Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto sie zna na tarocie i chcialby pomoc?

Polecane posty

Gość gość

Odwdziecze sie w interpretacji. Rozklad na mnie i kolege. JA: Postawa:5 bulaw uczucia : smierc mysli:9 kielichow co wnosze do relacji:kochankowie X ON: Postawa:3 mieczy uczucia:krolowa kielichow mysli:8 denarow co on wnosi do relacji:9 monet Na czym opiera sie znajomosc; gwiazda przyszlosc 7 denarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie baw się tarotem bo ściągniesz na siebie zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się znam i chciałabym pomoc: Zostaw te zabawki i bierz życie w swoje ręce, bo inaczej nigdzie nie dojdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie znam i moge zinterpretowac, ale poprosze bys pozniej potwierdzila, czy sie zgadza ;) Ty bijesz sie z myslami i przez to wnosisz do relacji wahanie. Fantazjujesz o nim, o szczesliwych relacjach z nim, ale smierc mowi o tym, ze rzeczywiosc jest inna, Ty zdajesz sobie z tego sprawe i powoli godzisz sie z faktami. On prawdopodobnie ma kogos - krolowa kielichow, 3 miecze w jego postawie to trojkat emocjonalny. Ale mysli glownie o sobie i swojej karierze. Znajomosc opiera sie glownie na Twoich myslach o nim. W rzeczywiosci jest miedzy Wami jakis dystans, oddalenie. W przyszlosci relacja bedzie w zawieszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takiego, który kierował się w życiu runami i tarotem i wylądował głową w szambie, prywatnie i zawodowo. A mógł słuchać mądrzejszych od siebie:p teraz dopiero zrozumiał, to co do niego przez lata tłumaczyła mądra kobieta, facet potrzebuje lat na zrozumienie prostych spraw, ale ważne ze jest progres:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, i zapomnialam dodac, ze Ty swoje uczucia ukrywasz, na zewnatrz pokazujesz zupelnie co innego niz to, co Ci "w duszy gra" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do mnie to racja, a jego nie jestem pewna czy mowil mi to co chce uslyszec czy jednak cos do mnie ma, on raczej nikogo nie ma, nie ma zycia osobistego zyje praca wiec trafilas :) ja to troche inaczej interpretowalam ale Ty znacznie lepiej bo i obiektywniej :) dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×