Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

montignac 3,5 kg w 3 tygodnie

Polecane posty

Gość gość

po wielu próbach odchudzania różnymi dietami zaczęłam stosować metodę montignaca , w ciągu 3 tyg poszło 3,5 kg a jem smacznie i bez liczenia kcal i jak do tej pory nie uprawiam żadnego sportu zamierzam coś ruszyć na wiosnę, nie wiem jak będzie dalej czy ubytek wagi będzie cały czas płynny czy zastoje też się pojawią ale jak do tej pory jestem bardzo zadowolona i niczego więcej nie oczekuję niż ten 1 kg na tydzień, jeśli ktoś z was stosował tę dietę proszę podzielcie się pomysłami na posiłki. ja jak na razie daje rade i sama komponuje menu z produktów które lubię ale może warto byłoby się zainspirować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na tej diecie schudłam 38 kg , spadki wagi uzależnione sa od jakości jedzenia , jakieś małe odstępstwo i już chwilowy zastój. Ale jak będziesz trzymać się zasad to jest to świetny sposób na schudnięcie i bardzo smaczny. Ja nawet nie spróbowałam potrawy którą gotowałam dla domowników a jak już musiałam sprawdzic np smak zupy to brałam do ust i wypluwałam. Jeeśli chodzi o przepisy to nigdy nie stosowałam bo od razu czułam zniechęcenie do diety .Gotowałam to co mi akurat wpadło do głowy w ramach zasad. Najbardziej smakował mi np na obiad omlet z trzech jaj z szynka albo pieczarkami i do tego pomidor, papryka , ogórek lub jakieś inne warzywo. Życzę powodzenia i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedź , tak właśnie mam zamiar trzymać się tej diety mam nadzieje, że jakieś zastoje mnie nie zniechęcą , ten omlet to rzeczywiście fajny pomysł, muszę spróbować. w jakim czasie poszło te 38 kg ? Może ktoś jeszcze coś dorzuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, chciałam by się z wami podzielić moim przeżyciem. Przez wiele lat próbowałam schudnąć (jak większość z nas tutaj) lecz coś mi nie szło, próbowałem różnych diet, ćwiczeń i tabletek koniec końców zaczełam tracić na wadze dzięki tej diecie: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratkalowo ile Ci płacą za reklamę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×