Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak duża jest możliwość że zaszłam w ciążę...?

Polecane posty

Gość gość

Kochaliśmy się z chłopakiem pierwszego dnia moich dni płodnych, doszedł na wargach sromowych, ale jak się potem okazało pękła gumka. Jak duża jest możliwość że zaszłam w ciążę? od razu po stosunku dokładnie sie wytarłam, potem jeszcze opłukałam pochwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kochania nie ma ciąży a najwyżej od dymania:P.Ale podobno płukanie macicy nadtlenkiem wodoru i kwasem askorbinowym powołuje we wstępnej fazie poronienie:P.Ale należy odpowiednio rozcieńczyć bo za duże stężenie może zaszkodzić:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kupuj wózek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyplukalas pochwę to napewno duzo pomoglo, puknij się w ten pusty leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej ocenie bardzo duza szansa na ciaze. Plukanie nic nie daje. Wystarczy 1 plemnik, a w jedej procji spermy zdrowego faceta jest 500milionow plemnikow. Gdyby tak dalo sie wyplukac, to nikt by srodkow antykoncepcyjnych nie stosowal. Pierwszy dzien plodny to idealny czas na zaciazenie.... wspolczuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płucząc pochwę mogłaś zawlecz do środka plemniki z zewnątrz. To akurat było błędem. Mimo wszystko szanse na ciążę nie są duże, właściwie minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1dzien plodny, plemniki w pochwie, to sa wlasnie duze szanse na ciaze. Teraz juz tylko czekac 2 tygodnie i test zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szansa jest spora, bo plemniki mogą w ciele kobiety żyć nawet piec dni, mogą poczekać na owulacje i zapłodnić jajeczko, czyli szansa jest spora, autorko musisz teraz czekać i zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie jest tabletka po, ale musi byc dostarczona w określony czas, jak nie upłynął termin na jej zażycie to radzę szybko ja skombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana jesli wspolzyjesz w dni plodne to musisz liczyc sie z wpadka... jak sie dzieci nie planuje to sie zabezpiecza.. ja biore tabletki belara i mam spokojna glowe i spokojne sumienie.. nie zyje w stresie i okres mam regularny... zrob test jesli okres ci sie spozni i jesli mialas farta i nie wpadlas to idz do gina po zabezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz pewności, czy to ciąża? www.netporadnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach no... uprawiajac seks trzeba myslec przyszlosciowo niestety. Nie wiem, czy gumka jest jednak najlepsza forma antykoncepcji. Jest tyle dostepnych metod ktore daja Ci pewnosc, ze moze lepiej sie zainteresowac? Polecam poczytac sobie na stronie http://antykoncepcjanamiare.pl/jakie-sa-rodzaje-antykoncepcji/ - bardzo dobrze to jest wytlumaczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Bardzo duża.Plemniki dostały się w okolice pochwy, na dodatek były to dni płodne.W takim wypadku należało zażyć pigułkę "po" (najlepiej do 72 godzin po stosunku).21 dni po test ciążowy wychodzi już w 99% wiarygodnie.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przypadku prezerwatywy warto stosować coś dodatkowo. Albo zel plemnikobojczy np contragel, albo współżycie tylko w dni niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×