Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćffg

Brak pewności co do intencji dziewczyny

Polecane posty

Gość gośćffg

Witam! Odwiedzam właśnie dziewczynę przez tydzień. Niestety, przed wyjazdem parę razy zawiodłem jej zaufanie (nie chodzi o zdradę, tego nie było). Przez to, gdy przyjechałem oczywiście brak seksu, buziaków... no zero, dosłownie. Trochę się nie dziwię. Porozmawiałem z nią o tym i po dłuuugiej konwersacji co jest okej a co nie, nasłuchałem się, że nie jestem taki jak myślała itd. Itp. I ją wiele razy zawiodłem. No mi szczerze zależy, by to wszystko naprawić. W końcu zadałem jej bezpośrednie pytanie czy chce zerwać. Krążyła wokół tematu trochę, ale wyszło, że tak. No wiadomo, poczułem się trochę gorzej, zrobiłem chwilę dla siebie. I potem gdy szliśmy oboje w zasadniczo ciszy, ja już godząc się z rozstaniem ona rzekła, że możemy dalej być razem do czerwca :p i zobaczyć, jak przez te parę miesięcy się między nami ułoży. Zasadnicza kwestia jest taka, czy ona faktycznie myśli o tym, by próbować to naprawić i tego chce, czy mówi tak tylko, aby złagodzić nasze rozstanie i wrócić na poprawną relację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyzwyczaiła się do bycia z Tobą i na koniec spanikowała, że zostanie sama. Ale nie zależy jej na Tobie, tylko na związku jako takim z Tobą. Z racji tego, że ma do Ciebie głęboki uraz, będzie on wracał przy każdej kolejnej sprzeczce między Wami, i ona nie zapomni. Nie będzie w stanie wybaczyć. Takie są kobiety. A póki co będzie Cię trzymać dla swojego komfortu psychicznego, póki nie znajdzie sobie innego kandydata. Wtedy Cię rzuci już bez litości. Szanuj się i nie wracaj do niej. Pracuj nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×