Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Bóg istnieje?

Polecane posty

Gość gość

Kiedyś wierzyłam w Boga. Wiele razy go doświadczyłam. Z czasem kiedy miałam problem który nie był tylko z mojej woli a Pan Bóg nie mógł zmusić drugiej osoby bo każdy człowiek ma silną wolę. Zaczęłam interesować się prawem przyciągania. Z czasem P raktykowalam ten cały rozwój osobisty nieświadomie. Później czytałam niektórzy twierdzili ze to okultyzm. Mimo to nadal w to brnelam i dawało to efekty. Później odczuwalam jakiś dziwny niepokój jakby jakieś złesiły. Ktoś na kafeterii radził znów zaufać Bogu ale nic nie świadczy na jego korzyść. wygląda N to ze on nie istnieje a mimo to boję się wierzyć w coś innego. Po za tym jak wyjaśnić to ze osoby które kiedyś wierzylyw Boga a później poddalysię jakimś wrozkom, horoskopom, czarnej magii itd zostają opetanea dopiero ksiadz czy egzorcysta może im pomoc. Sama nie wiem czy Bóg istnieje i w co wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zdarza się że ktoś zostaje opętany , czyli że szatan istnieje a jeśłi szatan jest to i BÓG JEST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteś żydem to możesz wierzyć w tego swojego boga. Wszak to ich właśnie sobie wybrał. Gdyby nie wyprawy krzyżowe wysyłane w świat by ogniem i mieczem nawracać ludzi, to pewnie miała byś innego boga. Jeśli on istnieje, to jest typowym sadystą. Nic dobrego powiedzieć o nim niemożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś My tez mamy naturę tożsama Temu kim jest Nieśmiertelny władca Sam Bóg ( Bóstwo amithabha). a co do samego Boga doswiadczenie ktore wymaga dostrzezenia tej wlasciwej rzeczywistosci , ktorą tylko jest prawdziwa... Boska musimy pojac ze my ludzie nie jestesmy tym kim myslimy tak naprawdę ze jestesmy. My tylko jestesmy A Sam Bog , ktory tylko poprzez nas moze Sam siebie doświadczyć i poznać... musi zrealizowac Nature Diabla i Boga.... choc nie musi Mistycy mowili Zawsze Jam jest. a ten ktory jest to Sat Synem Boga jest satan ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj tych poprzednich wpisów , uwierz Najświętszej Niepokalanej Marii , która ciebie kocha nieskończenie i co ranka pragnie usłyszeć kilka twoich pozdrowień , by obdarzyć twe serce jej białą miłością . Kto jej zaufa , ten nigdy nie zginie . http://www.duchprawdy.com/claire_rose_champagne.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj biblię, spróbój zrobić pierwszy krok :) Bóg czeka na ciebie ale ty też musisz chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierzę, że istnieje, gdy rozglądam się wokół i widzę piękno przyrody, form, piękno skomplikowania ludzkiego, wszechświata to wydaje mi się, że to jest genialne dzieło. Tylko jednego nie rozumiem. Braku sprawiedliwości i konsekwencji w tym wszystkim co się dzieje. Dlaczego raz diler narkotyków, który truł ludzi popija sobie Bourbona na starość, a innego razu niewinne dziecko umiera na raka w szpitalu. To dla mnie niepojęte i chyba nigdy tego nie zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobro czeka na dobrych po drugiej stronie życia a dla złych piekło, dlatego dobrzy na ziemi czasami doświadczają cierpienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że niekoniecznie. Może tak sobie wymyślili ludzie, którzy cierpią, żeby się pocieszyć i ja się wcale im nie dziwię, bo to przykre, ale nie można mieć pewności, że sprawiedliwości stanie się zadość. Czasami mnie o to krew zalewa, gdy widzę, jak ludzie, którzy mnie skrzywdzili nie ponieśli tego konsekwencji, a teraz są bezrefleksyjni, wyluzowani i mają własne firmy, zrobione na przekrętach i cwaniactwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mówią że istnieje to istnieje, nie bardzo mnie obchodzi ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktykujac prawo przyciągania doświadczyłam go a teraz wiem ze to wszystko musiał dac mi szatan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym jest Bóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest Bóg wszędzie tylko trzeba wierzyc nie sluchac glupot innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie że istnieje,zobacz dotyk Boga w yt albo ,Gdzie dwóch lub trzech-yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierzę w prawo przyciągania I w Boga.choć nikt bo nigdy nie widzial :/ bardziej bym chyba wierzyla bogów ,jak było w starożytnym Egipcie.gdy się modlę czy Jak tam zwał, to gadam bogowie.Wydaje mi się bardzo prawdopodobne ze byli bogowie nieba,słońca itd.Intryguje mnie też Bóg pies który czuwał przy ludziach w chwili śmierci ,aby przeszli bezpiecznie na drugą stronę.Miał ich chronić. Odziwo faktycznie człowiek gdy ma psa,to jest przez niego chroniony,wierny,oddany aż do śmierci. Nawet po niej pies cierpi,szuka właściciela I kocha bo do konca swych dni.Wiele plemion wierzyli w bogów, ktorych wizerunki były ryte w skałach. Mozliwe że chodzilo o istoty z innycb planet albo cos w tym rodzaju.Ciężko uwierzyć W co kolwiek gdy niema dowodu. To wszystko mogą być tylko wymysły. Gdybyśmy się urodzili,a rodzice,szkoła, i Kościół gadaliby ze istnieje ośmiornica która mieszka w niebie,to wierzylibysmy w osmiornice w niebie.Wiara to takie szeptane cos,przenoszone drogą panoflowa.Od zalanie dziejow na nic niema dowodów. Biblia powstala by ludzie mieli jakies zasady.Potem poszło za tym prawo z kodeksami.Raz miałam taką sytuację ze bardzo za kimś tęskniłam.Latami cierpialam.Poprosilam nocą w modlitwie by spotkać tą osobę .Spotkałam następnego dnia. .nigdy tego nie zapomnę. Nie wiem czy tak się złożyło ,czy ten bóg, czy bogowie,widzieli moje cierpienie i postanowili mi ulżyć. Nigdy tego nie zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie udowodniono nic poza światłem widzialnym w kosmosie nie możemy uznawać że Boga nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwias
Bóg jest istnieje a Jezus żyje jest pośród nas,widziałam Go na własne oczy.!Sam nam powiedział..jestem z wami aż do skończenia świata''..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę w Boga. Mówiąc szczerze nie jestem gorliwym katolikiem, ale w Boga wierzę. Po prostu wiem, że jest. Tyle razy pomógł mi w bardzo trudnych sytuacjach, gdzie już nie malowało się jakiekolwiek wyjście z problemu, a tu nagle po modlitwie dostępowałem takiej łaski, że byłem w stanie swoje życie odmienić całkowicie. Bóg istnieje jestem tego pewien i bardzo Mu dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 VII 1988 r. - Pan J.ezus " .. Powiedziałem wam niedawno, że dla jednego człowieka zawierzającego Mi gotów jestem uratować miasto, a wy dziwiliście się, że nie powiedziałem jak duże miasto. (...) Bo widzicie, dzieci , wasze zawierzenie jest dowodem wobec wszystkich sił ciemności, że jestem tu kochany (w tym mieście), i wtedy mogę wystąpić jako Pan waszych serc - a Ja mogę wszystko. (Z rozeznania: zawierzenie B.ogu jest wyznaniem w.iary, że tylko B.óg ma prawo rządzić - i wtedy Pan będzie naprawdę rządził.) - I proszę was, dzieci, nie myślcie o waszej nicości i o tym, że was mało, bo to dla B.oga nie ma znaczenia. Przez jedno „fiat" skromnej, biednej dziewczyny przyszło na świat zbawienie. Więc weźcie Matkę moją za wzór, za Matkę pełną mocy i miłosierdzia. Bo My zawsze jesteśmy razem ... ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×