza chciała 4 lata temu a druga chce teraz, bo mi o tym mówi wprost... Z resztą ta druga chyba mi najbardziej odpowiada, bo ma taki sam kolor oczu co ja, taki sam kolor włosów, co ja. Jest doskonale dobrana do mnie pod względem rasowym. I bimbałki ma nieziemskie...:) Pod względem wzrostu też do siebie pasujemy, bo ja mam 185, a ona 167...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:06 debilizm sie szerzy a potem rzucani kurfmi i rozwody. dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi. 'opalone cy,cki nie były tym, czego chciałem", ty bimbale jako żeś rzekł już kilka lat temu, matole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pierwsza Cię chciała, bo się czasami odezwała w pracy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze wybierz mnie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde nie chcesz mnie?? I tak lubie twoja cyrulice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:30 - To są saskie litery k***a!!! A nie żadna cyrylica!!! Æ to diftong, głoska pośrednia pomiędzy a i e, jak w angielskim wyrazie hand. ð - jest odpowiednik spółgłoski th, w takich angielskich wyrazach, jak that, albo rythm... Czyli Æðelgast, to inaczej Athelgast... A w awatarze są RUNY anguz thurizaz...., czyli a, th...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kościele sobie poszukaj ty katolski cwoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zacznij się zastanawiać czy któraś z nich wybierze ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mówi na biust ,,bimbaly" to juz widać ze to prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:26 - bimbałki to takie pieszczotliwe i ona bardzo to lubi...:) Poza tym, żeby było śmieszniej, ja ją parę razy przepraszałem, za to, że jestem prostak. A ona na to: "coś ty, żaden z ciebie prostak"...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ skąd! Przecież to przykladny katolik! Ale skoro taki katolik z Ciebie autorze to o bimbalach będziesz mógł myśleć dopiero po ślubie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:24 - Nie ma sensu się za dużo zastanawiać. Trzba działać na spontana. A ja tylko staram się zminimalizować ryzyko porażki, bo każda z nich wiążę się albo z ryzykiem (pierwsza), albo z odległością (druga, trzecia)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:35 - nie jestem papistą, czyli katolikiem. Ja wierzę, że Papież jest Antychrystem... Jaki ze mnie katolik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo obchodzą problemy takiego żałosnego katola jak ty? Idź się księdzu wyplakiwać ze żadna Cię nie chce. Może na oazę jedź, tam pełno takich pieprznietych jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×