Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózek spacerowy czy rowerek

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Zastanawiam się co mam kupić lekką spacerówkę do 600 zł( dobija mnie już składanie wózka 3w1) czy rowerek 3 kołowy( funkcje praeie te same co spacerówka). Dodam, że dziecko już chodzi. Idzie wiosna, mam nadzieję. Poradźcie dziewczyny. Rowerek mam już upatrzony ale będę wdzięczna jeśli polecicie spacerówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo siedzi jeszcze w tym wózku? ile ma rok? Czy 2lata? Jak 2lata to prędzej biegówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rower to rower wózek to wózek. Nie możesz kupić tego i tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek i biegówka spełniają zupełnie inne funkcje. Zależy jeszcze ile lat ma dziecko. Jak chcesz długie spacery to wózek jak krótkie to może być rowerek lub biegacz w zależności od wieku. Ale dziecko nie koniecznie musi zaakceptować biegacz rowerek. Moje np. wybrało hulajnogę taką 3 kołową i zasuwało już w wieku 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko tetaz ma rok. Nie ma problemu z usiedzeniem w wózku. Rowerek ma budę i rozkładane oparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek sie przydaje, tylko kup taki który łatwo później sprzedaż- ja mam jako drugi taki który woze ze sobą w aucie- Joie Muze- kupisz za 480zl a za rok dwa sprzedaż za 300 spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te rowerki 3kołowe to porażka. Mało, które dziecko lubi w tym jeździć. Serio. Nawet tutaj był kiedyś taki temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie dla rocznego dziecka zdecydowanie wózek, plus rowerek biegowy - my mamy drewniany za 100zl, ale też nie liczylabym ze dziecko od razu będzie chciało nim jeździć, starsza córka dostała go w wieku 1,5roku a jeździł dopiero jak miała 2,5- szalała nie jeździła :-D mnie te rowerki 3-kołowe z bajerami nie przekonują, będąc dalej od domu w wózku dziecko się zdrzemnie, w rowerku nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedasz mialo być, nie sprzedaż ;-) słownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Chyba daruję sobie rowerek. Mam pytanie do Pani od wózka joie. Zastanawiam się nad modelem mirus bo ma przekładaną rączę. Pytanie jakie tam są kółka i czy dają radę na nierównościach? A może ktoś ma joie mirus i się wypowie. Bardzo proszę i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirus chyba też fajny, mi sie po prostu wizualnie bardziej podoba Muze ( mirus ma podwójne kolka które mi sie po prostu nie podobają, ale przekładają rączką na pewno jest na +). Kola są piankowe, mam też wózek z pompowanymi kolami i ten na pewno łatwiej porównuje nierówności niż Joie. Kompromisem pewnie byłby joie litetrax ale jest sporo drozszy- ma chyba pompowane koła. Na pewno joie wyglądają solidniej niż te wszystkie 4baby itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakie nierówności ma joie pokonywać-na krzywych chodnikach powinien dac rade, na wycieczki po lesie zdecydowanie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie rowerek na spacery, do ilu lat będziesz woziła dziecko, później jeszcze się rozleniwi i nie będzie chciało samo chodzić. Wiem po sobie bo sama woziłam. Rowerek i jazda niech śmigają nasze dzieci :) ja kupiłam rok temu w bike ovo rowerek, one sa przystosowane dla młodych dzieci. jeste, bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adr_ian_na35
A może rower trójkołowy? Spójrz tutaj: https://movino.pl/rowerki-trojkolowe/ - niektóre modele mają też funkcje wózka, więc wszystko masz załatwione za jednym zamachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga na firmę kidsee oraz rowerki trójkołowe!!!!! rowerek zepsuł się po 2 miesiącach sporadycznego użytkowania (o czym świadczyły niewielkie ślady użytkowania rowerka). Przy rowerkach pisze, że okres reklamacji to 12 miesięcy - natmoiast w regulaminie jest napisane że sklep gwarancji nie udziela - tylko korzysta z gwarancji producenta. Producentem jest firma z Chin, (takie same rowerki są na aliepxress), a kart gwarancyjnych nie dołączają do zakupu ponieważ jak wiadomo chińskie firmy nie udzielają gwarancji (wolą oddawać pieniądze ponieważ nie opłaca się się wysyłać ani odsyłać rowerków na wymianę). Poprosiłam o naprawę rowerka ponieważ zależało nam na tym, aby dziecko miało czym jeździć na długie spacery. Sklep reklamacji oczywiście nie uznał twierdząc, że mechanizm kierowania zepsuł się przez niewłaściwe użytkowanie rowerka - typowe stwierdzenie dla tego typu instytucji. W odpowiedzi na pismo od rzecznika praw konsumenta sklep napisał, że oprócz zepsutego mechanizmu został zepsuty mechanizm składania rowerka oraz ślady eksploatacji rowerka są bardzo duże - zaznaczam, że we wcześniejszej korespondencji mailowej ze mną sklep nie stwierdził ani zepsutego przycisku ani dużych śladów eksploatacji (pisałam do sklepu, że widzą po śladach użytkowania, że rowerek był bardzo mało używany - sklep nie zaprzeczył). Podejrzewam, że rowerek celowo został popsuty przez sklep. Przycisk składania odpowiada za rozkładanie kół więc dziecko nie będzie teraz mogło korzystać z rowerka nawet samodzielnie. Przycisk działał poprawnie oraz nie mógł zostać uszkodzony w transporcie ponieważ rowerek był bardzo dobrze zabezpieczony i zapakowany. Dodatkowo pojawiły się problemy z odbiorem rowerka - oczywiście sklep stwierdził, że na swój koszt rowerka odsyłać nie zamierzją. Zamówiłam kuriera pod adres, na który rowerek został wysłany uprzednio. Nikt nie powiadomił mnie, że rowerek należy odebrać z innej ulicy. Celowo sprzedawca utrudnia odbiór rowerka. Przestrzegam przez zakupem czegokolwiek z tego sklepu oraz przed nierzetelnym sprzedawcą. Zamawiam wiele rzeczy przez internet i nigdy nie spotkałam się z tym, żeby jakikolwiek sprzedawca nie uznał reklamacj po 2 miesiącach od zakupu - zwłaszcza wszelkiego rodzajów sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

To dwie zupełnie odmienne sprawy. My od kiedy mały ma rowerek biegowy w zasadzie z wózka nie korzystamy, chociaż spisywał się świetnie przez 2,5 roku model 3 w 1 cybexa zakupiony w sklepie Tosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Sylwia napisał:

To dwie zupełnie odmienne sprawy. My od kiedy mały ma rowerek biegowy w zasadzie z wózka nie korzystamy, chociaż spisywał się świetnie przez 2,5 roku model 3 w 1 cybexa zakupiony w sklepie Tosia.

Ja bym nie kupowała w tym sklepie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×