Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agne91

Staraczki 2018 niedoczynnosc tarczycy

Polecane posty

Gość Agne91

Witajcie :) Czy są tuta dziewczyny, które starają się o dziecko ? Wiem, nie należy się nakręcać i spinać ale wiecie jak to jest :( nie da się... postanowiliśmy w grudniu, ze postaramy się o dzidzie dopiero pierwszy cykl za nami, bez rezultatu. Kurczę sama nie wiem skąd we mnie ta niecierpliwość. Zrobiłam już chyba z 5 testów i dawno nic nie zrobiło mi takie przykrości jak ta jedna czerwona kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z niedoczynnoscia tarczycy zaszlam dopiero w 5 cyklu wiec pomysl ile ja miesiecy nerwowki mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agne91
A zwiększyła sobie dawkę leków? Ja nieco tak, bo obawiam się, ze jak zajdę to przez niedoczynnosc dziecko urodzi się niezdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mi tsh skakalo w gore to bralam wyzsza dawke, ale w ciaze zaszlam jak mialam tsh 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja, ja mam hashimoto, ale dopiero z tego tematu sie dowiaduje, że to problem. w sensie mi tylko lekarze mówili, że jak będę się starać to przyjść po inną dawkę i że ta co mam może zabić płód(?). biorę 50 i 75 euthyroxu. ale ja nie chcę mieć dzieci, no ale jak facet będzie chciał. ojej teraz mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niedoczynność tarczycy, na razie nie biorę żadnych leków bo TSH samo mi spada co 2 tyg najpierw miałam wynik 10,00 później 7,00 teraz już 5,00 zobaczymy w poniedziałek jaki będzie wynik. Dopiero jak dobije to normy to zacznę brać leki żeby utrzymać ten wynik, bo na razie jak biorę tabletki to TSH skacze gorzej jak bez leków. Polecam dziewczyny pić napar z kolendry codziennie na pusty żołądek. Kupujecie kolendrę w ziarnach w Kauflandzie jest na przyprawach. Wsypujecie do garnuszka 5 łyżeczek zalewanie litrem wody gotujecie aż woda zmieni kolor i wyparuje do 0,5l i pijecie codziennie na pusty żołądek. Na prawdę pomaga przy niedoczynności jak i przy nadczynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wam dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest tu ktoś kto brał CLo przy niedoczynności tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszłam w pierwszym cyklu przy nieleczonej niedoczynności (nie wiedziałam o niej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w ciążę w drugin miesiacu starań - też nie wiedziałam o niedoczynności i Hashimoto. Nie bójcie się, że urodzicie chore dzieci. Trzeba być pod opieką endokrynolog przez całą ciążę, żeby kontrolował poziom TSH i ft4 - dla kobiet w ciąży są inne normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też aktualnie nie leczę niedoczynności samo mi TSH spada co 2tyg. Tylko się zastanawiam czy clo zadziała przy niedoczynności tarczycy. A przy jakim wyniku TSH zaszlas ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TSH w normie w końcu. Z tsh 10 przez miesiąc bez leków dzisiaj TSH 2.1. piłam tylko napar z kolendry, selen i jadłam czereśnie bo mają dużo jodu w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy doczytujecie sobie tez takie porady na temat zdrowego trybu zycia? Mi ostatnio przyjaciolka ktora tez ma problemy z tarczyca podrzucila link do https://hashimotoplan.com/ - super info tam zamieszczaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na niedoczynność tarczycy stosowałam naturalny preparat Thyrolin. Zdecydowałam się na niego po tym jak Euthyrox niewiele mi pomagał.Po kilku miesiącach wyniki TSH i T4 unormowały się. Kupowałam na tej stronie http://nplink.net/ewwK09xq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Miałam ten sam problem. Szukałam informacji i znalazłam suplement Thyrolin. Bałam się go brać bez konsultacji z lekarzem więc wydrukowałam sobie informacje ze strony: https://suplementyinfo.pl/suplement/thyrolin/ i zaniosłam na konsultacje . Lekarz powiedział, że mogę go przyjmować. Jestem po ponad miesiącu stosowania i wyniki nieco się poprawiły. Zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×