Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wasi znajomi też sa już wyznawcami pis ?

Polecane posty

Gość gość

bo ja sie boje wyrazac swoje poglady polityczne, moge zostac zaszczuta, teraz kazdy wielbi pis ewentualnie kukiza, ja tylko czasem zle mowie o po a tak to /slucham isie nie odzywam... zwlaszcza beneficjenci programu 500 sa strasznie agresywni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a c***j cie i mnie obchodzi co wyznaja moi znajomi szczególnie że ich nie mam bo nie lubie mieć znajomych głównie dlatego że wtykaja nochala w nie swoje sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, jesli opowiesz sie za kimkolwiek innym niz PiS przed jego wyborcami, to z automatu jestes lewakiem. A spróbuj pwowodziec, ze chętnie zagłosujesz na SLD czy Partia Razem, to w ogole jakbyś miał na czole wytatuowany sierp i młot:D i najlepiej, zebys spłonął na stosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
póki co mamy zagwarantowaną tzw "tajność" wyborów co oznacza że nikt sie nie musi deklarować nikomu w kwestii swoich sympati politycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, może dlatego, że ja mam głównie inteligentnych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"lewaki" to też opcja polityczna nie są tożsami z komunistami dlatego każde agresywne zachowania wobec sympatyków lewicy powinny być ścigane jako zwykły bandytyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argen
różnie. "Masz racje, jesli opowiesz sie za kimkolwiek innym niz PiS przed jego wyborcami, to z automatu jestes lewakiem." x a nie na partię Wolność czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyna słuszna opcja to polska partia przyjaciół piwa bezalkoholowego w skrócie PPPPB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęście nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc nie wiem, bo nikt już nie chce rozmawiać o polityce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty autorko jesteś wyznawczynią niedorozwojów i skorumpowanych złodziei, jeszcze się nie wyleczyłaś, też jesteś takim ułomem jak oni? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×