Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_tez_facet

wielkość biustu a temperament

Polecane posty

Gość gość_tez_facet

moja partnerka mam biust raczej mniejszy, nie całkiem mały, ale mniejszy, podoba mi się bardzo, lubię zarówno mniejsze jak i większe biusty nawet z przewaga średnich, bo duże biusty przeważnie powiązane są z otyłością. Moja partnerka ma mały biust ale i mały temperament, jej wystarcza dwa razy na miesiąć a kiedys nawet raz w miesiącu. Moje pytanie do Was kobiety: czy widzicie na swoim przykładzie związek wielkości biustu z temperamentem? Są tu dziewczyny z małym isrednim biustem a z duża ochota na sex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak zapytać o związek odległości od księżyca a sex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, są. Ja mam mały i duży temperament :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze raz ja, z 13:28. Raz na miesiąc, to jest nie do pomyślenia :( jakiś koszmar :O optymalnie, to jest codziennie, a nie tak rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_tez_facet
no właśnie ja tez preferowałbym sex codziennie, dlatego pytam bo może jest tez tak jak według przysłowia, ze jak kobieta ma mały biust to za wszelka cenę chce pokazać ze ma jaja :)), i myślałem że może to jej siedzi w psychice, mnie się podoba jej biust, nie potrzebuje innego, ale potrzebuje go odpowiednio często bo umrę z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmimi
To zależy od osoby, ja z małym rzeczywiście mam duży temperament, jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Osoby pokroju Twojej partnerki muszą mieć jakiś problem, bo normalna kobieta również codziennym seksem nie pogardzi. Wręcz do tego namawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_tez_facet
a z duzym biustem jaki macie temperament moze ktos sie wypowie, moze ktos ma duzy biust i i jest zimny jak lód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka ma duzy biust a jest wzgledem facetow chlodna i zachowawcza, chyba nigdy nikogo nie miala, wiec i w lozku z nikim nie wyladowala, ale pewnosci miec nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_tez_facet
zona jest super, tylko na tym jednym polu wieje chłodem i nostalgią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jest bardzo wazne pole, szalenie wazne. Wspolczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_tez_facet
kochalnbym sie z kobieta na stole, na pralce, w kuchni, na stojąco w samochodzie, w lesie, gdzie tylko sie da, ale co z tego ze bymmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam bardzo duży biust, temperament mój natomiast powoli zbliża się do zera, nie wiem o co biega, nie przyjmuję żadnych leków, mam wspaniałego faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmimi
Ja mam mały a moj temperament jest naprawde duzy. Zapomniales o podlodze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora - czy myślisz, że laska z mega biustem, nogami do nieba, talią osy, która na pierwszy rzut oka jest seksi aż w skarpetach ida oczka, ma non stop mokre majtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_tez_facet
a twoj facet nastarcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni chyba tak rozumuja. To juz lepiej miec atrakcyjna kobiete bez temperamentu niz nieatrakcyjna bez temperamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_tez_facet
nie wiem tego pewnie - nie, ale widzisz mimi lubi sex, zazdroszczę dopasowania z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmimi
Niestety, ale aktutalnie nikogo nie mam. Gdybym miala faceta, nie pisalabym tutaj tylko z nim szalala, nawet kilka razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesforny Dyziu
Po co się tak sprzeczacie? Dyzio was pogodzi. Pie:rdzielcie te dyskusje, zajmijcie się czymś konstruktywnym. Ogłaszam konkurs. Do wygrania zdjęcie całych 23cm mojego Króla Wojownika w pełnej okazałości!!! Napiszcie pracę na temat: "Dyzio i moja mała". Pierwsze 3 miejsca dostaną wspominane fotosy, przewidziane jest też losowanie nagrody specjalnej: randki z Dyziem w jego kawalerce na Pradze. W konkursie mogą brać tylko osoby pełnoletnie o JEDRNYM biuście ( warunek konieczny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temperament nie zależy od wielkości biustu - natomiast dla wielu mężczyzn duży ale czasami też mały biust jest fetyszem, który zwiększa libido u facetów i tak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_tez_facet
a ty mimi jakie masz fantazje ?, lubisz filmy, czy moze opowiadania, ja lubię podglądać, lubie dotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmimi dziś a co tak trudno o faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_magnat
mam jędrny biust w zasadzie tors, zglaszam sie do konkrsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'gość_tez_facet dziś a twoj facet nastarcza ?' Nie wiem czy to pytanie było do mnie, moja wypowiedź jest z 15:55. Mój facet problemu ze mną nie ma bo ja nie szukam wymówek typu ból głowy i brykamy sobie, że tak powiem więcej niż regularnie. Tyle tylko, że ja bym bez tego mogła się obejść, co jest o tyle śmieszne, że jestem w miarę atrakcyjna, czasem mężczyźni się za mną oglądają na ulicy, koleżanki docinają, że z takimi cyckami to sobie poszaleję. Oczywiście jestem w swoim związku szczera i nie udaję orgazmów, nic nie ściemniam. Myślę, że w moim przypadku to może być jakieś hormonalne zawirowanie. Bo kiedyś miałam napad, po którym mój luby zbierał szczekę z podłogi no ale to tak niestety spontanicznie to tylko raz na dwa miesiące mnie bierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata 33
A czy wielkość penisa ma coś wspólnego z chęcią na seks?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmimi
Lubie filmy, tak, inspiruja do roznych rzeczy. Bawia i ucza :) hmm, o jakiegokolwiek nie jest trudno, gorzej z jakims wartym uwagi. Z takim ciezej, zwlaszcza, ze Was jest mniej, a nas wiecej :) konkurencja duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyziu lubi wszystkie piersi- małe, duże i średnie. Byleby nie byhły obwisłe. Panie o obwisłych cyckach mają szlaban dożywotni na riki tiki z Dyziem i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę spróbować jogi na lepszy seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem kiedyś kochankę z mega biustem i ogromnym temperamentem , oraz z niewielkim i też z dużym temperamentem . Myślę ,że to sprawa indywidualna . To tak jak by zapytać czy facet z dużym wackiem jest bardziej jurny od tego z małym . To nie ma się nic do rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×