Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kto sie zna na tarocie i chcialby pomoc?

Polecane posty

Gość gość

Odwdziecze sie w interpretacji. Rozklad na mnie i kolege. JA: Postawa:5 bulaw uczucia : smierc mysli:9 kielichow co wnosze do relacji:kochankowie X ON: Postawa:3 mieczy uczucia:krolowa kielichow mysli:8 denarow co on wnosi do relacji:9 monet Na czym opiera sie znajomosc; gwiazda przyszlosc 7 denarow

Gość gość
Ja się znam i chciałabym pomoc: Zostaw te zabawki i bierz życie w swoje ręce, bo inaczej nigdzie nie dojdziesz!

Gość gość
Ja sie znam i moge zinterpretowac, ale poprosze bys pozniej potwierdzila, czy sie zgadza ;) Ty bijesz sie z myslami i przez to wnosisz do relacji wahanie. Fantazjujesz o nim, o szczesliwych relacjach z nim, ale smierc mowi o tym, ze rzeczywiosc jest inna, Ty zdajesz sobie z tego sprawe i powoli godzisz sie z faktami. On prawdopodobnie ma kogos - krolowa kielichow, 3 miecze w jego postawie to trojkat emocjonalny. Ale mysli glownie o sobie i swojej karierze. Znajomosc opiera sie glownie na Twoich myslach o nim. W rzeczywiosci jest miedzy Wami jakis dystans, oddalenie. W przyszlosci relacja bedzie w zawieszeniu.

Gość gość
Znam takiego, który kierował się w życiu runami i tarotem i wylądował głową w szambie, prywatnie i zawodowo. A mógł słuchać mądrzejszych od siebie:p teraz dopiero zrozumiał, to co do niego przez lata tłumaczyła mądra kobieta, facet potrzebuje lat na zrozumienie prostych spraw, ale ważne ze jest progres:p

Gość gość
Aha, i zapomnialam dodac, ze Ty swoje uczucia ukrywasz, na zewnatrz pokazujesz zupelnie co innego niz to, co Ci "w duszy gra" .

Gość gość
Co do mnie to racja, a jego nie jestem pewna czy mowil mi to co chce uslyszec czy jednak cos do mnie ma, on raczej nikogo nie ma, nie ma zycia osobistego zyje praca wiec trafilas :) ja to troche inaczej interpretowalam ale Ty znacznie lepiej bo i obiektywniej :) dziekuje!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować