Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta wyższa od faceta

Polecane posty

Gość gość

Pytanie głównie do Panów - czy przeszkadzałoby Wam to, że kobieta jest od Was wyższa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Czułbym się jak piizda, przy nizszych czuje sie silny i męski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo masz kompleksy, o męskości wzrost nie świadczy, to nie atrybut a miły dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wysokie babeczki mają tak samo przeyebane co niscy faceci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam kompleksów po prostu fajnie jest być wyższym od kobiety, to fajne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz wzrostu? Mam wrażenie że faceci poniżej 180 w ogóle nie biorą pod uwagę kobiet >170. W poziomie nie widać różnicy, a nawet wysoka kobieta może być mała i bezbronna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta powyzej 170 mala i bezbronna hahaha jebłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej te wysokie maja kompleksy, a probuja wmawiac nizszym facetom od siebie ze to z nimi cos jest nie tak. Nie facet nie ma kompleksow tylko zwyczajnie w swiecie czuje sie swobodniej przy nizszej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie miałam żadnych kompleksów związanych ze swoim wzrostem, ale mam wrażenie że nie ma sensu nawet próbować podrywać faceta swojego wzrostu czy niższego, bo nie biorą mnie pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy sam mam 180 ale jakby kobieta byla wyzsza o 10 cm czulbym sie glupio. No chyba ze mialaby super charakter to chyba bym to olal. W koncu to wasze zycie co sie bedziecie przejmowac opinia innych jak z kims wam dobrze. Taka prawda co was obchodzi opinia jakis zawistnikow ktorzy z checia by was utopili w lyze wody. Z drugiej strony jednak smiesznie to wyglada jak kobieta jest duzo wyzsza. Wiec trzeba tak podejsc z umiarem do tego. Choc znam pary co on jest nizszy ale to sa zwiazki typowe z powodu kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym w życiu się z karlem nie spotykała i co za bzdety ze to ja mam niby kompleksy po prostu swobodnie i lepiej mi z wyzszym ode mnie. Mogę założyć obcasy i tak jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona i ja mamy po 172 cm. Uwielbiam kiedy zakłada wysokie obcasy i patrzy na mnie z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.31 obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 182 a moja Kobieta 187. Szczerze myślę ze jak by miała 2 metry też by mi nie przeszkadzało. To wam przeszkadza ze Mężczyzna jest niższy częściej niż odwrotnie. Ja uwielbiam wysokie Kobiety <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze w młodości miałam powodzenie u niższych mężczyzn.Jeden nawet mi się oświadczył zakochał się bardzo a ja zawiodłam jego ..myślę ze tym czym krzywdziliśmy innych to wròci do nas tak to odczytuję teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem dosyc wysoka 171cm ale juz zawsze podobali mi sie niscy mezczyzni. Nie 150 ale tak 170-175. Podobaja mi sie ich proporcje. Wszystko jakies takie zgrabne i pasujace do siebie. A jak widze takiego 190, wszystko jakies dlugie i zwisajace. Na ogol tez zgarbiony to odwracam glowe. Sumujac, mysle, ze to sprawa bardzo indywidualna. Patrzac na VIP-y w telewizji tez widzi sie bardzo rozne pary. Sa aktorzy co mieli juz trzy zony i wszystkie byly od nich wyzsze. Inni sobie znowu takiego stanu nie moga wyobrazic. To ladne co sie komu podoba. A co na to otoczenie to ich juz nie interesuje. Inaczej by sobie wybrali innych partnerow czy partnerki. I tak jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yssyysys

Ja mam 180, podobają mi się faceci 175-179cm, szkoda, że wg facetów wysoka dziewczyna nadaje się tylko na seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

male do pieszczoty, duze do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×