Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o dziewczyne którą mi się podoba i zależy mi na niej i nie dawno jej to powiedziałem. Odpowiedziała " miło no ale jednak" A po chwili napisała że cieszy się ze pisze i mówię jej takie rzeczy. Nie odezwałem się przez dzień do niej i sama napisała. Wcześniej pisała że chciała spędzić sylwestra że mną a jak jej ktoś coś proponował to odmawiala i więcej. Myślę o niej i zależy mi na niej. co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Piszesz jak pobity. Trudno to zrozumiec. Na czym polega twoj problem? Nie chce sie z toba umowic czy jak? I byliscie w koncu na tym sylwestrze razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób nic, szczęście samo przyjdzie do ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie byliśmy razem na tym sylwestrze z mojego powodu. Mam pisać dalej, spotykać się z nią jak ona nic do mnie nie czuje? Dac sobie spokój z nią. Jest naprawdę wyjątkowa i zależy mi na niej. Poprostu co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak ktos ci tu napisze zebys dalej z nia pisal czy sie kontaktowal to ty tak zrobisz? Ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
I nadal nic nie wiadomo z twojego pisania. Powiedz jej ze chcesz byc jej chlopakiem a nie kumplem. Jesli powie, ze tylko to drugie jest mozliwe to wtedy zdecyduj. Jesli ci samo kumplostwo odpowiada to powiedz tak, a jak ci nie odpowiada to powiec "zegnam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×