Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mamakomunistki

Ile płacicie za przyjęcie komunijne w restauracji?

Polecane posty

Dnia 12.10.2022 o 19:07, AnnaMaria1982 napisał:

Jak ktoś ma dużą rodzinę i mieszka w bloku to ciężko zrobic przyjęcie komunijne w domu. Nie dziwię się, że ludzie wolą zrobić taka imprezę w restauracji. 

Zawsze można zrobić u kogoś ,no my akurat mamy dom więc robiliśmy u siebie,ale kuzynka robiła przyjęcie u swojej ciotki w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas 220zl od osoby.W tym dania gorace 2x, ciasta,zimna plyta,salatki,przystawki typu roladki,mini kebabki itp,napoje zimne i gorace. Alkoholu nie planujemy podac. Tort jakies 3 kg 270zł z fajnej cukierni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne przyjęcie wyprawili moi znajomi w sali Bankietowej Raj w Wiązownej. Świetne miejsce piękna sala bankietowa, dobre jedzenie i dobra obsługa. spokojnie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, paulaglowl napisał:

Bardzo ładne przyjęcie wyprawili moi znajomi w sali Bankietowej Raj w Wiązownej. Świetne miejsce piękna sala bankietowa, dobre jedzenie i dobra obsługa. spokojnie mogę polecić.

Naprawdę świetne miejsca nie muszą żebrać o klientów na babskim forum,bo mają terminy zaklepane na 2 lata do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My robimy w domu,bo mieszkamy od 18 lat na wsi.Mój brat robi w lokalu i płaci 150 zł.od osoby,a sąsiadka płaci 350 zł. w innym miejscu ale też w tym samym mieście.Więc ceny są zróżnicowane.

Kuzynka robi komunię syna u swoich rodziców bo mieszkają w domku a oni w bloku.

Szkoda kasy płacić za restaurację,ale jest to duża wygoda.

Dodam,że w klasie mojej córki jest 23 dzieci i tylko ona będzie miała przyjęcie komunijne w domu.Inne dzieci na sali lub w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2024 o 09:58, Lolitta1988 napisał:

Naprawdę świetne miejsca nie muszą żebrać o klientów na babskim forum,bo mają terminy zaklepane na 2 lata do przodu.

Raczej nie bo Ksiądz podaje datę komuni miesiąc lub dwa miesiące wcześniej.Także nie da się zaklepać 2 lata do przodu skoro nie wie się na kiedy.

Moja córka ma komunię 12 maja a syn brata 2 czerwca i o tym terminie księża poinformowali w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×