Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIE PRACOWAC TAM

Stacja NIE PRACOWAĆ circle k

Polecane posty

Gość NIE PRACOWAC TAM

Pracuje już jakiś czas na stacji duże miasto blisko centrum.Nie jest żle w tej pracy wiadomo nigdzie nie jest idealnie.Czasami trafi sie jakiś klient który jest nie miły chociaż częściej zdarzają się sympatyczni klienci z którymi można pogadać.Dla mnie jeden DUZY minus tej pracy to jednoosobowe nocki.Kierownictwo czy ludzie wyżej mogą sobie mówić że to praca bezpieczna ale ja wiem swoje., w nocy samemu nie czuję się bezpiecznie.W Srodku tygodnia jeszcze spoko mało ludzi ale piątek, sobota co się dzieje pełno pijaków imprezowiczów.Ostatnio gość młody podszedł zabrał piwo powiedział że nie bedzie płacił a jak się odezwę to z ryja mi obije .Nie mam zamiaru sie z nikim szarpać chcesz bierz.Pijani agresywni często się zdarzają. Zanim ochrona przyjedzie to pobiją człowieka albo gorzej.Dla mnie podstawa to 2 osoby jest w tedy bezpieczniej komfort pracy jest lepszy ale po co ja się pytam przecież nikt z góry nie pracuje w nocy.Nie mam tu namyśli kierowników oni też są nisko nie mają nic do powiedzenia też zwykli pracownicy .A co dopiero kobieta która pracuję sama podziwiam.Powinno się jaką petycje wysłać do góry zebrać podpisy niech reagują.Przecież to nie są duże koszty 2 osoby na zmianie.Odradzam prace w cyrku przez te nocki nikomu bym nie polecił tej pracy ona jest po prostu niebezpieczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×