Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mamakomunistki

Ile płacicie za przyjęcie komunijne w restauracji?

Polecane posty

Gość mamakomunistki

Pytam, bo my własnie zarezerwowaliśmy miejsce w restauracji - choc to raczej nie restauracja tylko "zajazd" za miastem, tuż przy lesie - z ogromnym podwórkiem, mini zoo, ogromnym placem zabaw (zwykłym + wielkie dmuchane jeżdzalnie i baseny z piłeczkami), przejażdzkami na osiołku lub furmankach, animatorami dla dzieci i mnóstwem innych atrakcji. I trochę się zdziwiłam bo cena za 1 osobę to 185 zł. Kurdę, prawie jak na wesele. :O x To raczej normalna cena czy dużo? Bo się nie znam. x Przyznam, ze wybraliśmy to miejsce przez wzgląd na masę atrakcji dla dzieci i fakt, że impreza trwa do ostatniego gościa. Właścicielka mówiła, że u nich często komunię trwają do późnej nocy. Natomiast wszędzie indziej był limit czasowy - np. max 6 godzin. U nas sporo rodziny się zjeżdza a całej Polski i pewnie będą biesiadować. Myślicie, że to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam wyszło 12 tysięcy (warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakomunistki
Zapomniełam dodać, ze rezerwacja na rok 2018/19. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakomunistki
No to może rzeczywiśnie nie najdrożej. U nas będą 44 osoby, czyli wyjdzie 8140zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i takie mat(oł)ki jak ty nakręcają ten gówniany biznes :) chodzisz z córką do kościoła? Na drogę krzyżową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunia jak wesele... My zaprosilismy gości na kawę i tort do kawiarni. A potem każdy pojechal do domu. Rachunek był jakiś śmieszny, parę stow. Poprosiliśmy o skromne prezenty typu Biblia czy medalik. Chrzestni chcieli dac pieniadze ale się nie zgodzilismy, bo to miało być przede wszystkim wydarzenie duchowe. Syn ma komputer, rower, iphona, Xboxa i wiele innych gadżetów które koledzy podostawali z okazji komunii. Dla niego ten dzień nie był okazja do zgarnięcia prezentów a faktycznie ważnym przeżyciem duchowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra , ale jakby nie miał tych giftów to co? Umarłby? Trzeba mieć ajfona, drona i pierdona??? A jakby nie mial to komunia nie byłaby duchowa tylko co? Żebrałabyś o gifty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Jakby nie miał tych gadżetów wcześniej to bym mu je kupiła później, nie oczekiwalabym drogich prezentów na komunię. A jakby mnie nie było stać to syn musiałby to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko co wy macie z tymi prezentami? czy jedno wyklucza drugie? to ze moje dziecko dostało na komunię Xbox-a to co? czy to oznacza że nie moze przeżyć tej komunii duchowo? na wesele tez dają prezenty a to też sakrament. co jest złego w tych wszystkich prezentach? ja uważam że są w życiu dziecka trzy takie wielkie przeżycia, wydarzenia dla niego i rodziny, jak chrzest, komunia i ślub. Czy to tak dużo? dlaczego niektóre z was na siłę zmniejszają ich rangę? to super że ten dzięn jest uroczysty, ze jest wystawny obiad, restauracja, rodzina, goście, życzenia, prezenty... to WSZYSTKO czyni ten dzień wyjątkowym! I wcale nie oznacza że dziecko nie przezywa tego też duchowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szacunek. Mało nas jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie widzę nic złego w prezentach jestem chrzestną mamą i kupiłam na komunię mojej chrześniaczce tablet bo chciałam, nikt tego ode mnie nie oczekiwał. To fajnie że jest okazja i można dziecku sprawić radość. Kupuję też jej prezent na urodziny i święta i jakoś tego się nie czepiacie. Kazda okazja aby się spotkać, posiedzieć wspólnie jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no fajnie ale: chcesz jej sprawic radośc? Zabierz ją gdzies, poswiec swój czas... też mam "komunistkę" ;chrzestni pewnie się posrają z prezentami- i będą czekać na oh i ah a w życiu nie byli z nią nawet na lodach. Nic o niej nie wiedzą... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co może osmiolatek albo osmiolatek przeżywać na poziomie duchowym... Litości. Cała ta idea komunii jest niedostosowana do rozwoju dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda5
Ja słyszałam że w takiej nowej restauracji na bemowie laiberica organizują też przyjęcia komunijne może napisz do nich i zobacz jakie maja ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie w domu,tylko chrzestni i dziadkowie. Nie rozumiem tego szumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam skromna komunie w lokalu dla najbluzszych- 17 osob razem. Lokal z tego wzgledu, ze mialam malutkie niemowle i za malo miejsca w mieszkaniu. Ciasta 2 upieklam, tort zamowilam od pewnej kobitki, co piecze na okazje. W lokalu obiad, napoje, kawa i kolacja wyszly 130zl/os. Niby duzo, ale jedzenia duzo i jakosc pierwsza klasa. Co do prezentow, to nie bylo srajfonow, tabletow i innych wynalazkow tego typu. Corka dostala rolki, biblie, zegarek, bransoletke i pieniadze. Za pieniadze wybrala sobie nowe meble do pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zostawić takie rzeczy jak dobór wielkości tortu, jego smaku czy kształtu, specjalistom. Czyli jakimś dobrym cukiernikom. Ja bardzo polecam http://www.slodkipomysl.com/ z krakowa. Pani robi naprawdę prześliczne torty artystyczne, nie jadłam też żadnego lepszego jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzcinyikomunie..pl

Jak szukacie lokali na chrzciny,komunie i inne imprezy  w dobrych cenach to polecam serwis www.chrzcinyikomunie.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2018 o 21:49, Gość gość napisał:

matko co wy macie z tymi prezentami? czy jedno wyklucza drugie? to ze moje dziecko dostało na komunię Xbox-a to co? czy to oznacza że nie moze przeżyć tej komunii duchowo? na wesele tez dają prezenty a to też sakrament. co jest złego w tych wszystkich prezentach? ja uważam że są w życiu dziecka trzy takie wielkie przeżycia, wydarzenia dla niego i rodziny, jak chrzest, komunia i ślub. Czy to tak dużo? dlaczego niektóre z was na siłę zmniejszają ich rangę? to super że ten dzięn jest uroczysty, ze jest wystawny obiad, restauracja, rodzina, goście, życzenia, prezenty... to WSZYSTKO czyni ten dzień wyjątkowym! I wcale nie oznacza że dziecko nie przezywa tego też duchowo.

Zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety będzie drogo i ciężko dziś powiedzieć o ile więcej niż np. Dziś. Wszystko zależy co sobie zażyczymy itp...i co będzie się działo z gospodarka. Również mam dziecko które przystąpi do komuni i myślę że najwyżej będzie trochę skromniej nie ma co panikować, nie to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio teraz płacicie 200zł za osobę na Komunii, gdzie w sumie jest tylko obiad, deser i ewentualnie jakieś przekąski?

Ja płaciłam tyle rok temu za osobę na ponad 12h weselu z 4 daniami o.O 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

Serio teraz płacicie 200zł za osobę na Komunii, gdzie w sumie jest tylko obiad, deser i ewentualnie jakieś przekąski?

Ja płaciłam tyle rok temu za osobę na ponad 12h weselu z 4 daniami o.O 

Tak takie są ceny przy podpisywaniu umów na 2023 rok na przyjęcia komunijne. Teraz w 2022 roku ceny były około 150 -170 zł od osoby. Województwo śląskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bimba napisał:

To nie róbcie przyjęć.

Komunia to nie ochlaj i prezenty.

Dlatego ja nie robię w restauracji. Zrobię w domu . Ugotujemy z mężem obiad . Kupimy ciasta .tort. Na kolację bigos i tyle 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Foko Loko napisał:

Serio teraz płacicie 200zł za osobę na Komunii, gdzie w sumie jest tylko obiad, deser i ewentualnie jakieś przekąski?

Ja płaciłam tyle rok temu za osobę na ponad 12h weselu z 4 daniami o.O 

Mój brat w maju miał komunie córki. Za osobę płacili około 230 zlotych. Z czego tort i ciasta we własnym zakresie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma dużą rodzinę i mieszka w bloku to ciężko zrobic przyjęcie komunijne w domu. Nie dziwię się, że ludzie wolą zrobić taka imprezę w restauracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, AnnaMaria1982 napisał:

Jak ktoś ma dużą rodzinę i mieszka w bloku to ciężko zrobic przyjęcie komunijne w domu. Nie dziwię się, że ludzie wolą zrobić taka imprezę w restauracji. 

Można znaleźć tańszą restaurację, gdzie nie płaci się 200zł za osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My organizowaliśmy komunię pod Warszawą w sali bankietowej Raj w Wiązownej. Bardzo ładnie nam przygotowali przyjęcie. Pani menadżer zadbała by wszystko było jak należy. Okolica spokojna i dzieciaki miał się gdzie bawić. Jedzenie smaczne i dobrej jakości. No i ceny mają przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×