Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wysokość alimentów powinna wynosić połowę zasiłku dla bezrobotnych.

Polecane posty

Gość gość

Wysokość alimentów nie powinna być wyższa niż 1/2 zasiłku dla bezrobotnych ! Czyli 1/2 z 831 zł ~ 415 zł ! Dlaczego ? z prostej przyczyny bezrobotny jakoś musi z tego wyżyć Państwo powinno z góry ustalać taką kwotę ! Człowiek z takiej pensji musi wyżyć ! a dziecko tym bardziej 415 matka 415 ojciec = 830 zł i tyle powinno być NIC WIĘCEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, o ile ojciec jest bezrobotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do Polski trzeba Ukraińców ściągać do pracy. Urzędy pracy powinni polikwidować bo tam tylko cwaniaki po ubezpieczenie chodzą. A nieroby do roboty a nie dyskusja o alimentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to jest normalne jeżeli matka nie pracuje, dostaje na dzieci po 5 tys zł ( 15 000 zł ) A np bezrobotny musi wyżyć za 600 zł i tylko przez pół roku nie wspominając ze po 3 miesiącach obniżają o połowę zasiłek. Ludzie dostają po 700 zł renty czy emerytury i się nie przejmują A zasadza ja jakieś bezsensownie wysokie alimenty. Czym się różni dziecko od dorosłego człowieka ? Pracuje od 33 lat od 15 roku życia 6 - 24 w weekendy i święta. Nie mam dzieci ale widzę co się dzieje w około Wysokie alimenty dostają osoby które nie powinny dostawać A np matka która nie pracuje ( kłopoty ze zdrowiem ) ma płacić alimenty ojcu który ma kasy ile chce. Wszyscy płaczą ze osoby które nie mają dzieci powinny płacić od tego podatek a nie widzą korzyści jakie mają z posiadania dzieci - paranoja. Nikt ni komu nie kazał mieć dzieci a gdzie nie pójdę płacz ze nie ma ulg, nie dostają nic za posiadanie dzieci muszą płacić podatki wysokie a to ze ulgi dostają w pit ze dostają dodatki za dzieci to ze 500 + itd. Poproś tu czysta obłuda. Po to jest urząd pracy żeby można było się zarejestrować A bezrobocie 600 zł które jest wypłacane przez 6 miesięcy to akurat wielka kasa. Tak samo można napisać ze alimenty powinno się zlikwidować Nikt nikomu nie kazał na sile robić dzieci - trzeba najpierw myśleć za nim zmajstruje się dzieciaka. To kobieta myśli vaginą a mężczyzna penisem a później tylko o alimenty chodzi. Płaczą ze nie ma za co wychować dzieci, a kto kazał im mieć dzieci Większość Ukraińców niestety nie potrafią wykonywać dobrze pracy Ale pracodawcy ich biorą bo pracują za niższą pensje. Ale kto myśli to ich wypier...... bo są większe na tym straty. Państwo ustawowo określa minimalna pensje, zasiłek dla bezrobotnych 500+ rodzinne i inne ulgi A nie potrafić określić z urzedu ile ma płacić rodzic np. 600 zł i każdy by płacił a tak co to za jakieś karne alimenty 5 tys zł. Za które matka waciki sobie kupuje. Dyskryminacja jeden dzieciak musi wyżyć za normalna niską pensje rodziców a drugi dostaje kilka tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co w związku z tym?.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś GUWNO umiesz czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Ci daje te 4 stówy z hakiem i bierz dzieciaka. I baluj sobie za tą super kaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ja Ci daje te 4 stówy z hakiem i bierz dzieciaka. I baluj sobie za tą super kaskę. I sami sobie zmajstrowaliście dzieciaka to sobie wychowujcie ! W końcu to wasz owoc kopulacji za błędy się płaci przez całe życie. Najlepiej jakby Państwo dawało na wszystkie zachcianki BACHOR robów. Nie stać was na wychowanie dzieciaka to się masturbujcie lub do prostytutek chodźcie albo Lesbami zostajecie tylko cipóni nie nadstawiajcie żeby róchodajło wam zmajstrował dzieciaka Jeszcze ja mam się dokładać i wychowywać dzieciaka z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może gÓ wno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g***o przede wszystkim śmierdzi a dópę od g***a sobie sam pisz w sposób właściwy tu na forum MĘDRCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g***o g****o dópa dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja chcę byś Ty cokolwiek płacił na jakiekolwiek dziecko???Na swoje też od państwa nigdy niczego nie chciałam. Tylko co mają do tego alimenty???Dlaczego jedno dziecko ma alimentów 5 tyś a drugie musi żyć z rodzicami z nędzne wypłaty...jak myślisz??Nikt nie każe tym rodzicom pracować za grosze. Znaleźć lepszą pracę,wziąć się za siebie i też będZie 5 koła na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś I przecież mówię cały czas alimenty ustawowo powinny wynosić nie więcej niż bezrobocie czyli około 600 zł Dzieci teoretycznie do 18 roku lub 25 roku ciągną kasę od jednego rodzica ( alimenty ) Oczywiście do 18 roku to rodzic decydują w 100% Ciekawe ile z tych dzieci ciągnących alimenty przez 18 lub 25 lat pomaga rodzicom ? finansowo w takim samym stopniu jak jak otrzymywały te alimenty. Prawie nikt z tych dzieci ! Czyli owszem niech otrzymuje przez 25 lat 3 tysiące na miesiąc i w takim samym stopniu powinno pomagać rodzicom czyli 3 tysiące Zaraz się zacznie dlaczego syn ma pomagać obowiązkowo rodzicom jak ma swoją rodzinę ? Dlatego że rodzic tez miał swoją rodzinę i też pomagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
3 tysiące, 5 tysięcy - skąd wy bierzecie takie sumy? W życiu nie słyszałam o takich alimentach, mało kto nawet tyle zarabia. Najwyższe alimenty w funduszu to 550 zł, nie znam nikogo kto brałby więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy dostaje minimum z funduszu za alimenciarza który nie placi na dziecko/dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostaje na córkę 4tysiące. Ojciec przyjeżdża do dziecka co 6tygodni na tydzień i dodatkowo zapewnia jej wszystkie rozrywki. Ostatnio miałam remont,dołożył do materiałów i kupił meble dla dziecka. Ja pracuję,zarabiam różnie ale duża część odkładam dla córki na przyszłość. Z byłym mamy dobry kontakt,codziennie dzwoni spytać jak mała i chwilę z nią porozmawia. Ja nie jestem rozrzutna,były o tym wie i chyba dlatego płaci dobrowolnie takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO gość dziś Ja dostaje na córkę 4tysiące. Ojciec przyjeżdża do dziecka co 6tygodni na tydzień i dodatkowo zapewnia jej wszystkie rozrywki. Ostatnio miałam remont,dołożył do materiałów i kupił meble dla dziecka. Ja pracuję,zarabiam różnie ale duża część odkładam dla córki na przyszłość. Z byłym mamy dobry kontakt,codziennie dzwoni spytać jak mała i chwilę z nią porozmawia. Ja nie jestem rozrzutna,były o tym wie i chyba dlatego płaci dobrowolnie takie pieniądze. l I HA HA HA HA HA HA HA KÓRWA PAZERNOSĆ NIE ZNA GRANIC TOTALNA OBŁUDA I SMIE TWIERDZIĆ ŻE NIE JEST ROZRZUTNA. JELENIA NIEZLEGO ZNALAZŁA KÓRWA WSZYSTKIE PŁACZĄ , WSZYSTKIE ODKŁADAJA NA WACIKI DOBROWOLNIE PŁACI A JAK PRZESTANIE TO DO SĄDU ŻE WAM I DZIECKA OBNIŻYŁ SIĘ DRASTYCZNIE STATUS ŻYCIA. CIEKAWE ILE TY DOKLADASZ DO DZIECKA NIC NIC NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie pirdólcie ze wychowanie i opieka dziecka przez was jest wliczona w dołożenia się . Bo ta wasza praca kosztuje 200-300 zł bo tyle za opiekować ie się dziećmi Biorą nianie. Na 3000 zł ZA OPIEKĘ wyceniacie wy HA HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakiekolwiek pojecie ile kosztuje niania? jak nie to to nie pisz bzdur.200-300 złotych to na wsi za sąsiedzką chwilowa pomoc,gdy trzeba do miasta podjechać np.w roznych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9'19 już nie drukuj! ślepych nie masz tatusku,ktory kombinuje jakby tu nawet tych 2--=300 złotych nie poslac dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 * miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niania też chce się utrzymać ze swojej pracy, nikt teraz dobrowolnie nie bierze groszy za to, no chyba że na zasadzie przyslugi, jak ktoś wyżej pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Masz jakiekolwiek pojecie ile kosztuje niania? jak nie to to nie pisz bzdur.200-300 złotych to na wsi za sąsiedzką chwilowa pomoc,gdy trzeba do miasta podjechać np.w roznych sprawach. I TAK kosztuje więcej niż zarabiam HA HA HA I Tak jak informatycy zarabiają po 15 000 HA HA HA I A utrzymanie dziecka to minimum 2000 zł na miesiąc przy zarobkach 1800 HA HA HA I alimenty muszą być minimum 2500 na miesiąc bo przy niższych zdechnie z głodu HA HA HA I OJ wy durne matki PAZERNE na KASĘ w postaci Alimentów Trzeba było myśleć wcześniej zanim poszło się do łóżka z FAGASEM który nie chce płacić dobrowolnie dla dzieci - jeszcze swoich. I Mam ochotę to wspieram dzieci porzucone przez pazernych rodziców na Kasę które porzuciły swoje dzieci do domów dziecka. Ile tam jest radości jak dostanie 1000 zł na parę miesięcy a PAZEROJADY matki chcą po 2000 zł na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'01 słabe te komentarze i nierzeczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskryminacja jeden dzieciak musi wyżyć za normalna niską pensje rodziców a drugi dostaje kilka tysiecy xxx Ale tak jest od zawsze. Wczoraj się urodziłeś? Dzieci nie dostają po równo pieniędzy, bo tak samo ich rodzice mają zróżnicowane zarobki. Dziecko prezesa będzie żyło w dobrobycie, bez względu na to czy rodzice są razem czy nie. I właśnie to jest przyczyna, dlaczego alimenty nie sa takie same. Ale jak ktoś klepie biedę przez całe życie, to chce pęknąć z zazdrości, że inni maja lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę to wspieram dzieci porzucone przez pazernych rodziców na Kasę które porzuciły swoje dzieci do domów dziecka. Ile tam jest radości jak dostanie 1000 zł na parę miesięcy a PAZEROJADY matki chcą po 2000 zł na miesiąc tylko ze dzieci z domu dziecka maja codziennie zarcie, dach nad głowa , opieke, srodki czystości, ubrania, zabawki, ksiązki itp na koszt państwa. To dodatkowy 1000 na pierdoły to faktycznie fajny prezent od jakiegoś frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:19 I tu Cię zdziwię,odkładam co miesiąc 2500zł. Na córkę od ojca idzie 1500 i ode mnie również. Nie znasz mnie,a chcesz oceniać. Nie potrzebuje tych pieniędzy dla siebie,prowadzę firmę,mam dużo zleceń,więc stać mnie na swoje rozrywki. Ty pewnie mierzysz mnie swoją miarą i bez skrupułów okradasz swojego dzieciaka,co? W przeciwieństwie do Ciebie nam,jako rodzicom nie szkoda pieniędzy na własne dziecko. Tak zachowują się normalni ludzie,a dziady szarpia się o każda złotówkę by dopiec eks. Co dziecko ma do tego? Córcia chodzi na angielski,francuski,tańce,basen. Zabieramy ja do filharmonii,teatru. Każdego miesiąca na jakąś małą wycieczkę. Nic jej nie brakuje,kochamy ją. A Ty sie piekl dalej,nic to nie zmieni. Jesteś dziad i boli Cię fakt,że są na tym świecie jeszcze faceci,którzy swoich dzieci nie mają w poważaniu. Weź się lepiej za pracę,bo ujadać to każdy jeden potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO gość dziś 9:19 Córcia chodzi na angielski,francuski,tańce,basen. Zabieramy ja do filharmonii,teatru. Każdego miesiąca na jakąś małą wycieczkę. Nic jej nie brakuje,kochamy ją. I I co jeszcze DóuPcie jej podcierasz i śpika wycierasz I I wyrośnie na taką samą jak Ty głupkowatą przemądrzała lalunie która oprócz własnego nasa nic nie widzi. I Business women od 7-u boleści po hóui bierzecie śluby płodzicie dzieci i dziecko nie ma normalnego domu ani rodziców ani Czym wy myślicie ? dolną częścią ciała między biodrami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18'26,mamusia cie w zyciu bardzo skrzywdzila mizoginie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość wczoraj I Na tyle Cię stać BÓCEFALE HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×