Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robić byłem z dziewczyną w związku 9 lat

Polecane posty

Gość gość

Witam. Trochę idiotyczne że tak pisze na forach. Ale mam taką sprawę. Byłem z dziewczyną 9 lat. Było dobrze wspólnie zamieszkalismy mamy synka 3 letniego którego kochamy oboj***ardzo. Ale mi zależy strasznie na dziecku tym bardziej nie dopuszczam myśl I że może wychowywać się samo z matką czy z kimś innym :/ . Jak i zależy mi na niej bo ja kocham w 1000% natomiast od jakiegoś półtora roku zaczęły się awantury sprzeczki bardzo dużo z jej winy bo wszystkiego się czepiala co robiłem to zawsze najgorsze itp itd kilka razy byłem wyrzucony z domu ostatnio w miesiącu zerwał a trzy razy a ja wracam bo ja kocham. Jak naciskam pisze jej że ja kocham przychodzę do dziecka traktuje mnie normalnie ale jak kolegę raczej. Pytam czy wrócimy do siebie twierdzi stanowczo że nie chce już wracać więcej i koniec kropka. Co sądzicie co robić jestem w totalnym dole :-( Proponuję ślub wspólne wakacje poprawę to ci było nie tak tylko chce szczerej rozmowy. Twierdzi że nie chce już nic za późno może nas już nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy jeszcze to wkleisz?! ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp
A czemu twierdzi, że was już nie będzie? Powiedziała Ci jasno dlaczego? Ja jestem teraz po rozstaniu, a mój ex ciągle prosi o czas i nie chce ze mną rozmawiać osobiście, na początku wariowałam bo to jego zdaniem moje zachowanie zniszczyło nasz związek. Mówi, że nie może zapomnieć tego jak się czuł. Myslisz, że to możliwe z męskiego punktu widzenia czy ściema? Co byś mi poradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miłości nie ma wysługi lat, jest tylko lista strat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×