Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

25 letni prawiczek

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do dziewczyn, jak reagujecie na 25 letniego prawiczka? Z wyglądu ok, normalny, uśmiechnięty. Niestety nigdy nie udało się dojść do zbliżenia i nie ukrywam, że coraz bardziej zaczynam się tego wstydzić. Czy mam jeszcze jakieś szans? Nie ukrywam, że ciśnienie jest duże i mam ochotę na seks bez zobowiązań z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_hophopp1
Ja (już prawie 21-letnia) dziewica mogę stwierdzić, że Twoje prawictwo nie jest niczym śmiesznym ani wstydliwym, ani nienormalnym. Wręcz przeciwnie - ja bym była tym faktem ucieszona, że nikogo przede mną nie miałeś. :) A wiek... 25 lat, jesteś jeszcze młody. Tu naprawdę nie ma się czego wstydzić. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób nic głupiego, jesteś jak skarb w dzisiejszych czasach. Poszukaj na youtubie film "seks jest zbyt fajny, żeby uprawiać go przed ślubem"(albo masz linka: https://www.youtube.com/watch?v=lyQ6wnMcVxo) zwłaszcza od 23:15, posłuchaj bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź. Niestety ciężko jest wytrzymać w tym wieku bez dziewczyny i bliskiego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyziu jest orientacji niezdecydowanej. Jeszcze nie wie, czy penis czy ważyna. Jak nie chcesz być prawiczkiem to Dyzio zaprasza, fanów jego 23cm nigdy za wiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zacząłem w wieku 23 lat a potem odbiłem sobie wszystkie zmarnowane lata z super dziewczyną i jej pięknymi koleżankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony był prawiczkiem jak się poznaliśmy, miał właśnie 25 lat wtedy. Ja się z tego bardzo ucieszyłam. W tym roku bierzemy ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy musi stracić dziewictwo w wieku 18lat. 25 to.jeszcze wiek ktory mnie osobiscie nie dziwi. Znam paru i.to fajnych facetow którzy byli prawiczkami w podobnym wieku. Najgrosze co.możesz zrobic to.pojsc na prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pójście na prostytutki to jak brak.dla siebie szacunku i najobrzydliwsza desperacja. Ryzyko zlapania jakiegoś syfa jak i to ze gdyby twoja przyszła kobieta się o tym dowiedziała.. myślę że w oczach wielu kobiet byłbyś przez to.przekreslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×