Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent. Jak się zachować

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem jak powinnam się zachować. Chodzi o pieniądze. Moja teściowa kupuje mojemu synowi prezenty z okazji urodzin, świąt itp. Zdarza się że kupuje mu też ubrania( naprawdę ładne) i buty zupełnie bez okazji. Dodam że ja nigdy o to nie proszę nawet nie wspomne. Ostatnio kupiła mu super skórzane tuptusie. Czy powinnam oddać jej pieniądze? Czy traktować jak prezent bez okazji? Teściowa na kase nie narzeka tak na marginesie . Co powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacząć fundować prezenty teściowej. I się odpłacisz, i uspokoisz sumienie, a nie wyjdzie tak żenująco wprost z pieniędzmi. Po prostu trzymajcie dobry kontakt i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak czasami robie dla moich bratankow i jakby mi bratowa wyleciala ze chce mi za to kase oddac to chyba bym ja wysmiala. Przeciez skoro ktos robi prezenty, to nie oczekuje w zamian pieniedzy- skad ci to do glowy przyszlo?? Zawsze mozesz upiec tesciowej kiedys ciasto czy jakies pierniczki na swieta razem z dzieckiem. Ja dostaje tak od bratankow, czasem tez jakis rysaunek i bardzo sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to jej wnuk, cieszy sie.,ze moze mu dac prezent. W zadnym wypadku nie oddawac pieniedzy, pzreciez za prezenty sie nie oddaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zwracam pieniędzy, dziękuję, zaznaczam że nie trzeba, i że ma dość np. ubrań czy zabawek, ale skoro chcą go rozpieszczać, to ich wolna wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia88
Trzeba się cieszyć, że dba o wnuka. Moja teściowa tez kupuje prezenty bez okazji naszym dzieciom. Ostatnio najmłodszy dostał pufę w kształcie kostki z literkami. Uczy się przy niej wstawać. fajna rzecz ;) http://pufy.pl/pufy/313-kostka-modern-plusz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×