Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sobie robicie dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Bo maz na mnie tylko wzedl zszedl spuscil sie i tylko tyle zero pieszczot pocalunku przytulenia.Czy was mezowie jak wam robia dzieci to was caluja wszedzie przytulaja bo moj to zrobil tak od niechcenia gdybym ja wiedziala ze ten stosunek tak bedzie wygladal to bym mu d**y w zyciu niedala.Jestem w ciazy niechce tego dziecka sklepane z jego przyjemnosci a nie milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejnie ci zrobił to dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to raczej kobity tak robią. Tylko w dni płodne, żadnych przytulnek po, bo muszą nogi do góry by nic nie wyleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie tak spsust jakby mial przed soba dziwke zrozumialam ze on mnie wcale nie kocha a dziecko powiedzial ze wezmie pod warunkiem ze niebedzie chore uposledzone z jakims tam adhd. Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury z tymi nogami a on niemogl mnie chociaz w usta pocalowac po wszystkim mam chama a nie meza. W przeszlosci chodzil na d***** i pewnie dlatego traktuje kobiete jak koze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×