Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o imieniu Konrad?

Polecane posty

Gość gość
gość 2018.02.18 Dzieci będą się z niego śmiały przy omawianiu lektury Konrad Wallenrod tytułując Konrad Walikoń i palcem wskazując na Twego syna. x To fajną miałaś klasę bo w mojej przy omawianiu tej lektury nikt nie śmiał się w taki prostacki sposób z naszego klasowego Konrada :P I chyba już nie takie całkiem dzieci bo tę lekturę omawia się chyba w liceum? (nie pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w liceum nie omawialiśmy w ogóle tego, nie było to obowiązkowe, rocznik 93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lew do ciebie Coś musiało zadziać się nie tak w moim umyśle Twoje chemikalia płyną w moich żyłach Czuję to wszystko tak wyraźnie, czuję cały ból Odpuszczam to, co do tej poryj akceptowałam Widzę na czerwono, nie myślę logicznie Zacierasz wszystkie linie, odurzasz mnie Zupełnie jak nikotyna, heroina, morfina Nagle staję się ćpunką a ty wszystkim, czego potrzebuję To ty, kochanie I mam słabość do sposobu, w jaki się poruszasz I mogę próbować uciekać, ale to byłoby bezcelowe Obwiniam o to ciebie Jeden dotyk i zrozumiesz, że nigdy już nie będę taka sama Obwiniam o to ciebie Już nigdy nie będę taka sama Wystarczyłby jeden dotyk bym mogła przedawkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×