Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_tez_facet

wielkość biustu a temperament

Polecane posty

Gość gość
Kiedyś miałam takiego faceta jak Ty wcześniej. Wyzywał mnie od buhajów:) potem oczywiscis po zerwaniu strasznie żałował, że tak mówił i powiedział że byłam jego najlepszą kobieta w życiu hehe. Też miałam po nim problemy, ale jakoś wszystko wróciło do normy:) u Ciebie też pewnie się polepszy z czasem. Teraz to psychika wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:55 na szczęście mam wyrozumiałego chłopaka, chociaż czasem mnie denerwuje, że za punkt honoru postawił sobie doprowadzanie mnie do orgazmu, a mnie się czasem nie chce, i doprowadza mnie ale do szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam maly biust i duży temperament. Niestety seks z mezem mnie nie interesuje bo on jest już do niczego, wiec udaję ze nie lubię seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i co z tym zrobisz bidulko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:53 to, co ja, kobieta bez partnera :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co to znaczy, że już jest do niczego? Może jeszcze byś go ożywiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość_tez_facet przyznaj się, poszedłeś zbroić małe co nieco ze swoja dzierlatką ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie !!! Uważam że nie ma oziębłych kobiet są tylko nie doświadczeni mężczyźni jak również nie ma mężczyzn impotentów są tylko nie doświadczone kobiety. Raz na dzień to jak dla mnie norma a często jeszcze sam zostaję zachęcony do porannego co nie co !!! Żyć nie umierać ale dbałość o partnerkę to podstawa takiego sukcesu !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest cała masa szczuplych kobiet z ładnym, duzym biustem. Duży biust nie idzie w parze z nadwagą. Brednie jakieś wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×