Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Macie35

Akumulator zimą

Polecane posty

Gość Macie35

Witam, mam do was pytanie odnośnie akumulatora. Chce kupić nowy i zastanawiam się nad porządnym akumulatorze. Słyszałem że KOZAK GOLDBAR jest zaje i zima mu nie straszna Co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuuj go wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zima się kończy więc trochę za późno na relkamowanie zaje kozaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mrozie każdy ma 30procent wydajności, I każdy teraz 2-4lat Max wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek Perła
u mnie kozak ciągnie już trzecią zimę bez ładowania (da się?;) ) jestem zadowolony, sprzet bezawaryjny, żywotny.. no wydaje mi sie ze najlepiej wydane 400zł na akumulator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erinbrok
A golbar to chyba jakiś nowy model prawda? mąż kupił w lutym ten akumulator to daje radę, ale ocenić będzie można tak już normalnie dopiero po dłuższym czasie. Tak czy inaczej za taka cene to lepszego i tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam już od dłuższego czasu akumulator tego producenta http://www.autopart.pl Jestem mega zadowolony bo zainwestowałem raz , a sprzęt sprawuje się rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domowy ekspert
Jak dla mnie nie ma lepszych akumulatorów od Jenoxa. Mamy w domu 3 auta i każdy minimum 2 lata posiada akumulator tej firmy. Kiedyś im zaufałem i cały czas korzystam z ich produktów. Cena bardzo atrakcyjna, mamy za sobą kilka dosłownie mrożących krew w żyłach momentów ale zawsze wychodziliśmy obronną ręką. Polecam z czystym sumieniem bo może warto przed nadchodzącym sezonem rozważyć wymianę https://www.jenox-akumulatory.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domowy ekspert
No co no co.Zapłacili mi to musiałem to napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyInternetowyTrol
Koleżanko/Kolego powyżej. Strasznie słabe to było. Nikt mi za nic nie zapłacił a Twój komentarz jest zbędny. Zapewne Ty wiesz lepiej czego używam i z jakich firm korzystam. Jako wykwalifikowany "somsiad" masz info z pierwszej ręki. Co Cię bardziej zabolało? To że mam polskiego Jenoxa czy to, że wziąłem udział w dyskusji? Zalecam odłożyć smartfona i odłączyć internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bocieq999

Ja też mam Jenoxa z serii GOLD już 6 rok. Jestem bardzo zadowolony to nie muszę praktycznie nic przy nim robić. Dobrze radzi sobie w różnych warunkach atmosferycznych i strefach klimatycznych. Polecam - dobry, polski sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WinterBoy

Bardzo mnie ciekawi jak te wszystkie polskie akumulatory spiszą się przy zapowiadanej ostrej zimie w tym roku. Trzymam kciuki ale nie będzie lekko. Teraz zweryfikuje się procedury serwisowe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Buk

Procedury serwisowe to jedno a drugie to prawidłowe przechowywanie akumulatora przed zakupem. Ma to zasadniczy wpływ na jego żywotność.. nawet najlepsze serwisy rozłożą ręce a klient będzie walił pięścią w stół jeśli nie będą przestrzegane pewne normy. Co jednak mnie cieszy to rozwój polskich firm produkujących akumulatory. Co raz lepsza jakość i zasady, które wpływają na cykl życia baterii. Jenox robi dobrą robotę więc jestem przekonany, że wyciągnęli wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystanka
Dnia 26.11.2019 o 20:55, Gość Karol Buk napisał:

Procedury serwisowe to jedno a drugie to prawidłowe przechowywanie akumulatora przed zakupem. Ma to zasadniczy wpływ na jego żywotność.. nawet najlepsze serwisy rozłożą ręce a klient będzie walił pięścią w stół jeśli nie będą przestrzegane pewne normy. Co jednak mnie cieszy to rozwój polskich firm produkujących akumulatory. Co raz lepsza jakość i zasady, które wpływają na cykl życia baterii. Jenox robi dobrą robotę więc jestem przekonany, że wyciągnęli wnioski.

Biorąc pod uwagę ile lat już akumulatory Jenox są na rynku to mieli czas i możliwość na dopracowanie wszystkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem problem z Jenoxem ale zgłosiłem reklamację i załatwiłem wszystko w 2 tygodnie. Wcześniej przy innym producencie prawie 2 miesiące więc jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×