Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kajusia98

Ile za paznokcie

Polecane posty

Robię paznokcie hybrydowe na naturalnej płytce i biorę za nie 25zł, a za przedłużanie 40zł. Ostatnio usłyszałam od jednej klientki że to za drogo, ale moim zdaniem to biorę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od takich chalupniczek bez dzialalnosci sie trzymam z daleka. Higiena na bakier, a w salonie kazda ma autoklaw i pelna sterylnosc plus mase szkolen i wiem, ze mi dobrze zrobi, a nie potem jakies syfy i grzybice sie zawiazuja pod hybryda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałeś ją, haha. Dobra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Cię bardzo ale mam działalność gospodarczą i wszystkie kursy ukończone i jest to mobilne studio kosmetyczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Cię bardzo ale mam działalność gospodarczą i wszystkie kursy ukończone i jest to mobilne studio kosmetyczne. :) Aaa i robię studia tak do twej jeszcze wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zajmuję się stylizacją paznokci zainteresowanie jest bardzo duże wszystkiego nauczyłam się na kursach w szkole New Nails https://www.new-nails.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 zł to na prawdę niedużo. U mnie w mieście są dziewczyny, które hybrydy robią za minimum 50zł (i nie mówię tu o salonach kosmetycznych). Raz byłam u takiej, która nie wiedziała co to jest cleaner do paznokci (https://nailscompany.eu/pl/516-cleaner-i-zmywacze) i nawet nie zmatowiła mi płytki :/ Od tej pory zaczęłam sama sobie robić hybrydy, bo na niektóre "stylistki" to szkoda kasy. Ale jeżeli Ty robisz swoją pracę dobrze i wyceniasz ją na 25 zł to nie daj sobie wmówić, że to za dużo bo tak nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakakiulinna
Daj spokój cene masz naprawdę niskie, więc się nie przejmuj i działaj dalej i pamiętaj o szkoleniach i rozwoju swoich umiejętności wtedy można ceny nawet podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niska cena, jak jej nie pasuje niech idzie do salonu, gdzie cena hybrydy zaczyna się od 60zł :) ja pracuję na profesjonalnych lakierach makear, biorę 30-40zł za hybryde i nie sądze by to tez bylo duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierzesz malo, no chyba ze robisz tez srednio te paznokcie ;) ceny za sama hybryde zaczynaja sie od 60-90 zł, a z przedluzeniem to prawie 200 w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadzieja po co ja się pytam, po co piszę to jako kobieta ...robić sztuczne pazury na zdrowych ładnych paznokciach i jeszcze za to płacić kolejny wymysł że coś jest modne :D:D:D jak już cos to ide na zwykły manicure bo sama nie umiem zrobić prawej ręki bo jestem prawo ręczna ale to od czasu do czasu a nie uzupełnianie hybryd itd masakra jakaś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×