Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odnawianie kontaktu, niedoszła dziewczyna

Polecane posty

Gość gość

Parę lat temu spotykałem się z pewną dziewczyną, dużo pisaliśmy i wgl jednak w pewnym momecie wszystko zwolniło i ja wyjechałem do pracy (zaplanowane zanim się poznaliśmy) nie było mnie pół roku w tym czasie mieliśmy jakiś tam kontakt ona sobie kogoś znalazła o co nie mam rzadnych pretensji i wtedy nasz kontakt się urwał. Moje pytanie brzmi czy mogę napisać do niej teraz co słuchać i poprosić o spotkanie czystko koleżeńskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisać po koleżeńsku zawsze możesz, tylko po co? Dziewczyna życie układa już z kimś innym, a ty chcesz jej to zepsuć czy co? Nudzi ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmondakowi żabci się zachcialo:p robaczka robak zazdrości zeżre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu zepsuć od razu.... Nie mam zamiaru wbijać w jej związek chcę wyjść na piwo pogadać co i niej słuchać czym się zajmuje obecnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, zadzwonić do niej nie zaszkodzi. Zapytaj co słychać, pociągnij rozmowę tak, żeby zorientować się czy ma kogoś. Jeśli ma to bym odpuścił sobie a jeśli po tonie rozmowy zorientujesz się, że ma ochotę na spotkanie- to czemu nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zadzwoni to może pociągnąć nie tylko rozmowę, bo o to mu prawdopodobnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz, ale jesli jej na tobie zależało, a twoj wyjazd to wszystko ochłodził, to nie widze sensu. Moze pomysleć, ze teraz sobie "przypomniałeś". A poza tym - ludzie kontynuują przyjaźnie, koleżeństwa będąc w związku, to normalne, ale jesli ona miałaby tłumaczyć chłopakowi kim jestes, ze pisaliście, a potem wyjechałeś itp - to moze wzbudzić tylko niepotrzebna zazdrość. Kazdy nowy znajomy na horyzoncie wprowadza zamęt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co pakujesz się w związek jak dobrze wiesz że wyjeżdżasz i jest to na niekorzyść waszego związku. DObrze o tym wiesz. To jest tylko ucieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz mieliśmy na tyle czasu przed moim wyjazdem ze mogło to pójść w obie strony ale jakoś dziwnie było... Często odbieralem ją tak ze dużo czasu miała dla mnie jak byś było nie tak miała doła zły humor i wgl jak było happy to koleżanki.. Ale bym taki moment w którym miała ochotę jechać ze mną jednak się nie zdecydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze że nie pojechała, może nie miała pieniędzy na wyjazd. Wiesz ja też nie mogłem sie zdecydować czy jechać z dziewczyną na wakację, nie miałem funduszy i w końcu musiałem jej powiedzieć prawdę, zerwała. Cóż. To trudne, jak ktos chce żeby ktoś jechał, a ty wiesz że nie możesz sobie na to pozwolić. Ale kompromis powinien być w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie był wyjazd na wakacje tylko do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co miała jechać z tobą żeby pracować?! pewnie jeszcze w twojej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko to nazwać moją branżą bo byliśmy ze znajomymi na zbiorach ale tak zastanawiała się czy jechać z nami i pracować w "mojej branży"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona nie ma fb? Zorientujesz się czy ma kogoś czy nie, najwyżej napisz i spytaj. Jak jest z kimś to znikaj, dla jej dobra i swojego bo jak zechcę pisać to będziesz tylko psiapsiółką i będzie ci opowiadać jaki to jej facet jest be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ma fb i jest w związku Ale mi nie chodzi żeby być razem jak wtedy nic nie było to i teraz nie będzie bardziej chodzi mi by pogadać i raz na ruski rok wyjść na piwo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×